Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='marlenka']jestem i ja . Śmieszny ten jego nochal ,[B] reszta jamniorów ma domy [/B]to może i jemu sie poszczęści :loveu:[/quote] Marlenko oprócz Pinokia w Boguszycach jest jeszcze jeden staruszek -też jamniczek. :-(
  2. [url]http://i32.tinypic.com/1pt9ft.jpg[/url] Też fajny ale jednak co różowy garbus to różowy. :lol:
  3. Odbieram to jako komplement. :cool1: :lol:
  4. To ja tradycyjnie zaciskam kciuki.
  5. [quote name='Viris'][SIZE=4][COLOR=Sienna][B]Wszystkiego Najlepszego, dużo ślimaków :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE] [/quote] [CENTER][B]Mniam,mniam! [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/9910/dsc2419.jpg[/IMG] :evil_lol: [/B] [/CENTER]
  6. [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/6919/dsc2875y.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5924/dsc2874l.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/259/dsc2872.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9697/dsc2873d.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Maupa4'] I tak nieśmiało przypomnimy ... ... bo jakoś zupełnie nie możemy się doliczyc nawet 70 ... :hmmmm: ;)[/quote] Pamiętam o nich doskonale ale chciałam je zostawić na czarną,zimową godzinę :placz:która już chyba nadeszła. [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/8748/dsc2870g.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/8347/dsc2869c.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/9862/dsc2867.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/4475/dsc2868.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/9862/dsc2867.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Soema']Już nie jest potajemna :eviltong: [B]a ja się naszukałam bazarku :oops:[/quote][/B] Już nie trzeba szukać. Link w podpisie. :cool1:
  9. [B]ockhama[/B] dokładnie innego właściciela nie widzę. :cool1:
  10. [B]pati1033,dzasta,Maupa4 od Ozzinka specjalnie dla Was [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/1092/dsc2388.jpg[/IMG] [/B]
  11. Jakie fajne życzonka! :loveu::evil_lol:
  12. Ja również uważam,że ten garbus jest po prostu stworzony dla Maupy. :lol: Tutaj Majuta wygląda jak dziewczyna gangstera. :cool1: [URL]http://images6.fotosik.pl/550/30d968feda4b134b.jpg[/URL]
  13. Dodałam pieska na wątek Kudłaczy w Potrzebie. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/index35.html#post13162064[/url]
  14. Groszek radzi sobie w każdej sytuacji. [url]http://images8.fotosik.pl/109/29a2c7e6499b7fcf.jpg[/url] Chciałam powiedzieć,że jesienne foty Czterołapów są boskie. :)
  15. Ozzi dziękuje i przesyła soczystego buziaka. :p
  16. Podniosę Jamniolka.
  17. [CENTER][FONT=Fixedsys][B][COLOR=DarkOrchid]Dzisiaj Ozzinek skończył 3 latka. [/COLOR][/B][/FONT] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/3975/dsc2711.jpg[/IMG] :laola::laola::laola: [/CENTER]
  18. Ja mogę zrobić bazarek ogłoszeniowy!.
  19. To my już Ciaputkę vel.Kropeczkę ogłaszamy?. :crazyeye: To ja nic nie wiem. :roll:
  20. Sbd ja wszystkich ogłoszeń pilnuje. Są aktualne,a alegratka nawet wyróżniona. Postaram się dorobić jeszcze na innych stronach.
  21. [quote name='donacja']był pierwszy telefon. Pani się zastanowi...Może coś z tego będzie?[/quote] Oby ten telefon zapoczątkował lawinę następnych. :multi:
  22. [url]http://images8.fotosik.pl/107/0f3b798b5804cd32.jpg[/url] Jaki piękny! Więcej Groszkowych fot,więcej!!
  23. hm hm :hmmmm:... Ja wysyłałam 24.09 przez Pocztę Polską (:cool1:) więc pewnie wpłata doszła dopiero w październiku.
×
×
  • Create New...