Jump to content
Dogomania

Baski_Kropka

Members
  • Posts

    2593
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Baski_Kropka

  1. Faaaajny macie ten duecik :D Ja się zastanawiam jak w przyszłości moje futra zareagują na dziecko.. no fakt ze jeszcze z minimum 5 lat takiego mieć nie będę...ale psy się na pewno takiego obecności doczekają...tak mnie wzięło na przemyślenia :D
  2. Ja tam wolę metody Victorii aniżeli tego Pana...na pewno kocha bardzo swoje psy...ale gdybym ja tak potraktowała mojego psa, to mam pewność, że kiedy ucieknie żadne przywołanie mi nie pomoże, bo on po prostu nie będzie chciał do mnie wrócić...on woli smakołyki klikanie i wyciszanie. I sądzę że każdy pies woli spokój ciszę i brak przymusu niż agresję w jego kierunku.
  3. Kropeczka bardzo grzeczna jest... :D
  4. A co tam jest..? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74n3XHJmvI/AAAAAAAAHGo/XHbSFkbdOn0/s720/2%20%28341%29.JPG[/IMG] Czekaj wracam!! [IMG]http://lh4.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74n30mWKKI/AAAAAAAAHGs/PnpxMLmFSNo/s720/2%20%28342%29.JPG[/IMG] Biegusiem :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74oVhdxRsI/AAAAAAAAHIk/WWFHdFvgfZc/s720/2%20%28392%29.JPG[/IMG] Z Alexikiem :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74oYMEN3QI/AAAAAAAAHIs/xVAEJNY9PvI/s720/2%20%28395%29.JPG[/IMG] Ja chciałam iść w prawo a wy w lewo idziecie?? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74obLv6lwI/AAAAAAAAHI8/BX6YGEKHLPg/s720/2%20%28373%29.JPG[/IMG] Fotki na stronie poprzedniej również ;)
  5. chlup chlup! [IMG]http://lh6.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74mvDeXyHI/AAAAAAAAHCQ/wTeyZxSk7fw/s720/2%20%28248%29.JPG[/IMG] Taki jestem :D ...piękny [IMG]http://lh5.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74nEB8mLmI/AAAAAAAAHDg/0CvriqzEZPo/s720/2%20%28268%29.JPG[/IMG] Tak kopałem.. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74nIuXjvhI/AAAAAAAAHDs/F1fIcATH8vk/s512/2%20%28271%29.JPG[/IMG] Cała zgraja :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74nhik0K2I/AAAAAAAAHE4/vkqcaq37To8/s720/2%20%28306%29.JPG[/IMG] Piekna moja :) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74noAdos3I/AAAAAAAAHFU/kqFWPrKccAQ/s720/2%20%28315%29.JPG[/IMG]
  6. Moja podróżniczka :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74l7-8bxGI/AAAAAAAAG-4/WWQ6wIP-PqY/s720/2%20%28128%29.JPG[/IMG] I mój podróżnik :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74mBesyZkI/AAAAAAAAG_U/licRaoaXfYg/s720/2%20%28136%29.JPG[/IMG] Jestem na wodzie a sucho... ciekawe... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74mLEDjvcI/AAAAAAAAG_w/WEzpQlSKdJ0/s720/2%20%28144%29.JPG[/IMG] Daj szmaksa :) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74mZMpmmSI/AAAAAAAAHAs/Rq2YHJl89_c/s720/2%20%28160%29.JPG[/IMG] A tam co... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74mZ672fBI/AAAAAAAAHAw/objfoAJ-lCY/s720/2%20%28161%29.JPG[/IMG]
  7. No to uno momento przystąpię to wybierania najlepszych :D Zdjęć oczywiście.. ;) W kiera stronę leziemy?? :P [IMG]http://lh4.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74keB_5_EI/AAAAAAAAG4c/w_imVPvvEMY/s720/2%20%2820%29.JPG[/IMG] Cała gromadka już nad wodą :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74kmXzKJLI/AAAAAAAAG5A/3FYEqZ_obQ4/s720/2%20%2829%29.JPG[/IMG] Woooda, woda, mnustwo wooody :D [IMG]http://lh6.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74k4pk9lwI/AAAAAAAAG6M/EWV9YsDGLNo/s720/2%20%2850%29.JPG[/IMG] Plusk plusk... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74k-QvBLNI/AAAAAAAAG6o/_ovEMErSHQ8/s720/2%20%2857%29.JPG[/IMG] Hu huuu...:D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_fpg7zKolpHU/S74lHytauYI/AAAAAAAAG7M/U7EG1Ax2cBI/s720/2%20%2866%29.JPG[/IMG]
  8. [URL]http://img696.imageshack.us/img696/5590/dsc00174td.jpg[/URL] Coś jej z nosa wystaje :D
  9. Hehe...ja sie opiekowałam sunią w hodowli Heroiną, jak przyszedł czas na jej pierwsze dzieciaki, to się doczekać nie umiałam kiedy zobaczę te pysiolki. Oczywiście w planie posiadania nie miałam. Ale jak tylko się nadarzyła okazja, chociaż okoliczności nie najlepsze bo szczeniaku chore były to zgarnęłam 3 do siebie. Pozostałe dwa się sprzedały tzn hodowczyni sprzedała..a o Basiorka walczyłam jak lew i jest mój <3...ale prawie rok żyłam w niewiedzy czy na pewno mi go nie odbiorą ;P A najlepsze jest to, że chociaż był najśliczniejszy z całej trójki ja miałam sentyment do pozostałych dwóch i je wolałam. A teraz to sobie bez niego życia nie wyobrażam :P Takie życie przewrotne :D Wy to macie fajnie...zaplanowane. A ja trochę mojego dziecka dzieciństwo zmarnowałam.. nie szkoliłam bo po co jak nie mój...ale jet the best :D
