-
Posts
5152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunshine
-
Jezuu to straszne! Mam nadzieję że spotka ich kara;(
-
Kurcze a mi Shira przehulała właśnie ID ;/ (ten który wygląda jak metalowy). Teraz zamówię chyba u "pewnego sprzedawcy" z poprzedniej strony;P. Metalową niebieską kostkę i mam nadzieję że będzie trwały;p... Bez sensu by było gdyby mi pies zginął a ID odpadł gdzieś po drodze:/... Dziadostwo:p
-
Jak minie jej okres takich zrywów to mogę wtedy spróbować halti, chociaż ostatnio wieczorami wychodziłam z nią na zwykłej obroży i zaczyna działać na nią szarpnięcie i komenda(nie wariuje już tak). Wyzwaniem będzie wyjście na miasto i szczytem minięcie innego psa;p. Oby załapała, wtedy ani halti ani kolce nie będą potrzebne:) [B]A teraz z innej beczki;D[/B] Oto jak pani w domu w czasie choroby się nudzi :evil_lol:: Stare szelki + stara obróżka łańcuszkowa + stary pasek(a wł jego kółeczka [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]) = obroża półzaciskowa dla husky [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] : Wersja na luźno[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/18de9i.jpg[/IMG] Wersja zaciśnięta [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/vyy0yo.jpg[/IMG] Użyteczność na modelce [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2iivkfs.jpg[/IMG] I zadowolona modelka [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/36m84.jpg[/IMG] I jak jak na pierwszą obrożę?[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/wink333.gif[/IMG]
-
tak tak ale kiedy szarpnie z dużą siłą do przodu... i skręci sobie tym samym kark? Na huskowym forum mówili że ich psy takie numery robiły. to jednak husky, stworzony do ciągnięcia... [COLOR=Red][B]ZDJĘCIA STRONA 120 :)[/B][/COLOR]
-
Tyle że ja z Shirą chodzę ulicami, miastem...bo mieszkamy w mieście. Ona potrafi (potrafiła w sumie) zrobić taki numer że bez ostrzeżenia wyrywała do przodu... boje się że mogła by sobie uszkodzić w ten sposób kręgosłup. To by było straszne :(
-
[quote name='Ewa&Duffel']A może lepszym rozwiązaniem byłoby halti ?[/QUOTE] Masz na mysli te szelki ze sznurkami?;) Myślę że by je szybko rozerwała :p A po za tym ich działanie polega na wpijaniu sie sznurka za łopatkami psa... Jak znam życie Shira by się zaczeła kręcic w kółko i próbować zdjać to zębami...:p Czy o ten kantarek na pysk?;p [quote name='Infortune.'][URL]http://i49.tinypic.com/20h3pm9.jpg[/URL] Oj, nieładnie tak psa demoralizować! :evil_lol:[/QUOTE] Ona jest pełnoletnia:p i zaczęła sama :D
-
Ymm patyczki :loveu: [IMG]http://i49.tinypic.com/fwromt.jpg[/IMG] ...bywają niesmaczne [IMG]http://i48.tinypic.com/2m4vt3c.jpg[/IMG] The End
-
[quote name='Ewa&Duffel']dlaczego Shira nosi kolczatkę ? :([/QUOTE] Nie działały na nią inne metody tresury. Kolczatka jest tylko jako obroża treningowa, mam nadzieję że wkrótce wrócimy do tradycyjnej bo puki co Shira tylko momentami się zapomina a tak zaczyna chodzić spokojnie. Do południa kiedy jestem w szkole wychodzi z nia moja 70-letnia babcia a Shira w momentach gdy widzi psa szaleje... ona jest co raz silniejsza i nie mogę pozwolić na urywanie rąk babci... Używam jej z rozsądkiem a Shi sie na niej nie rzuca itp. nie wyglada na to zeby jej przeszkadzała w jaki kolwiek sposób. Nie jestem dumna z tej metody... :/
-
Moja piłeczka ;) [IMG]http://i48.tinypic.com/r8vuic.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/i4hifs.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/aorlh5.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/21mez9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/n2c38p.jpg[/IMG]
-
Kilka fotek z dzisiaj ;) Spanko ;) [IMG]http://i48.tinypic.com/mjr0oy.jpg[/IMG] Alkoholik mały:P [IMG]http://i49.tinypic.com/20h3pm9.jpg[/IMG] Smaczna ziemia?:lol: Hmm? Gdzie jest ta piłka?:evil_lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/108937s.jpg[/IMG] Hmm a może tak korzeń?;) [IMG]http://i50.tinypic.com/v6n9kp.jpg[/IMG]
