-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pinesk@
-
My się chyba jeszcze nie chwaliłyśmy naszymi żółtymi. Szelki by DogStyle. Uważam, ze suczynie pasuje żółty kolorek ;) [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1050756.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/z.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1060007.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1060003.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1060006.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/z1.jpg[/IMG]
-
Jutro schronisko po długiej przerwie w końcu odwiedzam to dam znac :)
-
Alfiś z przeszłością, znęcano się nad nim bito i duszono... MA DOM
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Ja numeru dostać nie mogę. Mogę ewentualnie poprosić, żeby ktoś ze schroniska przedzwonił -
Alfiś z przeszłością, znęcano się nad nim bito i duszono... MA DOM
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
W schronisku będę dopiero w poniedziałek, zapytam, zobaczymy... -
Śliczny ten starowinek.. jaki ma pyszczek mądry.. Jak ma na imię?
-
Nie, suczka nie musi mieć raz w życiu szczeniąt. To mit. Ciąża moze byc wręcz niebezpieczna dla suki (np komplikacje przy porodzie, zamieranie płodów) Sterylizacja jest płatna, zależy od weta i wielkości psa. Szerzej niech wypowie się ktoś bardziej cierpliwy i 'wtajemniczony', z większą wiedzą ;)
-
To jest mudi czy tylko takie mylne wrażenie? :D Śliczny komplet, śliczna sunia :)
-
Słuchajcie a może dałoby się nagrać filmik z poczynaniami Rufusa, ze szkolenia? Umieścić w sieci i dołączać link do ogłoszeń? Dałoby radę to wykonać? EDIT: Allegro dla Rufuska. Jak coś zmienic to krzyczcie ;) [B][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1722700495"][B]http://allegro.pl/show_item.php?item=1722700495[/B][/URL][/B]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Pinesk@ replied to dog_master's topic in Off Topic
Wow, Weronika, czym to rysowane? Podoba mi się ... :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Pinesk@ replied to dog_master's topic in Off Topic
O mamo, jak żywe !! Fantastyczne! -
Hehe no wypadałoby :P zaraz Ci podeślę na PW ;)
-
Ja też zootechnika Olsztyn. Weterynario widzimy się za rok w ponownej rekrutacji! ;) Chyba że mi się zoo spodoba..
-
Witajcie, poznałam Rufuska tydzień temu na szkoleniu lirowym i się w nim bez końca zakochałam! Fantastyczny pies! Niestety adoptować go nie mogę, mam już 4 swoje znajdki.. Ale z chęcią pomogę w szukaniu mu domu! Czy przydadzą sie ogłoszenia? Czy może ktoś już go ogłasza? Naprawdę świetny z niego psiak... PS. Też zauważyłam, że Rufcio coś za głaskankiem nie przepada ;) [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bydgoszcz%20lira%20szkolenie%20wolontariuszy%20lipiec%202011/zdjbydg3.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bydgoszcz%20lira%20szkolenie%20wolontariuszy%20lipiec%202011/zdjbydg2.jpg[/IMG]
-
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
Pinesk@ replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, to lecę na wątek! :) -
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
Pinesk@ replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
Witajcie. Miałam w zeszły week przyjemność poznać bydgoskie schronisko i inicjatywę programu LIRA- fantastyczna sprawa! Ale nie o tym chciałam. Zakochałam się w jednym z psiaków. Rufusa miałam okazję poznać w ostatni weekend przy okazji wizytacji na szkoleniu lirowym. Mogłam z nim sobie chwilkę popracować i się bez konca w nim zakochałam. Wspaniały pies. Nie mogę go niestety adoptować, mam już 4 swoje.. Ale czy można pomóc jakos inaczej? Np ogłoszenia? Są ogłoszenia dla psów w internecie praktykowane w waszym schronisku? Z chęcią bym tego czarnucha trochę poogłaszała.. Głaski dla Rufiego ;) I dwa zdjęcia tego kochanego przystojniaka: [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bydgoszcz%20lira%20szkolenie%20wolontariuszy%20lipiec%202011/zdjbydg2.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bydgoszcz%20lira%20szkolenie%20wolontariuszy%20lipiec%202011/zdjbydg3.jpg[/IMG] Więcej zdjęc z wizyty w Bydgoszczy tu, są za duże wiec na forum wkleić nie mogę: [url]http://s641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bydgoszcz%20lira%20szkolenie%20wolontariuszy%20lipiec%202011/[/url] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Pinesk@ replied to dog_master's topic in Off Topic
[U]Niedokończony[/U] jeszcze rysiek. Ołówki 2H, HB, 5B z przewagą tego ostatniego gdyż zaginął mi mój ulubiony 2B... ;) [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bazgrolkowo/rysmaly.jpg[/IMG] -
Alfiś z przeszłością, znęcano się nad nim bito i duszono... MA DOM
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Jedyne co się dowiedziałam, to że ludzie byli z ogłoszenia z dogomanii czyli albo z wątku albo z ogłoszeń od dogomaniackich ciotek. Zamieszkał ponoc kawał drogi od Tczewa, państwo dośc daleko po niego jechali. Nazwa miejscowości coś na B. Budziszewo? Budziszyce? Coś pod tym kątem.. Wiecej na razie nic nie wiem.. -
A zapytaj (jak suka bedzie za niska)- może mają model pośredni owczarka tak jak w chopowskim
-
Maszer wymieni ;) Napisz do nich.
-
A ja pokaże nasze mordki schroniskowe w taksowej obróżce. Wprawdzie obroża jedna, modeli kilku, obróżka przybrudzona.. Ale uroku dodaje jak mało która! :) Kacerek: [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/kacperek/P1040639.jpg[/IMG] Rudzielec: [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/rudzielec/P1040787.jpg[/IMG] Trzęsik: [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/trzesik/P1040754.jpg[/IMG] i Rejtanek: [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/rejtan/P1040708.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/rejtan/P1040705.jpg[/IMG]