  10. Ja bez komputera jak działa to żyć nie potrafię.. a jak kompa nie ma to chociaż taka wieczorowa pustka to przynajmniej żyje.. z psami lazę całymi dniami ;P
  11. MmMm moja ukochana para.. jakie one rozrabiaki :D Super, moje też kochają wodę.. no w połowię Baski kocha a kropka lubi poszczekać sobie na fale...jak ja bym chciała żeby Baskuś zachował taki wigor i młodzieńczość :D Wycałuj całą swoja bandę.. moja właśnie już śpi :D I ja też idę DOBRANOC :*
  12. [QUOTE]A co jeśli nie chce kupic wysięgników ani tego typu rzeczy? Chodzi mi dosłownie o to czy ktos przywiązuje jakos samą linkę do kierownicy i jak to robi by było solidnie?? Nie wierze że wszyscy uprawiający amatorsko bikejoring mają wysięgniki i połąki :/ [/QUOTE] Wiesz co, nie każdy jeździ...z pałąkami. Ja też na początku trenowałam bez...Ale taki wysięgnik w sensie pałąk który przedłuża Ci jak by rurkę z ramy przed koło, pomaga bardzo wygodnie skręcać, jest elastyczny i zmniejsza ryzyko.. Ja kilka razy miałam przyjemność przelecieć przez kierownice i nie polecam..nie rozumem twojego zniesmaczenia...to dla twojego bezpieczeństwa i psa. Znajomy przeleciał przez kierownice, rower huknął w niego i przy okazji w psa. Zabawa się skończyła bo pies przestał chcieć przy rowerze biegać. Silne szarpnięcie spowodowane zatrzymaniem roweru i uderzenie przez rower zrobiły swoje. Ja po prostu przywiązuję linę pod mostkiem pod kierownicą ale na rowerze z psem jeżdżę bardzo rzadziutko bo teraz w zaprzęgu biega :)... ale nie polecam...jeździj chociaż w kasku! Ja mam taki pałąk przyłączany do rogów kierownicy.
  13. Aaa nam dalej pogoda nie dopisuje.. :/ Ah, no i czasem gdzieś wychodzimy....ale to różnie, bo Wojtek pracuje wg. grafiku i w każdy dzień inaczej :/
  14. Shirkii.. a gdzie to zamawiałyście sleedy?? Zadzwoń tam się dowiedzieć czy paczka wyszła i kiedy się spodziewać...jak coś będą ściemniać to niech Ci poślą mailem skan z potwierdzenia nadania... a wpłacałaś na konto im przelewem czy za pobraniem.. i w ogóle...kiedy zamawiałaś :D ??
  15. Dodam dodam...muszę coś poszukać czego jeszcze nie było :P
  16. A ja nauczona już jestem to już ponad rok śmigam.. ale pojechałam z psiakami z nieznane i kamień mi wyrósł nagle na zakręcie ;d A ten wózek do tego wszystkiego jest troszkę niebezpieczny :D
  17. Dziękuje wam wszyscy kochani za życzeniaa! :D A ja sie pochwale.. że zaliczyłam dzisiaj pierwszą glebe na wózku w swojej karierze :D I mam na łydce sionioka i bankę krwiaczka. i muszę leżeć obłożona altacetem z nogą do góry :D
  18. Hehe...ona jest bardzo gadatliwa... nie chodzi żeby wogole nie szczekała.. ale ona ja jakieś stany psychozy chyba jak zacznie sczzekać to bedzie szczekać na sufit jak sie jej spodoba.. :P
  19. Wariatka mała :D w sumie nie taka mała :D My dzisiaj jak zwykle po treningu ale fot nie mamy.. dzisiaj chroniłam aparat przed zalaniem...wiec go nie wzięłam a wróciłam do domu mokra jak kura
  20. Ja bardzo lubię ten program, oglądam prawie wszystkie odcinki. Niektórzy twierdza że jej metody nie są dobre. A ja uważam, że naprawdę fajna z niej babka i wiedzę ma sporą... Metody nie mogą być złe, jeśli po pierwsze skutkują, a po drugie nie są dla psa nie przyjemne nikt tam ich nie bije i nie przymusza... Mnie by się ona przydała, żeby oduczyć moją Kropkę szczekać bo próbowałam już wszystkiego :/ :D A może był o tym jakiś program :P?
  21. Wszystkiego pourodzinowego.. i wyściskaj Fóksika :D
  22. Jakiż on był cudownie piękny.. kocham KOTY :D
  23. Moja Kropka KOCHA takie zabawy wiszenie na zabawkach, przeciąganie, szarpanie skakanie i odbijanie się od różnych powierzchni... pewnie żaden z Was tutaj mojej Kropki nie widział, bo mało kto galeria odwiedza.. ale mam małego 5 kg potworka który z wyglądu chyba w niczym teriera nie przypomina.. ale uparty charakterek ma wypisz wymaluj :D W każdym razie... jeśli pies już w pełni dojrzały fizycznie rozwinięty jest i człowiek bawi się z umiarem to nie widze problemu... dużo psów wręcz KOCHA takie igraszki :) to jest moja bestyjka :) http://www.youtube.com/watch?v=HNCOQd-tgCk
  24. Kochanie... może jutro lub we wtorek na spacer?? Koniecznie no...:D Tylko mi się odezwij o kierej ;> ??
  25. Mooje ulubione stworki :D Ale harcują :D My dzisiaj się trenowaliśmy... pies padł i śpi do teraz hehe :P
×
×
  • Create New...