Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='kizimizi']dziewczyny wybaczcie offa ale kolejna astowata bida i nikt nie ma pomysłu co z nia zrobić:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180544-Bullowata-zastrzaszona-psina-BA-AGA-O-DOM-CHOCIAZ-O-TYMCZAShttp://[/URL][/QUOTE] Również pręgusek ...
  2. [quote name='Anna_33']Bylo duzo tel, ale wszystkie jakos umarly smiercia naturalna (( najbardziej liczylam na pania z Ursynowa, miala odezwac sie po 20.[/QUOTE] Zrobiłam nową serie ogłoszeń i odezwał się Pan. Pisze,że zdjęcia Gucia powaliły go na kolana. Mieszka w bloku,codziennie biega.Opisałam procedury z wizytami itp. Myślę,że zadzwoni. :)
  3. [quote name='kizimizi']mgie zamowialm juz gdzie indziej. Ale chetnie poprosze cie niebawem o nowe ogloszenia dla innego psiaka. dziekuje:)[/QUOTE] Nie ma problemu ;) Oby przyniosły Mopkowi dom
  4. Jest taka Nusia z Boguszyc. Post 7 [url]http://www.dogomania.pl/threads/179584-WSTRZYMANE-Zielona-GA-ra-dom-dla-suczki-pinczer-mini-lub-w-typie?p=14076624&viewfull=1#post14076624[/url]
  5. [quote name='marlenka']Jeszcze mam drugie łózko do zjedzenia tak???? A tak powaznie to naprawdę musze narazie sobie dac na spocznij , pomalowac pokój bo Nugatek intensywnie obszczał mi sciany i wiecie co mi sie marzy ???? Dywan - ze wzgledu na psiury musiałam stary wywalić a teraz bym chciała sobie kupic dywan ..... a przy " nowym " psie to moge zapomniec o dywaniku ....[/QUOTE] My to wiemy Marlenka,wiemy ... Musisz odpocząć i zregenerować jak się okazuje nie tylko siły ;) a co do dywanów ... ja już mam zniżkę w jednej pralni ...
  6. No właśnie mając na względzie twoje dobre serduszko ... tak myślałyśmy sobie ... :evilbat::evilbat:
  7. Tak ta suma jest aktualna. Dojdą jeszcze pieniądze z bazarku Nikki (o ile się nie mylę 76zł)
  8. [quote name='Anna_33']Niom :-) mysle o tym intensywnie, ale obawiam sie, ze Marlenka w piatek nie moze :-([/QUOTE] Może akurat będzie mogła ? :) Powiedz w sprawie Gucia cisza? Odnowie mu ogłoszenia,może wątek założyć:hmmmm:
  9. Czekamy,czekamy,czekamy:modla: Bierzcie Marlenę do Boguszyc...zwłaszcza teraz jak wydała dwa tymczasy hah :evil_lol:
  10. jola_li dziękujemy za przybycie dzień dobry :multi:
  11. [quote name='sleepingbyday']nie było... miałam kilka fajnych telefonów po czwartkowym ogłoszeniu w dzienniku krakowskim. namiary przekazałam ostatniej szansie i szukamy ludzi do sprawdzenia domów krakowie i w okolicach. po rozmowach uważam, że domy niezłe, choc jeden powinien sie nadawac dla rawcia. reszta może by wzięła inne psy? jednej pani planujemy pokazac dupelka - bo mniejszy, a pani starsza i sama mówi, ze im mniejszy, tym lepszy.[/QUOTE] W takim razie robię dooopne allegro :eviltong: Coś z tego zamieszania może wyjść. W Krakowie mieszka dużo osób z dogo ... na pewno ktoś się znajdzie na wizytę. Dupelka w zamian pokażcie koniecznie !
  12. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczny-szczeniak-nie-ma-sie-gdzie-podziac-Warszawa-PILNE-W0QQAdIdZ187668761[/url]
  13. SBD zauważyłaś żeby było więcej telefonów po tym allegro? Kończy się aukcja i nie wiem czy wznawiać.
  14. Asik nie wiem czy pw doszła. Ogłaszać jeszcze te maluchy ? ;)
  15. [quote name='zerduszko']Co... nie. Mam zapytanie o psa terierowatego, moze by się spodobała. Ale pies raczej mniejszy.[/QUOTE] Nie wiem dokładnie jakiej jest wielkości. Przekopałam się przez wątek i znalazłam jeszcze takie zdjęcie(robione chyba przez SBD) [IMG]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=482&d=1255504531[/IMG] [img]
  16. [quote name='elinka']Ojej! aż 66 stron.:mdleje: Nie wiem kiedy je przeczytam, ale zapisuję Ciaputkę.[/QUOTE] Pierwsze naście stron to konkurs na imię,potem długo,długo nic ... aż wreszcie plan wyciągnięcia Ciaputki do hotelu.
  17. [quote name='kizimizi']Mopik ma w prezencie gumtree i alegro. Moze cos rusz? [B]Jemu by sie caly pakiet ogłoszen przydał, chciałam kupic na bazarku ale nei widze nigdzie[/B].[/QUOTE] U mnie można zamawiać pakiety. Linki do poprzednich bazarków ogłoszeniowych [url]http://www.dogomania.pl/threads/176622-Bazarek-ogA-oszeniowy-dla-Ciaputki-z-Boguszyc-do-6-01-ZAPRASZAM[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/148986-Bazarek-ogA-oszeniowy-dla-boguszyckich-KaukazA-w-Ogromny-dA-ug-do-spA-acenia-Do-23-10[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/172366-Bazarek-ogA-oszeniowy-dla-Rikiego-z-Boguszyc-Do-7-11-ZAPRASZAM[/url] i jeszcze wiele innych ;)
  18. [quote name='elinka']mgie, link nie działa[/QUOTE] Upsss ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/139990-Ciaputka-z-Boguszyc-pilnie-potzrebuje-dt-hoteliku-bez-waszej-pomocy-nie-da-rady[/URL]
  19. [quote name='fiorsteinbock']Qrcze naszemu Rokiemu tez brakuje stalych i jeszcze kasy na leczenie :( [B]jak cos wyskrobie, wysle dla dziewczynki - stalej nie moge obiecac[/B].[/QUOTE] Dziękujemy :iloveyou:
  20. To już dziś ... :cool3:
  21. Zapraszam na wątek Ciaputki [URL="http://www.dogomania.pl/139990-Ciaputka-z-Boguszyc-pilnie-potzrebuje-dt-hoteliku-bez-waszej-pomocy-nie-da-rady"]http://www.dogomania.pl/threads/1399...cy-nie-da-rady[/URL]
  22. Zapraszam na wątek Ciaputki [URL="http://www.dogomania.pl/139990-Ciaputka-z-Boguszyc-pilnie-potzrebuje-dt-hoteliku-bez-waszej-pomocy-nie-da-rady"]http://www.dogomania.pl/threads/1399...cy-nie-da-rady[/URL]
  23. Zapraszam na wątek Ciaputki [URL="http://www.dogomania.pl/139990-Ciaputka-z-Boguszyc-pilnie-potzrebuje-dt-hoteliku-bez-waszej-pomocy-nie-da-rady"]http://www.dogomania.pl/threads/1399...cy-nie-da-rady[/URL]
×
×
  • Create New...