-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Wow w Krakowie mogło się wiele dziać na przestrzeni wieków:eviltong:. Na jakiej to ulicy?;) -
Hejka wpadamy z rewizytą i będziemy wpadać częściej pod warunkiem że będzie duuuużooo zdjęć :multi: Piękny łobuziak w wieku mojego terrorysty:razz:
-
[quote name='tonacja']Piękna jest :loveu: a najbardziej podobają mi się jej błękitne ślepia... A marchewa zdrowia doda![/quote] Witamy po raz pierwszy :razz: dziękujemy:loveu:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Anetka83']o tym nie pomyślałam... nie mam pojęcia co tam kiedys moglo byc... jeżeli Ci za mało... to masz...drugie zdjęcie. Dopiero jak przeczytałam co napisałaś zajarzyłam że na drugim zdjeciu widac troszke cos innego :roll: [URL="http://img406.imageshack.us/i/1001604.jpg/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3691/1001604.th.jpg[/IMG][/URL] EDIT: po powiększeniu zdjęc zbladłam... tego jest dużooo więcej .. chcesz Sunshine to Ci na maila wyslę ... brrr[/quote] Nie! nie chcę :evil_lol: Wiem jak to wygląda:eviltong: To są ewidentnie orby. Poszukaj czy na tych łąkach nie było jakiejś osady,kurhanu lub starego cmentarza...ale ja bym tam po zmroku nie chodziłą:evil_lol:. Gdzie dokładnie mieszkasz koło jakiego miasta w jakiej wsi lub okolicy? Też chętnie poszperam:razz:. P.S może w czasie wojny mordowano tam nieszczęśników?:-( Jaki kształt ma polana?;) -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Anetka83']dzisiaj było ciemniej niż wczoraj... ale udało mi się zrobic jedno zdjęcie... [URL="http://img190.imageshack.us/i/1001603c.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2980/1001603c.th.jpg[/IMG][/URL] tego punktu świecącego ja nie widziałam robiąc zdjęcie... to są właśnie te łąki obok mnie...brr[/quote] Orby ? :razz: Było tam jakieś cmentarzysko czy coś? :cool3: Ale w sumie jak na cmentarz to jedna orba za mało :evil_lol:.Może jakaś duszyczka która tam została zabita,zakopana,zapomniana? [quote name='jmw']Dziś nocy chyba zobaczyłam... nie wiem co ale coś strasznego :crazyeye: Budzę się w nocy, nie wiem czemu, patrzę... a tam w kuchni przy parapecie coś takiego białego :-o :crazyeye: Nawet nie wiem co to było, bo szybko zamknęłam oczy (na takie coś wolę nie patrzeć :diabloti:) i zasnęłam. Nie wiem, może moja chora wyobraźnia? Może.... duuuuuuuuuuuuuuuuuchy? :diabloti:[/quote] A może tak światło padło z okna czy coś?:cool3: Mnie się tak zdarza ale patrze w to zawsze jak szpak w piędździesiąt groszy i wypatruje najnormalniejszej normalności i się zwykle dopatruje:cool3:... zwykle:lol: -
[quote name='Okamia']Uważaj bo jak Ci listę napiszę to niestarczy Ci czasu :diabloti: Kroniki Wampirze są ciężkie ale są jednymi z najlepszych książek o tej tematyce :loveu: Jest to też fajnie napisane z pkt psychologicznego gdy Lestat zaczyna zastanawiać się nad sobą. Jest wiele książek o tematyce wampirzej jednak w naszym ubogim kraju nie przetłumaczone :roll: Seriali to się też mnóstwo namnożyło :roll:[/quote] Pisz i mów które byś podała do tematu ( Zmierzch mam zamiar wykorzystać jako film do prezentacji więc odpada):diabloti:
-
