Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32049
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Przyszła błyskawicznie, od wczoraj już u mnie. Dziękuję za podzielenie fantów i super spakowanie Wielkie dzięki za miłe niespodzianki
  2. Dziękuję za potwierdzenie, zwłaszcza przy wysyłaniu z kodem miło wiedzieć, że przesyłka nie trafiła do czarnej dziury
  3. Zwierzaki zebrały kaskę także dzięki Twojej pracy i zgromadzonym, zawsze potrzebnym, fantom. Co do wspólnej paczki masz rację, dzięki że pamiętasz. Mogłaby ewentualnie dołączyć jeszcze @Olena84 ale Ona ma chyba trudności ze spotkaniem się w Warszawie, musiałaby sama dać znać
  4. Poproszę nr 5 i 33, a jeśli chcesz sprzedać drugą pastę 38 a Alfa nie chce to mogę kupić (ale nie muszę
  5. czy klapki nr 39 mają tylko 26,5 cm
  6. Dziękuję Olena już pewnie spojrzała na pierwszy post i widziała 3 zł nadplaty
  7. Nr 4 za 6 zł poproszę
  8. PODSUMOWANIE aktualizowane _Aga_ nr: 5b, 21, 53 -> 8+18+4= 30 zł AlfaLS nr:2, 42b, 43 -> 14++4+6=24 zł Aska7 nr: 24ab, 29b, 50, 51, 50/52 ->24+39+3+7+3+4=80 zł Grażka123 nr:44, 45, 46, 48 -> 10,50+6+6+3= 25,50 zł Jo37 nr 37 ab -> 2 x 10,50= 21 zł Koki-99 nr:19, 26, 28a, 47 -> 18+6+9+4=37 zł maarit nr:3ab -> 2 x 15 =30 zł Nadziejka nr 8, 11 -> 2 x 8 = 16 zł Maria1957 - cegiełka za 10 zł Radek - cegiełka 10 zł Olena84 - cegiełka 13,50 zł Razem zbierzemy 297 zł , dziękujemy
  9. Jeszcze nie podsumował i nie wysyłalam. Może dzisiaj dam radę
  10. Spokojnie nie spieszy się, jak chcesz mieć z głowy zaraz podam na pw
  11. Dobrze, że ma swoje przyjemności. Jakoś z niepokojem tu zaglądałam, ale jest dobrze - słodka mordka
  12. Bardzo dziękuję Pozdrawiam też, a może cegiełkę, może pójdziesz w ślady Radka
  13. szybko przeczytałam i wyszło mi "A moje aniołki dalej śpią "
  14. To jak Jo37 odbiera to się dołączę - poproszę 1 większe opakowanie
  15. Dzięki za dobre myśli o naszych psiakach, pracujecie to od rana
×
×
  • Create New...