-
Po prostu musiałam Wam pokazać tę głupotę ludzi...:( Może niedługo będą nowe zdjęcia Shiry ;). Jestem chora i mam leżeć do końca tygodnia ale wiecie... husky musi iść na spacer :D
-
Alleluja że mu obcieli te włosy :D Milion razy lepiej wygląda z krótkimi ;p
-
Czytałam książkę i mi się wydaje że oddali ją wierniej niż w 1 części. Ładnie zaakcentowali "puste kartki" z książki ;)
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
sunshine replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Ożesz w mordę :D co za willa ;p. -
Super :D Szybko sie klucha uczy :D Ciekawe jak moja bestyjka sobie bedzie radziła;p
-
Biedaczysko niech szybko staje na 4 łapy;)
-
Hej Shiraiwate co tam w wielkim świecie słychać?:)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
sunshine replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='basia']Zmienie temat. Mam w kuchni lampę na dwie żarówki. Praktycznie codziennie jedna z nich (zawsze ta sama) nie świeci. Kiedy sprawdzam co z żarówką okazuje się, że jest lekko odkręcona. Lampa jest wysoko i jeżeli ktoś (jedynie mój mąż) chciałby co wieczór odkręcać żarówkę, musiałby wychodzić na krzesło lub drabinkę. On zarzeka się, że tego nie robi. Kto więc robi mi na złość luzująć ją??[/QUOTE] A sprawdzałaś czy gwincik nie jest pęknięty delikatnie;>? tak prawie nie zauważalnie:p U mnie jakiś złośliwy duch mi co chwile zrzucał słuchawkę prysznicową na plecy. Dziwiło mnie ze nikt w domu się nie skarży na to i po 4 wieczorach zwątpiłam. W końcu złapałam chwytak poruszałam lekko i pękł na pół;p. Był tak nie zauważalnie pęknięty że gołym okiem nie było widać. Kupilismy nowy i ducha nie ma ;D. Jednak nic nie jest wykluczone...moze i coś ją wykreca. na Twoim miejsu nie ogladała bym Paranormal activiti bo bym się zlękła na poważnie:p [quote name='gops']DUCHY!! haha ;D sama sie luzuje , u mnie sama sie szuflada otweira ,i to ie sa raczej duchy :)[/QUOTE] Masz krzywą podłogę i sprawną szufladę?:D [quote name='Tosa_Inu&Husky']Ja wieczorem mam zwidy, że takie coś wielkie czarne z wielkimi czerwonymi oczami mi w progu stoi i na mnie gapi:crazyeye: I to dlatego, że w wieku 3ech lat obejrzałam jakąś kreskówkę od lat 7miu, gdzie coś takiego było:-o. I ja dlatego zasypiam przy piosenkach i włączonej lampce, bo to coś podobno przychodzi tylko jak ciemno i cicho, i dlatego ciemności i ciszy się boję.:lying:[/QUOTE] Rozmawiałas z psychologiem?;p I to powaznie pytam bo takie strachy z dzieciństwa są upierdliwe a psycholog sie ich pozbędzie;) -
Ja tez głosuje na zegarek nr 3 ;D aleee rozkoszna mordzia ;* [url]http://i48.tinypic.com/x1cao9.jpg[/url]
-
Hehe ćwiczenia czynią mistrza :D Shira od małego siada sobie dupskiem zamiast na ziemi to na pufach, łóżkach itp... dziwny ten mój pies:D
-
A ja pidzamke dostałam...a stara dupa jestem:p ale wolała bym słodkie ;D Też chciałam iść na mikołaja ale chora jestem ;( A była by okazja oszołoma w tłum ludzi zabrać;p
-
Ale super :D Labków jak grzybków po deszczu;p Ja bym chciała tyle Husków na raz :D [url]http://i46.tinypic.com/2rnxvsn.jpg[/url] a ta fota wymiata ;D I całkiem przystojny fotograf ;p
-
Super fotki ta Cz-b taka nastrojowa;D
-
Masz racje... ale jeśli nawet śmierć...to na pewno nie w takich męczarniach. Gdyby jednak takie maleństwa trafiły do naszego schronu z pewnoscią wolontariuszki (także ja) zabrały by je na odchowanie. Szczeniaki szybko znajdują nowe domki... biedactwo;( Też mam taką nadzieję....
-
Tymbardziej ze we Wrześni mamy schronisko... co za problem pozwolić odchować matce młode i oddać do schronu...nawet podrzucić albo nawet takie oseski oddać nam, wolontariuszką. Wszystko było by lepsze od morderstwa:(