-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Makowce już w piekarniku także mogę zrobić ogłoszenia. Poproszę informacje, od którego zacząć :P -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[B]Śmioszka w nowym domu [/B] [img]http://img815.imageshack.us/img815/2402/smioszka.jpg[/img] [img]http://img190.imageshack.us/img190/5526/smioszka1.jpg[/img] Dostałam 2 maile w sprawie Sonji. Dzwonił ktoś w sprawie szczeniaka Bolka ? -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Pomagać Wam dziewczyny to sama przyjemność. :) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
ZWIREK - moj ukochany :) 9 letni mix Rodeznaja, w schronisku zostal ubrany przed wyjazdem w wielkie, rozowe szelki i wygladal jak mega-ciapa (innych nie bylo)... na wszelkie proby prowadzenia na smyczy reagowal szybkim polozeniem sie na ziemi... w domku - nie ten pies, chodzi na smyczy, bez smyczy, przytula sie, bawi... no i ma ekstra materacyk i duzego, puchatego kota do towarzystwa. [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8346/zwirek.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4587/zwirek1.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8180/zwirek2.jpg[/IMG] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Majka [img]http://img213.imageshack.us/img213/6249/majka2.jpg[/img] Reks - na poczatku byl agresywny do innych psow kiedy byl na smyczy, teraz jakos ucichło [img]http://img683.imageshack.us/img683/3857/reks.jpg[/img] [img]http://img339.imageshack.us/img339/5301/reks1.jpg[/img] ZÓŁTY - Zolty jest kochany i kontaktowy. w schronisku trzymal sie na uboczu, zawsze wracal ostatni ze spacerow, teraz - ROZWITA :) Wita nowych opiekunow lizac im rece, BIEGA, PODSKAKUJE, ma problemy z serduszkiem (szmery) i ze stawami, ale jest bardzo zaopiekowany. [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9646/zoltyq.jpg[/IMG] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Lilu [img]http://img233.imageshack.us/img233/3463/lilu2.jpg[/img] LOLA - pan Loli jest nia zachwycony, przysyla nam niemalże wypracowania co i kiedy piesek zrobil. Lola jest bezproblemowa. [img]http://img256.imageshack.us/img256/8080/lola2wx.jpg[/img] [img]http://img577.imageshack.us/img577/834/lola1a.jpg[/img] MAJKA - jest w domu razem z kolega z innego, polskiego schroniska, przyjechały w odstepnie tygodnia - swietnie sie dogadaly, maja dużo terenu do biegania i w ogóle [img]http://img248.imageshack.us/img248/1576/majka1.jpg[/img] [img]http://img827.imageshack.us/img827/8560/majkaa.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
GALA - zero problemów, Pani zachwycona [img]http://img831.imageshack.us/img831/2016/galaa.jpg[/img] Kropka i Tommy - sa u przyjaciolki Brigitte, ktora wziela do domu również kochana, sliczna DARME - zdjecia, maile, opowiesci mamy na bieżąco :) [img]http://img507.imageshack.us/img507/4517/kropkas.jpg[/img] [img]http://img440.imageshack.us/img440/4591/kropkaitommy.jpg[/img] LILU - piekne zdjecia, piekna sunia z urodziwym kolega - mieszka u pani weterynarz [img]http://img4.imageshack.us/img4/6700/liluri.jpg[/img] [img]http://img217.imageshack.us/img217/7035/lilu1.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Duża porcja zdjęć z wyjazdu. [B]DIANA[/B] - moja ulubiona Bernardynka pojechala juz daaaaawno,jednak Pan przysyla zdjecia i informacje i Brigitte czasami tam wpada w odwiedziny. //AGA [img]http://img140.imageshack.us/img140/1760/dianao.jpg[/img] [img]http://img827.imageshack.us/img827/5868/diana1y.jpg[/img] [B]DUŻY RUDY[/B] - pojechal w sierpniu, na poczatku nie mogl sie odnaleźć w hoteliku, w ktorym czekal tydzien az jego Panstwo wroca z wyjazdu (czasami viezko zgrac wszystkich nowych opiekunow, a Rudy przyjechał w okresie wakacyjnym). W hoteliku demolowal pilnie salon, rozwalił telewizor itp... w nowym domku kwitnie i promienieje, zachwycony wszystkim dookoła. //AGA [img]http://img14.imageshack.us/img14/3001/duzyrudy.jpg[/img] [img]http://img716.imageshack.us/img716/3517/duzyrudy1.jpg[/img] [img]http://img341.imageshack.us/img341/1930/duzyrudy2.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
