Moniu, nadeszła wiosna - czas zmian. Może i Twoje życie wkońcu sie zmieni....na lepsze oczywiście. Ja się pocieszam tym, że chyba lepiej, żebyś czekała dłużej na domek, ale na taki już na zawsze, niż żeby miał Cię adoptować ktoś, kto oddałby Cię bo....coś, albo był dla ciebie niedobry. Wkońcu znajdzie Cię ten JEDYNY.