Ymmm... marchewa:razz: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8719/20090929024.jpg[/IMG] Aport!! [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1039/20090929033.jpg[/IMG] Mniamniuśki badyl:razz: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4236/20090929037.jpg[/IMG] Jest smyczka?:cool3: [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1826/20090929040.jpg[/IMG] Jest impreza!! :multi: [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6789/20090929041.jpg[/IMG]
-
[quote name='Maks i Spark']Dzień dobry :p A.[/quote] dzieńdoberek :cool3: [quote name='Minerva'][URL="http://img208.imageshack.us/img208/9295/20090927034.jpg"][COLOR=#000000]http://img208.imageshack.us/img208/9295/20090927034.jpg[/COLOR][/URL] Oczka moje piękne :loveu: Pozdrawiamy![/quote] MOJE! oczka piękne:mad::evil_lol: A teraz kilka fotek z deszczowego spacerku:eviltong: No i co z tego że błoto...?:diabloti: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4479/20090929002.jpg[/IMG] Znalazłyśmy parę patyczków...:evil_lol: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7420/20090929012.jpg[/IMG] To co że kładę się na błocie?:razz: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8895/20090929022.jpg[/IMG]
-
Też chciałam zaproponować motyw psa ale pani mi zadała jedno pytanie: " Ile znasz książek, wierszy,dzieł o psach?" Powiedziała że to nie będzie łatwe:shake:. I posłuchałam:eviltong: A temat to : "Wamipry i wampirologia. Omów zagadnienie na podstawie literatury i filmu". Pomagajcie, pomagajcie bo czas powoli sie za bibliografię zabierać:cool3::mad:
-
Jak bardzo jestescie przywiazani do swych czworonogow???
sunshine replied to Beamic's topic in Owczarek niemiecki
:evil_lol: Każde słowo które tu padło jest najprawdziwszą z prawd! Nie ma dla mnie obecnie nic ważniejszego niż moja mała Shirka:loveu:. Poprzednia sunia Nukusia odeszła 16 maja i po wspólnych 16 latach powiem szczerze że przeżyłam to niesamowicie. Boli do teraz a jej szczekanie tak mi zaryło się w pamięć że słysze je czasami :oops:. Miałam depreche konkretną ale wyciągneła mnie z niej haszczyca Shirka z którą teraz się praktycznie nie rozstaje.Kiedy jestem w szkole cały dzień planuję spacer. Gdzie i z kim pójdziemy. Rano najpierw słysze budzik a nim zdąże otworzyć oczy już mnie wylizuje wesoły języczek:evil_lol:. Budzę się i dzień zaczynam od wygłupów z psem a na dobranoc daję buziaka w psiego pychola:loveu:. Gdy siedzę wieczorem przed TV pies leży przy nogach lub gramoli się na kolana. Miłość psa do człowieka i odwrotnie to coś co nadaje sens memu życiu. Gdyby ktoś mi zabrał mojego psa nie miała bym po co żyć:loveu:. -
jogurtowe ciasteczka na nagrodę a ponad życie suszone świńskie uszka :evil_lol:
-
[quote name='stratoos'] [URL]http://img208.imageshack.us/img208/9295/20090927034.jpg[/URL] fajna minka :evil_lol:[/quote] Za darmo tej minki nie zrobiła:mad:. Nic w tym kraju nie ma już za darmo :evil_lol:
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
sunshine replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Hejka Capriowate:cool3: 100lat mnie tu nie było :eviltong:. Co słychać nowego??:evil_lol: -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[url]http://img21.imageshack.us/img21/1659/p1060331k.jpg[/url] I te haszcze spojrzenie pełne spokoju...:diabloti: -
[url]http://i38.tinypic.com/25thzyu.jpg[/url] On tu wygląda jak by spod ziemi wyrastał :evil_lol:
-
