Jump to content
Dogomania

sunshine

Members
  • Posts

    5152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sunshine

  1. Byłam na Przed Świtem;) Chodzi o to że któryś raz się zdarzyło że Zocha perfidnie się wysiusiała mi do łóżka... Rozumiem że raz zdarzyło się że miała za mało piasku w kuwecie bo zapomniałam kupić, usprawiedliwiona. Raz nie miała wieczorem uprzątniętej, usprawiedliwiona. Ale dzisiaj w nocy mnie wkurzyła bo z kuwetą było wszystko dobrze mimo to jak wróciłam w nocy z spotkania wielka plama na kołdrze... fatalne to jest bo pościel i kołdra do prania. Wkurzyła mnie tym ostro. To normalne u kociąt/kotów? Wyrośnie z tego? I co jej chodzi po głowie że tak robi no i jak się tego pozbyć. Zdarzyło się to raptem 4 razy jak z nami jest no ale dzisiaj w nocy nie miała powodu... Shira jak była szczeniakiem potrafiła taki numer wywinąć ale ze szczeniakiem wiem jak się postępuje... z kociakiem nie mam pojęcia:P
  2. [quote name='Aleksandra95']jeeej, ale ona jest śliczna :loveu:[/QUOTE] dzięki :D [quote name='Ty$ka']Suuuper :loveu: Kochamy Was :loveu:[/QUOTE] jejciu, zaczerwieniłam się:P mam sprawę co do kota do Ciebie, napiszę jak wrócę z kina ;)
  3. Siema:D Mam zdjęcia z wczorajszego treningu:) Stake out: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5937/dsc0003gy.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1140/dsc0007ii.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5807/dsc0057wst.jpg[/IMG] I hop lecimy! :D [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1884/dsc0110dg.jpg[/IMG] Druga część naszego teamu :D haha Barsa i Monika [IMG]http://img593.imageshack.us/edit_preview.php?l=img593/5554/dsc0054ub.jpg&action=rotate&degree=90&r=0.04052671557292342[/IMG]
  4. taaa telefonem:P bleah :D
  5. nie mam :( Monika dzisiaj pojechała do Annówki i tyle z tego interesu:P
  6. A mi jak zwykle nie wysłała :P jędza!
  7. to ja nie wiem:P gdzie?:D
  8. Że niby frizbowe szczęki?:D
  9. [quote name='kalyna']A ja Was podziwiam.... mi czasem się d*** nigdzie nie chce ruszyć, a gdzie jakieś treningi :roll: Mi ta mgła bardzo się podobała :loveu: suuuuper było :loveu:[/QUOTE] Leniuchy :] ja się mobilizuje ^^ jak mi się nie chce to patrze na te niebieskie ślepka i nie potrafię odmówić:P [quote name='kamilka91']U mnie całą niedzielę mgła była :) Osiedlowy staw zamienił się w białą przepaść, świetny widok :cool3: Fajne zdjęcia :)[/QUOTE] nooo świetne porównanie! nie mogę się doczekać tych zdjęć :] A teraz idę wycinać dynie na Halloween :D
  10. To ale grzybków pewnie macie:D
  11. Ale te mgły są straszne! na prawdę, jak Monika odzyska internet na dniach pokażę Wam zdjęcia z mostku, woda się zlewała z mgłą co za tym idzie nic nie widać... miało to swój klimat :)
  12. Witam i to wieczornie:D Mgła u nas jak mleko :crazyeye: czubka własnego nosa nie widać... Ale dzielnie niedzielnie aktywnie trenowałyśmy, miały być filmy ale niestety pogoda nam plany pokrzyżowała :shake: Bo człowiek bez pas*ji nudzi swoją duszę. :) [IMG]http://imageshack.us/a/img819/386/dsc0694fh.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img405/6033/dsc0941i.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img16/7418/dsc0936gf.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Izabela124.'][URL]http://imageshack.us/a/img534/8320/201210011007.jpg[/URL] musisz większe łóżko kupić, bo jak dojdzie jeszcze drugi pies to chyba na podłodze będziesz spała :evil_lol:[/QUOTE] One i tak śpią na moich nogach! :( Paraliż senny... zna to ktoś?:P
