Dziękuję za info, nawet weszłam na wątek ale przeoczyłam wiadomość, że jest już chętna rodzina - wspaniale
a przy okazji choć nie na temat
Jaaga mam kupione przez Ciebie puzzle i inne drobiażdżki , nie czytasz/ nie możesz czyta pw gdzie zapraszałam na kolejne; dzisiaj otworzę jeszcze jeden bazar może zajrzyj i daj mi na nim znać czy coś dorzucisz czy wysyłać tamto.
będzie tu