Jump to content
Dogomania

Mike i Morgan

Members
  • Posts

    931
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mike i Morgan

  1. Taki transport moim skromnym zdaniem nie wiele powiniem wynieść koło 50 złotych w jedną i druga stronę:D Gdybym mieszkał bliżej tam i miał auto to bym ją zawiózł ale lipa:(
  2. Krecio masz już prawie 100 stronek a domku nadal nie widać:(
  3. Ja myślałem by spłacić długi bernardynów jak są jakieś by był już spokój i można brać nowe pod opiekę:D A tak wogóle to kto i ile ma bernardynów teraz pod opieką tu na dogo i na stronce??
  4. Trzeba ją wysterylizować wkońcu :D A co zrobicie z resztą kasy Oliwki ja proponuje na bernardyny to przekazać:D Fani wielkopsów trzymajmy się razem:D
  5. [quote name='evl']Boże, 320zł... :wallbash: Czołgiem czy samolotem pies jedzie? Chyba muszę sama zacząć jeździć za zwrot kosztów benzyny :roll:[/QUOTE] Strasznie drogi ten transport jest moim zdaniem zbyt drogi.
  6. Tylko gorzej jest tam w schronie teraz bo psy mają wszy podobno więc aby ta sunia się nie zaraziła nimi:(
  7. Zuzlikowo zazdroszczę Ci że twój Bercik jest taki czyściutki i bieluteńki:D Mój Morgan jak ostatnio pojechałem do domu to był cały od łap do szyi czarny od błotka tylko pysia miał białego:D
  8. Sa przeciwskazania techniczne (brak transportu do weta):D
  9. A nie mogła by wziąc ta babki Oliwki do siebie i wtedy by się ja wysterylizowała u niej:D
  10. Ale co to za akcja sterylizacji skoro on sterylizuje tylko swoich klientów których psy moga już byc wysterylizowane głupota jakaś i tyle !!!! Po co wogóle się do akcji podał!!!
  11. Ja sie nie znam ty podejmij decyzje Madalleno mieszkasz tam najbliżej:D
  12. To musicie szybko decydować i ją tam zapisać :D Najlepiej na dniach jak sie da:D
  13. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Odnośnie sterylki: [URL]http://arka.strefa.pl/Akcja-2010/akcja_sterylizacji_2010.html[/URL][/QUOTE] Czyli co myślisz o tanszej sterylce w marcu:D Moim zdaniem jeżeli znacie jakiegoś weterynarza to może by się udało do 200 złotych zrobić sterylke:D
  14. Czyli ile teraz macie kasy na Oliwke ogółem wystarczy na sterylkę i hotel na następny miesiąć??
  15. Ale czego lipa mówiłaś że już prawie udało ci się to załatwić:(
  16. Podnosimy Krecie:D
  17. I co tam w sprawie sterylizacji Oliwki ustaliłyście już:D
×
×
  • Create New...