Jump to content
Dogomania

Pinesk@

Members
  • Posts

    3572
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pinesk@

  1. My się chyba jeszcze nie chwaliłyśmy naszymi żółtymi. Szelki by DogStyle. Uważam, ze suczynie pasuje żółty kolorek ;) [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1050756.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/z.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1060007.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1060003.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/P1060006.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/sesja%20psy%20dzialka%202011%20lipiec/z1.jpg[/IMG]
  2. Jutro schronisko po długiej przerwie w końcu odwiedzam to dam znac :)
  3. Ja numeru dostać nie mogę. Mogę ewentualnie poprosić, żeby ktoś ze schroniska przedzwonił
  4. W schronisku będę dopiero w poniedziałek, zapytam, zobaczymy...
  5. Śliczny ten starowinek.. jaki ma pyszczek mądry.. Jak ma na imię?
  6. nie ma za co, chociaż tak mogę pomóc :) Tytuł można zmienić, rzeczywiście czarnuch brzmi zbyt mało przyjemnie. Zaraz zmienię. Kamilka91 fajnie by było, filmiki z psami do adopcji to fajna rzecz. Tym bardziej, ze mamy tu taki talent.
  7. Nie, suczka nie musi mieć raz w życiu szczeniąt. To mit. Ciąża moze byc wręcz niebezpieczna dla suki (np komplikacje przy porodzie, zamieranie płodów) Sterylizacja jest płatna, zależy od weta i wielkości psa. Szerzej niech wypowie się ktoś bardziej cierpliwy i 'wtajemniczony', z większą wiedzą ;)
  8. To jest mudi czy tylko takie mylne wrażenie? :D Śliczny komplet, śliczna sunia :)
  9. Słuchajcie a może dałoby się nagrać filmik z poczynaniami Rufusa, ze szkolenia? Umieścić w sieci i dołączać link do ogłoszeń? Dałoby radę to wykonać? EDIT: Allegro dla Rufuska. Jak coś zmienic to krzyczcie ;) [B][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1722700495"][B]http://allegro.pl/show_item.php?item=1722700495[/B][/URL][/B]
  10. Zrobiłam mu parę ogłoszeń w sieci. Allegro ma czy też wykonać?
  11. Wow, Weronika, czym to rysowane? Podoba mi się ... :)
  12. Hehe no wypadałoby :P zaraz Ci podeślę na PW ;)
  13. Ja też zootechnika Olsztyn. Weterynario widzimy się za rok w ponownej rekrutacji! ;) Chyba że mi się zoo spodoba..
  14. Dzięki, jak tylko wrócę do domu to się zabiorę za to :)
  15. Witajcie, poznałam Rufuska tydzień temu na szkoleniu lirowym i się w nim bez końca zakochałam! Fantastyczny pies! Niestety adoptować go nie mogę, mam już 4 swoje znajdki.. Ale z chęcią pomogę w szukaniu mu domu! Czy przydadzą sie ogłoszenia? Czy może ktoś już go ogłasza? Naprawdę świetny z niego psiak... PS. Też zauważyłam, że Rufcio coś za głaskankiem nie przepada ;) [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bydgoszcz%20lira%20szkolenie%20wolontariuszy%20lipiec%202011/zdjbydg3.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bydgoszcz%20lira%20szkolenie%20wolontariuszy%20lipiec%202011/zdjbydg2.jpg[/IMG]
  16. Witajcie. Miałam w zeszły week przyjemność poznać bydgoskie schronisko i inicjatywę programu LIRA- fantastyczna sprawa! Ale nie o tym chciałam. Zakochałam się w jednym z psiaków. Rufusa miałam okazję poznać w ostatni weekend przy okazji wizytacji na szkoleniu lirowym. Mogłam z nim sobie chwilkę popracować i się bez konca w nim zakochałam. Wspaniały pies. Nie mogę go niestety adoptować, mam już 4 swoje.. Ale czy można pomóc jakos inaczej? Np ogłoszenia? Są ogłoszenia dla psów w internecie praktykowane w waszym schronisku? Z chęcią bym tego czarnucha trochę poogłaszała.. Głaski dla Rufiego ;) I dwa zdjęcia tego kochanego przystojniaka: [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bydgoszcz%20lira%20szkolenie%20wolontariuszy%20lipiec%202011/zdjbydg2.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bydgoszcz%20lira%20szkolenie%20wolontariuszy%20lipiec%202011/zdjbydg3.jpg[/IMG] Więcej zdjęc z wizyty w Bydgoszczy tu, są za duże wiec na forum wkleić nie mogę: [url]http://s641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bydgoszcz%20lira%20szkolenie%20wolontariuszy%20lipiec%202011/[/url]
  17. [U]Niedokończony[/U] jeszcze rysiek. Ołówki 2H, HB, 5B z przewagą tego ostatniego gdyż zaginął mi mój ulubiony 2B... ;) [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/bazgrolkowo/rysmaly.jpg[/IMG]
  18. Jedyne co się dowiedziałam, to że ludzie byli z ogłoszenia z dogomanii czyli albo z wątku albo z ogłoszeń od dogomaniackich ciotek. Zamieszkał ponoc kawał drogi od Tczewa, państwo dośc daleko po niego jechali. Nazwa miejscowości coś na B. Budziszewo? Budziszyce? Coś pod tym kątem.. Wiecej na razie nic nie wiem..
  19. A zapytaj (jak suka bedzie za niska)- może mają model pośredni owczarka tak jak w chopowskim
  20. Maszer wymieni ;) Napisz do nich.
  21. Nie mam, jak będę następnym razem w schronisku i będzie ktoś do pomocy to porobimy.
  22. A ja pokaże nasze mordki schroniskowe w taksowej obróżce. Wprawdzie obroża jedna, modeli kilku, obróżka przybrudzona.. Ale uroku dodaje jak mało która! :) Kacerek: [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/kacperek/P1040639.jpg[/IMG] Rudzielec: [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/rudzielec/P1040787.jpg[/IMG] Trzęsik: [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/trzesik/P1040754.jpg[/IMG] i Rejtanek: [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/rejtan/P1040708.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/rejtan/P1040705.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...