  14. [quote name='ania90']u nas jest awaria roweru juz od 3dni i mamy post z jazdami :shake:[/QUOTE] my też miałyśmy awarię, dwa razy rower rozkręcałam. Ale teraz jest już oki, miałyśmy też zastępczy także nie zaniedbałyśmy treningów:) [quote name='przeszlus']Boszszsz jak mnie dawno na dogo nie było :) Widzę że pozmieniało się nie tylko u mnie, ale i wszędzie ;) ;) Ale nie martw się Shira na zdjęciach to nadal Shira, taka spokojna Wariatka :lol: :lol: Więc Shira to prawdziwa Shira :P :P :P[/QUOTE] Heheh tak Shira ma nadal pstro w głowie:D Ale jej uwaga jest teraz przekierowana na bike no i dziewczyna ma inny tryb życia:) Czysto haszczy. Jedyne czego nam do szczęścia brakuje to zawody:D
  15. [quote name='M&S']Śliczne maleńtaski:) Pozdrawiamy wieczorowo.[/QUOTE] Dobry wieczorek:) Czas nocnych treningów... [IMG]http://imageshack.us/a/img835/4857/201210081025.jpg[/IMG] W środę wraca do nas Barsa:D będzie jazda:)
  16. [quote name='Cavy']jak słodko spuniaja na ostatnim :loveu:[/QUOTE] gady małe, przed tym migrowały po aucie na zmianę do przodu i tyłu:P [quote name='kalyna'][URL]http://imageshack.us/a/img534/8320/201210011007.jpg[/URL] coś małe masz to wyrko :lol: to która to ta Tia? widzę, ze plany doskonale ułożone.. oby tylko tak się wszystko powiodło :multi: Alez Shira ma piękniutkie oczęta :loveu:[/QUOTE] bo wyrko nie rozłożone - jednoosobowe:] dla siebie samej nie rozkładam, za dużo zachodu :D Tia to wilczasta sunia a czarny piesek to Kiba [quote name='ania90']piekne psiaczki :loveu:[/QUOTE] są śliczne:)
  17. ekhem... człowieku... znajdź sobie miejsce do spania. Oczywiście Zojka potem schodzi z oparcia i kładzie się na człowieku:P [IMG]http://imageshack.us/a/img534/8320/201210011007.jpg[/IMG] Zmęczony, szczęśliwy pychol:) [IMG]http://imageshack.us/a/img132/585/201210021022.jpg[/IMG] A teraz zdjęcia z podróży po Kibę i Tiye :) [IMG]http://imageshack.us/a/img37/926/dsc04623i.jpg[/IMG] Oczywiście pieski wiedzą do czego służą ludzie :D [IMG]http://imageshack.us/a/img16/2301/dsc04695a.jpg[/IMG] I w drodze do domku, na pachnącej mamusią jeszcze pościeli... [IMG]http://imageshack.us/a/img805/6739/20120902943.jpg[/IMG] Tia znajduje się w Poznańskiej hodowli Wilcza Dusza gdzie w swoim czasie (za ok 2 latka), miejmy nadzieję, wyda na świat dzieciaczki z których to jedna ze suczek trafi prawdopodobnie do mnie:) To jeszcze sporo czasu ale ta koncepcja jest na moim horyzoncie:)
  18. Już jest dużo dużo później:) Dzisiaj ponadrabiam troszkę i jutro lub pojutrze umówię się na zdjęcia treningowe z Moniką i Barsą, dziewczynom kończy się urlop a sezon ma się świetnie teraz :D Na zachętę:): Ostatnie takie chwile ... "Słuchać w pełnym słońcu,jak pulsuje ziemia" :) [IMG]http://imageshack.us/a/img16/8803/201210021019.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg209/scaled.php?server=209&filename=gieratowo.jpg&res=landing[/IMG] Mam zdjęcia też z tego wyjazdu po pieski ale coś mi dogo nawala więc później:P
  20. [quote name='Ty$ka']A ja już myślałam, że to Ty ją sobie wzięłaś :P Ach, jaka szkoda... Do Poznania powiadasz? To koniecznie muszę się tam kiedyś wybrać :lol:[/QUOTE] hyhyhy a jak rośnie :O [quote name='Molowe']Witamy się u Was po dłuższej wakacyjnej przerwie :D [URL]http://www.anana-amarok.eu/images/szczeniaki/o5.jpg[/URL] jakie ten szczeniak ma piękne oczy zakochałam się normalnie :loveu: :)[/QUOTE] ja też:D [quote name='Izabela124.']A już myślałam, że któryś jest Twój. Kiedy kończysz studia? :razz:[/QUOTE] w tym roku licencjat :D [quote name='mojestado']ladne zdjecia[/QUOTE] [quote name='mojestado']witamy sie;)[/QUOTE] witam i dziękuję:D [quote name='M&S']Doberek:) Śliczne szczylki!!![/QUOTE] [quote name='kalyna'][URL]http://desmond.imageshack.us/Himg811/scaled.php?server=811&filename=dsc4091i.jpg&res=landing[/URL] obie są piękne :loveu: ale Barsy jęzor wymiata :lol: ale te szczeniaki to chodzące cuda :loveu:[/QUOTE] dzięki dzięki:D [quote name='darii_iia']Śliczne szczeniaczki. :loveu:[/QUOTE] dzięki ponownie:P [quote name='M&S']Dobry wieczór:)[/QUOTE] dobry:) Zdjęcie z dzisiejszego pokazu w Gierłatowie na zawodach konnych frisbee i agility ja+Monia+Barsiątko:)
