[quote name='Anna_33']Mgie, on ma tyle z jamnika co ja z baletnicy - czyli nic. Ja go tak sobie roboczo okreslam, jakos mi sie kojarzy z jamnikami..za wysoki, za krotki. Przepraszam, ze wprowadzilam w blad.Chyba nikt nie ma jego zdjec..[/quote]
Ja pomyślałam o tym staruszku,który jest na wątku ogólnym jamników.
O tym dokładnie:[URL]http://images49.fotosik.pl/173/0d18a3085e803865.jpg[/URL]