Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Szła,szła i nie doszła:diabloti: Jasne,że zrobię...tylko wiesz tekst zostawiam Tobie. :grins:
  2. [quote name='marlenka']Ja wcale z tego powodu się nie martwię :evil_lol:[/QUOTE] No tak :evil_lol: ale pamiętaj,że po Chomiczku będziesz mogła wziąć inną bidę. W Boguszycach ich dostatek.
  3. buuuu:shake: W takim razie czekamy na kogoś innego.
  4. O dżizys Chomiczek jeszcze u marlenki. :crazyeye:
  5. Właśnie,właśnie Soema dobrze mówi. Zdziwiłam się,że ta rotka była w Boguszycach.
  6. W schronie jeszcze taka rottweilerka była?Boziuu cudna! Ten domek jest dt czy stałym?
  7. Uwaga!Odświeżam wątek Zuzi. :p [B]Tak teraz mała zasypia.[/B] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5499/ar2ue.jpg[/IMG] [B]tutaj zuzia jako podusia[/B]:lol: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8406/68146203.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7773/26414184.jpg[/IMG] [B]ale ma śmieszne,chude łapki :D[/B] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/860/67193415.jpg[/IMG] (z reszta zdjęć jest problem... wyskakuje jakiś błąd)
  8. No tak ale może jakaś baza danych,podział na województwa?Nie cytowanie zdjęć z tej samej strony choć trochę ułatwiłoby przeglądanie.
  9. Coraz trudniej jest znaleźć cokolwiek na tym wątku.
  10. [SIZE=5][B][COLOR=Purple]Sto lat mała![/COLOR][/B][/SIZE]:BIG:
  11. Ja mogę dorzucić burego:siara: z kuwetą i zapasem karmy
  12. Dzień minął a fotek nie ma..:roll::diabloti:
  13. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149254"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8517/banersary.jpg[/IMG][/URL] Marlena Ty gapo wkleiłaś nie podlinkowany banner..czego nie krzyczysz?:evil_lol: Proponuje napisac w tytule,że to o owczarka chodzi.Może jakiś miłośnik onków wpadnie.
  14. No to superancko! Oby znalazł się ktoś do wizyty.
  15. [quote name='Anna_33']Mgie, on ma tyle z jamnika co ja z baletnicy - czyli nic. Ja go tak sobie roboczo okreslam, jakos mi sie kojarzy z jamnikami..za wysoki, za krotki. Przepraszam, ze wprowadzilam w blad.Chyba nikt nie ma jego zdjec..[/quote] Ja pomyślałam o tym staruszku,który jest na wątku ogólnym jamników. O tym dokładnie:[URL]http://images49.fotosik.pl/173/0d18a3085e803865.jpg[/URL]
  16. edit..................... [URL="http://%5B/U"][/URL]
  17. [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1889/dsc2389.jpg[/IMG] I szyjka pachnąca kawą. :loveu: [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4729/dsc2398q.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9598/dsc2396z.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9803/dsc2548t.jpg[/IMG]
  18. Hm... jak rozumiem Pani zgadza się na wszelkie wizyty? Więc może już teraz trzeba poszukać kogoś z tamtych okolic. Sbd poradź coś mądrego. :lol:
  19. No nie powiem..Kaukazom by się przydało :cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-ogloszeniowy-dla-boguszyckich-kaukazow-ogromny-dlug-do-splacenia-do-23-10-a-148986/[/url] [CENTER] [/CENTER]
  20. [quote name='idusiek']tak mgie, juz odpowiadam: [B]Żwirek, Zołza i Gusia mają[/B] już domki. Gusia pojechała w sobotę do Gdańska, Żwirek pojechal do domciu prosto z lecznicy po tym jak zakonczyl leczenie a Zolza też ( do Zielonki chyba z tego co pamietam :oops: ). [/quote] A no to super!
  21. Śliczne tu wygląda! Zdjęcie jest super.
  22. No to spoko jak jest. :cool3:No ja myślę,że znajdzie... nie po to pół soboty zarwałam.:p Ja dzisiaj właśnie aktywowałam konto na allegro i muszę je jakoś wypróbować. :bigcool:
  23. Z zimą to u nas różnie bywa. Zazwyczaj wychodzimy na szybkie kooo i do domciu. Ozziemu to nie przeszkadza zbytnio w końcu on góral z krwi i kości.:diabloti: Już od małego po zaspach śmigał. A Karmelek panicz malutki łapek sobie brudzić nie lubi. Wszelkie kubraczki,sweterki odpadają. :lol: Już widzę jak jeden drugiemu pomaga to ściągać.
  24. Czy Żwirek powędrował już do domu? Ciągle dostaje jakieś maile w jego sprawie i odsyłam ludzi do telefonu. :shake:
×
×
  • Create New...