CHESTER w nowym domu k. Łodzi [img]http://img31.imageshack.us/img31/6259/chester1.jpg[/img] [img]http://img843.imageshack.us/img843/2631/chester2f.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/9423/chester3.jpg[/img] [img]http://img823.imageshack.us/img823/7600/chester4.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Łatek Mały, który jakiś czas temu pojechał do Szwajcarii. [img]http://img408.imageshack.us/img408/4354/maly3alex.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Nowy podrzucony szczeniak [img]http://img32.imageshack.us/img32/9607/szczeniak3.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/1368/szczeniak2.jpg[/img] [img]http://img843.imageshack.us/img843/8149/szczeniak1t.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/2113/szczeniak.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[img]http://img51.imageshack.us/img51/2653/izadoraadrian4.jpg[/img] [img]http://img687.imageshack.us/img687/5536/izadoraadrian3.jpg[/img] Szura [img]http://img195.imageshack.us/img195/6418/szura.jpg[/img] [img]http://img15.imageshack.us/img15/7406/szura1.jpg[/img] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Izydora i Adrian [img]http://img59.imageshack.us/img59/6249/izadoraadrian1.jpg[/img] [img]http://img560.imageshack.us/img560/6393/izadoraadrian.jpg[/img] Izydora [img]http://img64.imageshack.us/img64/994/izadora.jpg[/img] [img]http://img35.imageshack.us/img35/4180/adrianpa.jpg[/img] [img]http://img20.imageshack.us/img20/108/izadoraadrian2.jpg[/img] -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Bardzo pomysłowy :cool3: Koniecznie trzeba go wykorzystać do nowych ogłoszeń. Maila odebrałam. :multi: -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
z tymi telefonami to jak z obserwatorami na allegro.... jeszcze cafe [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/sledzik,53441[/url] morusek [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/83998/ZlOTY-KUDlACZ--sledzik--czeka-w-hotelu-na-nowych-wlascicieli/[/url] -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Przydałby się nowy pakiet ogłoszeń. Na szybko tylko 3 : tablica - [url]http://tablica.pl/oferta/zloty-kudlacz-sledzik-czeka-w-hotelu-na-nowych-wlascicieli-IDxxSb.html[/url] gumtree - [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-ZLOTY-KUDLACZ-ledzik-czeka-w-hotelu-na-nowych-wlascicieli-W0QQAdIdZ335941637[/url] kupiepsa.pl - [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89344[/url] -
Pozdrowienia dla oglądających od Karmela&Ozziego [img]http://img827.imageshack.us/img827/3923/dsc4571nef.jpg[/img] [img]http://img546.imageshack.us/img546/4746/dsc3617ah.jpg[/img] [img]http://img545.imageshack.us/img545/7642/csc4602.jpg[/img]
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']W tym tygodniu bedzie fajnie, bo mamy wizyte Pani, ktora zastanawia sie... nad adopcja Trzech Siostr Jozefa!!!!! :):):) Wszyscy trzymamy kciuki... /Agnieszka[/QUOTE] Wszystkich TRZECH ? :o:) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[B]SZCZUREK[/B] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1282/szczurekcalin.jpg[/IMG] [B]WARIATKA[/B] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7355/wariatka.jpg[/IMG] [B]ŻÓŁTY[/B] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/585/zolty1r.jpg[/IMG] [B]ŻWIREK!!!![/B] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7875/zwirekigor.jpg[/IMG] :multi::multi::multi: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[B]MAJKA[/B] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1113/majkac.jpg[/IMG] [B]NELSON[/B] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9509/nelsonj.jpg[/IMG] [B]REKS[/B] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8779/reksglenn.jpg[/IMG] [B]ŚMIOSZEK[/B] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1842/smioszek1combo.jpg[/IMG] [B]GUMIŚ[/B] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9497/spicegumis.jpg[/IMG] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Psy, które wyjechały. [B]BUNIA[/B] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5769/buniak.jpg[/IMG] [B]CANDY[/B] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9924/candysl.jpg[/IMG] [B]GALA[/B] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4563/galala.jpg[/IMG] [B]LILU[/B] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3738/lilue.jpg[/IMG] [B]LOLA[/B] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7295/lola1o.jpg[/IMG] -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
mgie replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
linka555, kamos nowe Anioły Śledzińskiego :):):) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Uwaga,uwaga!!! Unikatowe zdjęcie Żwirka w różowych szelkach. [img]http://img9.imageshack.us/img9/8310/igor1v.jpg[/img] Biegające Rex i Lulu [img]http://img685.imageshack.us/img685/9330/liluglenn.jpg[/img] [img]http://img690.imageshack.us/img690/899/glennx.jpg[/img] oraz nowa mieszkanka Boguszyc , młoda ok 2 letnia bernardynka, dosyć długo sie błakała , jakby ją co nieco przygarneli pewni gospodarze , ale nie wiemy dlaczego tak się boi ? możesz ja głaskać wszędzie-zero agresji ,sama z siebie do człowieka nie podchodzi / Ewa [img]http://img593.imageshack.us/img593/7889/bernardynka.jpg[/img] [img]http://img194.imageshack.us/img194/3295/bernardynka1.jpg[/img]