Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32056
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. i co tu napisać łza kręci się tu, daleko od domu Bonuska a co dopiero u Kasi; piękne podziękowania należą się też Ewie Marcie, dopisuję wielkie podziękowania dla @Ellig za wirtualną opiekę nad Bonuskiem trzymajcie się dziewczyny pa Bonusku
  2. Dziękuję, niestety za wąska, jeszcze się tozejrzę
  3. Dzień dobry, jakie są wymiary nr 9?
  4. z czego są balerinki poza czubkami - "płótno" coś jak sztuczna skóra ?
  5. Bardzo szybko to paskudztwo czyni spustoszenie - przerażająco Bardzo, bardzo smutno
  6. Bo mało osób na dogo i to nie drobiazg, który można kupić, żeby pomóc
  7. nowe miejsce, brak znajomych jak ma się nie stresować
  8. dlaczego uważasz, że pocztą lepiej ? jeśli Ci wygodniej pocztą to może być, a upał tak czy tak trzeba przeczekać więc może i tak lepiej po niedzieli ?
  9. oba cudne, dziękujemy za zdjęcia; Jak dobrze, że ten niewidomy psiaczek też opuszcza schronisko - bardzo rezolutnie wygląda powodzenia
  10. z urlopowym opóźnieniem dziękuję Keyucie za wpłatę sierpniowej deklaracji
×
×
  • Create New...