Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. chyba nie ma ten piesek szczęscia :-(
  2. ci ludzie już nigdy nie powinni dostać żadnego psa bo mają "cienkie i krzywe" charaktery :angryy: :angryy: :angryy:
  3. i tak powinno być - zwierzątka na kanapie - czyli tam gdzie ich miejsce :evil_lol:
  4. laleczki małe hop do góry :cool3:
  5. czesc malutkie, nikt was dzis jeszcze nie wyprowadził? :roll: to idziemy na spacer :painting:
  6. Dark nie martw się, to na pewno nic złego może tylko mały krwiaczek jutro mija tydzień od zabiegu, jakby miało cos złego się stać, to już by się stalo wczesniej
  7. ależ ona jest piękna :loveu: powiem to jeszcze raz: ależ ona jest piękna! :lol:
  8. Rodzice Maciusia - one po prostu za ładne są, dlatego jeszcze nikt ich nie wziął :lol: czekają na Księcia z Bajki :cool3:
  9. [quote name='Dark Lord']Zauważyłam, że Sabie z jednej strony za raną zrobiła się trochę opuchlizna, nie wiem czy to normalne czy trzeba panikować:smhair2:, sama rana wygląda w sumie nieźle.[/quote] a Saba będzie miała jeszcze kontrolę u weterynarza? może lepiej zadzwoń do tego weta i zapytaj? jak ostatnio nasz Macius miał operację biodra, to wlasnie przy szwie zrobiła mu się w jednym miejscu opuchlizna - polecieliśmy do weta i się okazało, że to krwiak :roll: lekarz zrobił dziurkę i wycisnął sporo krwi, a potem wsadził w dziurkę strzykawę z wodą utlenioną i wypłukał, potem juz było dobrze
  10. no to mam Sabę :loveu: irysek dziękuję :lol:
  11. irysek napisała mi jak wkleja banerek, ciekawe czy mi się udalo :roll:
  12. też jestem niekumata, bo bym se wstawiła taki banerek Saby ale nie wiem jak :roll:
  13. dr Starczewski i dr Majka to od 5 lat nasi stali lekarze :lol: mają wszystko co potrzebne do diagnostyki nasze psy były leczone przez nich nie tylko z drobiazgów, ale co ważniejsze - z poważnych chorób, łącznie z operacjami mam o nich bardzo dobre zdanie :lol: na Mieszka bylismy 2 razy i więcej nie pójdziemy
  14. tak jak wszyscy jestem w szoku, że Cary tak szybko zdrowieje i pięknieje :crazyeye: Gosia - podziwiam i pochylam głowę z szacunkiem
  15. Merlisia brzmi ładnie :loveu:
  16. jestem chwilowo bez grosza, znajdek Macius-Gacus ma problemy ze zdrowiem :roll: wczoraj w lecznicy zostawilam prawie 100, dzis 250 zl, pojutrze znowu wizyta i trzeba płacić ale podaj mi na pw nr konta, to chociaz te 10 zl przeleję (o ile cos mi zostało po sciagnieciu dzis przez bank raty za kredyt mieszkaniowy we frankach :angryy: )
  17. teraz wygląda jakby miała na podbrzuszu przepaskę niczym zawodnik sumo :evil_lol:
  18. pyszczek i oczyska ma zupełnie jak mój Maciuś :loveu:
  19. niezła klucha z naszej Saby - tyyyle psiny do kochania :eviltong:
  20. tak własnie myslałam, że to o to chodzi :eviltong: może ktoś pomysli "mój doguś/wyżełek/charcik ma tak dobrze, a ten mieszany wielopies nie ma domu, dajmy mu szansę - pomóżmy, przygarnijmy..." :p
×
×
  • Create New...