[quote name='Okamia']Polecam Kroniki Wampirów Anne Rice :cool3:[/quote] Dzięki! na pewno zajrzę wszystkie filmy książki podania dokumenty i wymysły o wampkach mile widziane:cool3: W końcu muszę dobrze ściemniać przez 15 minut:diabloti:
-
Cześć Liski co słychać?:razz:. Może jakieś zdjęcia?:cool3:
-
[quote name='as_kate']a kto to jest Pattinson?? :o (powinnam wiedzieć pewnie, co?) no potrzebne, bo szczęście podobno przynoszą :p :D[/quote] Bardziej dlatego że zjadają upierdliwe muchy:evil_lol: A Pattinson to przystojniak grający Edwarda w "Zmierzchu" :razz: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/350012/00000057.jpg[/url] Specjalnie mi to robisz?:eviltong: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/353898/00000011.jpg[/url] ...Widzę dwie czarne postacie:crazyeye: odstawiam alkohol:evil_lol:! ... do zlotu:diabloti:
-
[url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/os9656_DSC03912.JPG[/url] Michu z michem:loveu: slodkość:cool3:
-
Książki o wampirach tez chęnie poczytam...piszę maturę na ich temat:evil_lol:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='wilczanda'][B]sunshine,[/B] mi COŚ przytrzymywało drzwi jak chciałam zamknąć.:diabloti: Ps. To czym w końcu jeździ ten KTOŚ na Muchowcu? Traktorem, czy kombajnem?:evil_lol:[/quote] Ja nie wiem w życiu tam nie byłam:evil_lol: Ale nawiedzony kombajnista lepiej brzmi :diabloti: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Super że coś się ruszyło :cool3:. Dziś rano wychodząc z domu do szkoły dostała bym zawału:eviltong:. Mam cichą nadzieję że to czysta usterka klamki albo cuś. Wychodzę z domu i złapałam za klamke żeby zamknąć drzwi. Kidy ją nacisnełam klamka się podniosła do góry tak jak by ktoś z drugiej strony ją unosił. Tak to czułam jak by ktoś się ze mną siłował. Jak rypłam drzwiami to futryna zadrżała i się zmyłam z piętra jak najszybciej:evil_lol:. Pomijając to że wszyscy spali było jeszcze szaro i miałam wrażenie że ktoś po mieszkaniu za mną chodzi:diabloti: (być może przez szarówę za oknem sama się nakręcałam:evil_lol:) ale stracha miałam jak diabli. I jeszcze na religii dzisiaj został poruszony temat egzorcyzmów:mad:. Wieczorem chyba z psem nie wyjdę:evil_lol:. Dzień strachów :razz: -
[quote name='deer_1987'][URL]http://img208.imageshack.us/img208/9295/20090927034.jpg[/URL] cudne oczka :D[/quote] Dzięki :loveu: [quote name='Maks i Spark']Cześć w południe ;) A.[/quote] Hejka po południu:evil_lol: [quote name='Czarnulka'][URL]http://img25.imageshack.us/img25/9345/20090927032.jpg[/URL] ślicznie:loveu: i jak masy nabrała;) [URL]http://img264.imageshack.us/img264/9308/20090927a.jpg[/URL] słodko iśliczny bulek;)[/quote] No, kawał baby z niej już :diabloti::cool3: [quote name='bianka19']Witamy się ;) Ślicznota :loveu: [URL]http://img25.imageshack.us/img25/9345/20090927032.jpg[/URL] Jakie przesłodkie oczęta :loveu::loveu: [URL]http://img208.imageshack.us/img208/9295/20090927034.jpg[/URL] Zakochałam się :evil_lol: (już dawno :cool3:)[/quote] Hihi bianka martwię się o Twoją orientację... ( to suczka) :diabloti:
-
Super :multi: To jutro wpadne skontrolować :razz::mad:
-
[quote name='Maks i Spark']Fajne foty :multi: Dobry wieczór :p A.[/quote] [quote name='alex_sandereczka']Nowe foty Shirki :) Cudna jest :loveu:[/quote] Dobry wieczorek i dziękuję Wam :loveu: