Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32042
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Tak, oczywiście magazynowana to była tylko informacja nie jakieś żale
  2. @agat21, @Nesiowata i Aldrumka duża paczka w drodze to za przesyłkę wyszło po 7 zł
  3. Długo nie uzupełniałam wpłat, przepraszam Wielkie dzięki agat21, seramarias, elik, Nesiowata, Keyuta, MikAga, Limonka80
  4. To ja podam adres bo łatwiej ode mnie przekazywać dalej Jeszcze spojrzę co zostało dołożone
  5. PODSUMOWANIE agat21 nr 1 , 65 -> 5+12=17 zł Aska7 nr: 8, 11, 13, 16, 28, 37, 38,43,70 -> 4x8+3x3+7,50+12+21+3= 84,50 zł sunnynight nr: 23, 34, 35, 72 -> 3 +10+28+50= 91 zł Poker nr44 -> 9 zł Razem zbierzemy 201,50 zł , dziękujemy
  6. dziękuję ;jak przyjedzie i coś będzie nie tak pomyślimy
  7. @agat21 i ja wspólna przesyłka jeśłi nie spotykacie się z Aska7 inaczej @Nesiowata dołączysz czy chcesz mieć grzyby przed Śwętami
  8. Jeszcze nie wszystko zapisane ale chyba nie zdublują i jeszcze potem zajrzę proszę nr 4, 12,15, z nr 22 większe i mniejsze wszystkie KT
  9. zaraz dopiszę wymiary przy zdjęciach lilaki/bzy 64x84 Nesiowata , u której są mówi, że nie są gładkie więc malowane
  10. a jesteś zainteresowana ? jak ktoś pyta to odpowiadam szybko ?
  11. Oby leczenie pomogło Posty można edytować, ale linków dalej wstawiać nie można
×
×
  • Create New...