Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='ostatniaszansa']A to DUSIA, ktora wyjechala ponad rok temu do Szwajcarii, ma super domek i jak widac nic jej do szczescia nie brakuje :):):) [/QUOTE] [img]http://img839.imageshack.us/img839/4307/dsc7324v.jpg[/img] [img]http://img811.imageshack.us/img811/2268/dsc00458a.jpg[/img] [img]http://img833.imageshack.us/img833/3292/dsc00487wd.jpg[/img] [img]http://img855.imageshack.us/img855/3782/dsc00538k.th.jpg[/img]
  2. Może ktoś wykupi pakiet ogłoszeń dla niego ??? Ja pomogę najwcześniej za tydzień.
  3. [quote name='eliza_sk']Pancia wysoka, kudłata z pozytywnym bałaganem na głowie :evil_lol: ? Urosła coś ?[/QUOTE] Tak, to były one. Dzisiaj też ich widziałam. Lotka dalej niziutka ale się wydłużyła :):)
  4. Na 99,9 % widziałam dzisiaj Lotkę ze swoją Panią i psim kolegą spacerujących niedaleko mnie. :)
  5. [quote name='ostatniaszansa']Dostałam zdjęcie Korii to jedno z pięciu szczeniaków Onków jakie do nas trafiły w dniu 1 czerwca . Wszystkie poszły nieomal jak ciepłe bułeczki . Były zdjęcia Shantili, Bonda i Soni teraz Koria i czekamy na zdjęcia Diany . Ewa[/QUOTE] [img]http://img851.imageshack.us/img851/7392/beznazwy1ysi.png[/img]
  6. [quote name='ostatniaszansa']A to kochany Rudy, teraz nazywany Oskarkiem. Biedactwo bardzo sie zdenerwowal przeprowadzka i w hoteliku, gdzie spedzil pierwsze 2 dni, czekajac na przyjazd nowych opiekunow, zdemolowac salon i pokaleczyl sie o telewizor (ktory rozwalil w drobny mak). Teraz jednak jest juz wszystko w porzadku, Rudy zaakceptowal nowy domek, a nowy domek pokochal jego i dostasmy takie usmiechniete zdjecie :) Oby wiecej takich zadowolonych psiaczkow :) /Agnieszka[/QUOTE] [img]http://img812.imageshack.us/img812/2303/fotojk.jpg[/img]
  7. Nie może się dodzwonić do Ewy pan zainteresowany Rexem. Przesłałam numer telefonu i maila na pocztę.
  8. Darma [img]http://img510.imageshack.us/img510/2677/darmao.jpg[/img]
  9. [quote name='ostatniaszansa']Nasz Prosiaczek, rozkoszujacy sie byciem niemieckim pieskiem :):):)[/QUOTE] [img]http://img31.imageshack.us/img31/5426/prosiaczekn.jpg[/img] [img]http://img703.imageshack.us/img703/7572/prosiaczek1.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/211/prosiaczek2.jpg[/img]
  10. Na każdym zdjęciu ma taką poważną minę :)
  11. Bokserka Hera w nowym domu [img]http://img257.imageshack.us/img257/4324/heraa.jpg[/img] [img]http://img805.imageshack.us/img805/4748/hera1.jpg[/img] [img]http://img856.imageshack.us/img856/300/hera2.jpg[/img] [img]http://img23.imageshack.us/img23/3598/hera3h.jpg[/img]
  12. Krecik nazywa sie teraz FIGARO, dla przyjaciol FIGI :) [img]http://img90.imageshack.us/img90/5309/img2650w.jpg[/img] [img]http://img718.imageshack.us/img718/7845/img2663l.jpg[/img] [img]http://img847.imageshack.us/img847/6761/img2665c.jpg[/img] [img]http://img59.imageshack.us/img59/112/img2666rz.jpg[/img]
  13. [img]http://img684.imageshack.us/img684/3281/trusia.jpg[/img] [quote name='ostatniaszansa'] to Trusia, sliczna sunia, ktora zyla w nierozlacznej przyjazni z dobermanem Tropem. Trop byl bardzo ciezko chory i musial zostac uspiony. Stalo sie to w lipcu zeszlego roku, kiedy byla u nas Brigitte i Ruth ze Szwajcarii, tak sie wzruszyly biedna Trusia, ktora zostala sama, ze zorganizowaly wyjazd do Gitty do Rokitna, gdzie dopelniono formalnosci wyjazdowych i jak tylko znalazl sie domek Trusia do niego pojechala. Teraz kochane malenstwo mieszka sobie za granica... /Agnieszka[/QUOTE] [img]http://img836.imageshack.us/img836/1420/villyq.jpg[/img] [quote name='ostatniaszansa']A tu Willy sie kapie w szwajcarskim bajorku - wyglada jak nasze, co?[/QUOTE]
  14. Nie mam tekstu ogłoszeniowego :((((
  15. [B]już mam w głowie mętlik czy Pan jest z Katowic ? agneska... ? tak się zaczyna mail ?[/B] Tak, to ten sam mail. Macie go na poczcie. Z Katowic są...
  16. Jeszcze Malinka adoptowana :) Jakiś Pan przesłał mi adres do wizyty przedadopcyjnej. W sprawie Reksa...kojarzycie ?
  17. Pluto [img]http://img707.imageshack.us/img707/1561/plutoa.jpg[/img] Smerfetka [img]http://img577.imageshack.us/img577/6940/smerfetka.jpg[/img] Willy [img]http://img717.imageshack.us/img717/3322/willyo.jpg[/img]
  18. Arni [img]http://img16.imageshack.us/img16/8571/arniz.jpg[/img] Blacky [img]http://img199.imageshack.us/img199/5800/blackya.jpg[/img] Rudy duży [img]http://img836.imageshack.us/img836/3001/duzyrudy.jpg[/img] Fifuś [img]http://img844.imageshack.us/img844/6190/fifus.jpg[/img] Krecik [img]http://img24.imageshack.us/img24/5529/krecikf.jpg[/img]
  19. Podeśle zdjęcia Misi do pewniej Pani z Warszawy.
  20. [quote name='agusiazet']Cały czas można pisać do Catangel na PW, robi ogłoszenia i zbiera kasę na pomoc kotom![/QUOTE] A Ostatnia Szansa nie może się doczekać na linki ogłoszeń :)
  21. Na poczcie macie maila od Pani zainteresowanej adopcją OSKARA. Proszę odpiszcie.
  22. Nowa tablica na Łódź [url]http://tablica.pl/oferta/sunia-mlodziutka-b-w-typie-owczarek-niem-szuka-najlepszego-domu-IDlEEh.html[/url]
  23. Rzucają się w oczy :) superr Dzwonił ktoś z ogłoszeń ?
×
×
  • Create New...