[quote name='Divi']Władek jest wyjątkowy i musi mieć wyjątkowy cierpliwy domek, zęby kogoś nie przerosły, wymagania Władzia.
A Pani może się zastanawia jak się dowiedziała, że ma czas moze i lepiej :)[/QUOTE]
Ja też myślę,że Władziuchna potrzebuje więcej czasu by zaufać człowiekowi.Musimy wybrać mu naprawdę serdeczny i kochający domek bo inaczej boję się ,że Władzio zamknie się w sobie a wtedy to będzie problem.
A tak nawiasem gdzie znajdujecie emotikony ,bo ja chyba ślepa jestem a tak wogóle to to nowe dogo mi jakoś "nie leży"