Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Zapraszam na wątek Ciaputki [URL="http://www.dogomania.pl/139990-Ciaputka-z-Boguszyc-pilnie-potzrebuje-dt-hoteliku-bez-waszej-pomocy-nie-da-rady"]http://www.dogomania.pl/threads/1399...cy-nie-da-rady[/URL]
  2. Zapraszam na wątek Ciaputki [URL="http://www.dogomania.pl/139990-Ciaputka-z-Boguszyc-pilnie-potzrebuje-dt-hoteliku-bez-waszej-pomocy-nie-da-rady"]http://www.dogomania.pl/threads/139990-Ciaputka-z-Boguszyc-pilnie-potzrebuje-dt-hoteliku-bez-waszej-pomocy-nie-da-rady [/URL]
  3. Zapraszam na wątek Ciaputki [URL="http://www.dogomania.pl/139990-Ciaputka-z-Boguszyc-pilnie-potzrebuje-dt-hoteliku-bez-waszej-pomocy-nie-da-rady"]http://www.dogomania.pl/threads/1399...cy-nie-da-rady[/URL]
  4. Zapraszam na wątek Ciaputki [URL="http://www.dogomania.pl/139990-Ciaputka-z-Boguszyc-pilnie-potzrebuje-dt-hoteliku-bez-waszej-pomocy-nie-da-rady"]http://www.dogomania.pl/threads/1399...cy-nie-da-rady[/URL]
  5. Zapraszam na wątek Ciaputki http://www.dogomania.pl/threads/1399...cy-nie-da-rady
  6. Zapraszam na wątek Ciaputki [url]http://www.dogomania.pl/threads/139990-Ciaputka-z-Boguszyc-pilnie-potzrebuje-dt-hoteliku-bez-waszej-pomocy-nie-da-rady[/url]
  7. [quote name='zerduszko']A rozsyłacie watek?? Ona taka cudna :([/QUOTE] Staram się rozsyłać jak mogę. Są też banerki może więcej osób tutaj wejdzie. [quote name='fiorsteinbock']Zapisuje - cudo, nie pies :) [B]Duzo brakuje aby Ciaputka opuscila Boguszyce?[/B][/QUOTE] Tak wygląda sprawa z finansami. Ciaputka zapisana jest do kolejki u Ani z Brodnicy,a tam cena za średniego psa wynosi 350. Więc sporo brakuje stałych deklaracji. [COLOR=Red][COLOR=Black]Deklaracje stałe : [B]20zł -Nikki[/B] [B]20zł- Mama Nikki 30 zł [COLOR=Black]od marca[/COLOR] Monika z Katowic[/B] = [COLOR=Red][B]70 zł [/B][/COLOR] Wpłaty jednorazowe: [B]50zł -Kundelkowa Skarbonka 190zł -bazar mgie[/B] [/COLOR][/COLOR][B]30 zł -rodzice Nikki 30zł -właścicielka Zuzi(od Marleny) 315zł-loteria fantowa Nikki [COLOR=Red][COLOR=Black]47zł bazar Nikki 100zł bazar mgie = [COLOR=Red]762[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
  8. [quote name='donacja']Jak w przyszłym tygodniu pogoda się poprawi to postaram się odwiedzić chłopaka w Boguszycach i zrobię mu trochę nowych fotek.[/QUOTE] Byłoby wspaniale ... Może te zdjęcia już się opatrzyły ?
  9. [quote name='ladySwallow']Aaa, to w takim razie w pierwszym poście jest link do starego :)[/QUOTE] Dzięki za przypomnienie. Już zamieniłam :)
  10. [quote name='Monika z Katowic']Poproszę o numer konta Ciaputki :loveu: Od marca mam deklarację :loveu: Mam też [B]OGROMNĄ [/B]nadzieję, że Ciaputka w końcu pojedzie do hoteliku, bo "tempus fugit"!!! :placz::placz::placz:[/QUOTE] Poszło na Pw,ale jeszcze tu przypomnę FUNDACJA OSTATNIA SZANSA Warszawa 01-494 ul. Blatona3/141 BANK PEKAO S.A. [B]68 1240 1066 1111 0010 2468 8007[/B] SWIFT: Pekao SA: PKOPPLPW Tytuł: "imie psa - nick"
  11. Dzięki...może ty będziesz miała szczęśliwą rękę. Allegro jest nowe! Donacje je zrobiła [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=926871496[/URL]
  12. Fifi nadal u dziewczyn? Eh gdzie ten dom ... gumtree wawa [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczny-szczeniak-nie-ma-sie-gdzie-podziac-Warszawa-PILNE-W0QQAdIdZ187094016[/url]
  13. [quote name='marlenka']Tak tak na koniec jeszcze go nawyzywajcie od[B] serdelków [/B]..... Nugat w niedzile wieczorem wyjeżdza do Bialegostoku . [/QUOTE] Przecież wiesz,że o budowę chodziło,a nie tłuszczyk :)
  14. Serdelku długo czekałeś na ten swój domek,ale w końcu się doczekałeś. :):):)
  15. ale jestem ciekawa jak tam wizyta!!!
  16. [quote name='donacja'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=926871496[/URL] wystawiony ponownie[/QUOTE] Może tym razem się uda. :)
  17. [quote name='leni356']Podeślę Owieczkę i Fridę tutaj jest piękne zdjęcie Fridy:loveu: http://psyniczyje.jalbum.net/Frida/slides/_DSC1187.jpg 148. Bąbel - Ostrów Mazowiecka - ma nowy dom
  18. [quote name='AngelikaXD']Są chociaż jakieś zapytania o niego? :roll:[/QUOTE] Ostatniego maila dostałam chyba dwa tygodnie temu ... A telefon podany jest na Anne33
  19. [quote name='dzasta'] A bo to były wspominkowe fotki znalezione na dysku :) Gabinka nie długo dwa latka kończy tylko patrzeć :) Dziękujemy i pozdrawiamy bulwiaki byś tam u nich odkurzyła Mgie co :D[/QUOTE] Co za wpadka :splat: Pewnie nie możecie się już doczekać szczeniąt. :loveu: U bulwiaków nic nowego się nie dzieje ... nuda... można powiedzieć ... nuda Codzienne wałowanko,chaszczowanko i tak na zmianę.
  20. Ostatnim razem jak tutaj byłam to Gabinka była podrostkiem a tutaj proszę ... przyszła mamusia :) Psiaki jak zwykle rewelacyjne! Mają pozdrowienia od bulwiaków. :loveu:
  21. Pocieszny ten Freduś ;) Nam z kolei wiele zajęło,żeby oduczyć bulwiaki spania w łóżku. Teraz Ozzi ma swój fotel,a Karmel ponton.
  22. [quote name='Dogo07']Nie mogę znaleźć danych do kontaktu :roll:.[/QUOTE] kontakt- 507 47 62 39 lub 513 430 207
×
×
  • Create New...