  21. [quote name='Izabela124.']Któryś to Twój szczenior?:crazyeye:[/QUOTE] niestety nie:( ale cierpliwości...:) najpóźniej po studiach i u mnie klusek będzie;) [quote name=':: FiGa ::']Dzien dobry ;) U nas leje od 3 dni non stop :placz: Piekne kluchy ;D[/QUOTE] dzięki:) u nas na szczęście dzisiaj bez deszczu, ale wczoraj w pracy na zmiane schłam i mokłam:P [quote name='dagaa111']a co to za cudne szczylki :razz: napisz coś więcej[/QUOTE] To są dzieci ryjka:D Shaggy Wichrowe Wzgórze i murzyna wśród hasiorów Ozzie Ocean Reeboks (jakoś tak:P) i jednego z nich bierze mój kolega (jak podrośnie to pobiega ze mną w zaprzęgu :loveu:) czyli Kibę :) a Wilczyca jedzie do Poznania na współwłasnosc:) [quote name='Ty$ka']Coooo?! Otoshi też? Ale jak to? Opowiadaj kto jest szczęściarzem i bierze na współwłasność wilczkę? Rany, to mnie zaskoczyłaś. Byłam pewna, że koło Ciebie będzie mieszkał tylko Oshiro. Naprawdę mnie zaskoczyłaś teraz :D Jak będziesz u Ady to koniecznie wyczochraj Liorę i Lyrunię od ciotki Ty$ki :D[/QUOTE] Nie znam tych ludzi:P ale ważne że będę ją miała na kilka godzin dla siebie :evil_lol: będzie wesoło w drodze powrotnej:P Dla przypomnienia :D [url]http://www.anana-amarok.eu/pl_0_Hodowla--Siberian-Husky---Anana-Amarok-FCI.html[/url]
  22. U nas kolejny dzień pochmurny... Jutro (dziś w nocy) jadę do Żor:D górki<3 po szczyle:) Wróci z nami [B]OSHIRO Anana Amarok[/B] (Kiba) [IMG]http://www.anana-amarok.eu/images/szczeniaki/o5.jpg[/IMG] i [B]OTOSHI WOLF Anana Amarok[/B] [IMG]http://www.anana-amarok.eu/images/szczeniaki/o1.jpg[/IMG]
  23. Bardzo dobry, mimo że deszczowy:)
  24. [quote name='Ty$ka']Wow! Jak rewelacyjnie pracują :) Uwielbiam oglądać takie filmiki. Jak się rowerzyści patrzyli na Shivę na stopach :lol:[/QUOTE] hehe są świetne:D zwracają uwagę ludzi:) [quote name='Izabela124.']Zarąbisty filmik :)[/QUOTE] dziękuję w imieniu Moniki:D [quote name=':: FiGa ::']A ja jak zwykle filmiku obejrzec nie moge :watpliwy:[/QUOTE] :p dlaczego?
  25. [quote name='Ty$ka'][URL]http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=dsc4085l.jpg&res=landing[/URL] bardzo mi się podoba :loveu: Fajną masz bluzkę :loveu:[/QUOTE] stara jak świat ale wyrzucę dopiero jak spadnie ze mnie :D z wiadomego powodu:P [quote name='Baski_Kropka']Ale macie grubasy!! Mój Baski waży 21 do 22 jak sobie dobrze poje ;P Ale on to nie jest za duży nie mierzyłam go chyba nigdy ale to dzisiaj zrobię, myślę że będzie miał z 55 do 56 w kłębie. A że tak zapytam, skąd ty tą Barsę wytrzasnęłaś? To jakoś psisko po sąsiedzku? A co do aportowania to mój hasior, jak nigdy szczególnie zabawkami nie wykazywał zainteresowania to tak od kilku miesięcy namiętnie aportuje piłkę, ale musi być koniecznie piszcząca, a przynajmniej kiedyś musiała piszczeć :P[/QUOTE] Powiedzmy ze po sąsiedzku:D Kiedyś (nie wiem czy ktoś pamięta dziewczynę od Shili berenńczyka teraz ma też BC Tie True Story) rzekła że zna dziewczynę z Wrześni z wystawy...:diabloti: namierzyłam nawiązałam kontakt spotkałyśmy się na spacer i tak zakumplowałyśmy. W między czasie pojawiło się użytkowe owczarzysko imieniem Barsa no i tak psiakujemy sobie:D [quote name='M&S']Dzień dobry poniedziałkowo:)[/QUOTE] dzień dobry:D A to filmik wspomniany:D [video=youtube;OoJqIqoRBlA]http://www.youtube.com/watch?v=OoJqIqoRBlA[/video]
×
×
  • Create New...