Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. E tam co się stresujesz , Cacunio będzie kochaniutki i grzeczniutki . To jest bardzo mądry piesek .
  2. A ten cudak już wie , że jedzie do fryzjera ?
  3. Magija żle się wyraziłam . Boję się tylko irkoeza a zazdroszczę Izie , że ma okazje się z Tobą spotykać ( wyraża się o Tobie w takich super pozytywach , że aż jestem zazdrosna )
  4. A Magija przyjedzie ? Zaczynam się bać .
  5. Dalej Niuniu na górę już , pokazuj się , może wreszcie ktoś Ciebie wypatrzy .
  6. Zoran na góre już , lansuj się .
  7. Jajo można znieść z tej niemocy .
  8. Cacuniu kto Tobie zagubił prosiaczka ?
  9. Jedyny pies na dogo , który mnie aż tak rozczula , każde zdjęcie popierdółki wywołuje uśmiech przez łzy szczęścia .
  10. No w swej łaskawości wyrażam zgodę na Irokeza u mojego ukochania .
  11. Bisiu uważaj , ciotki się na Ciebie uparły i jeszcze zaczną Ciebie odchudzać .
  12. No moje cudo kochane .
  13. O nie , nie . Nie zgadzam się na łysego Remisia .
  14. No nie, ciocia Sylwia też przezywa Bisia .
  15. Jak się miewa towarzystwo ? Obżarte ?
  16. Izu kto ? ten pedant , śynek nie może mieć brudu nawet pod paznokciem
  17. Zoranku mam nadzieję , że zanim ja się wybiorę do Brzozowego Lasku , to objawi sie ten jeden jedyny Twój domek .
  18. Nie jestem złośliwa , nie jestem złośliwa , nie jestem złośliwa ! Nie ma gruppsiejszych od mojego ukochanego baleroniku .
  19. Anka ma charakterek mamusi , sama z siebie dawała , to brałam .
×
×
  • Create New...