-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pinesk@
-
Owczarki i owczarkowate ze schro. w Tcz. polecają się :)
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Cóż, szukamy dalej domu dla Kacperka. Fiks Kacperek dziękuje za mizianko :loveu: Wczoraj był na spacerku niestety nowych fotek nie mam. Trochę schudł biedaczek. -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
Pinesk@ replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Kolejny Tczewiak LALON Wiek: ok 8 lat Płeć: pies Wielkość: mały Województwo: pomorskie Szuka domu: tymczasowy lub stały Stan zdrowia: zdrowy Kastracja: nie Stosunek do zwierząt: łagodny, lubi zabawy z psami Stosunek do dzieci: łagodny Dla kogo: dla każdego kto będzie potrafił zapewnić mu opiekę i miłoś Gdzie przebywa: schronisko w Tczewie Kontakt: [email protected] gg: 12248581 lub 6449543 tel. 500- 504- 752 Link: http://www.dogomania.pl/forum/f1165/czas-przedstwic-lalona-tczew-147993/ Uwagi: Starszy już psiak lecz młody duchem. Nieduży, do połowy łydki. Uwielbia zabawy z człowiekiem, bardzo pragnie jego towarzystwa,kocha głaskanie i smakołyki, toleruje inne psy, lubi się z nimi bawić. Jest psem bardzo kontaktowym, chętnym do współpracy, doskonale odnalazłby się w mieszkaniu. Czasem boi się jednak nagłych, niespodziewanych ruchów. Psiak potrzebuje dużo miłości, ciepła. Na pewno odwdzięczy się stu procentowym oddaniem i wiernością.- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Alfred. Dropiaty szałaput, za TM :( [*]
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Alf "Alfred" Ma ok 4ech lat. Nieduży kudłaty psiak sięgający do kolan. W boksie trochę szalony, robi przemeblowania, rzuca miskami ale na spacerze zaskakująco grzeczny. Chętnie zamieszkałby w przydomowym ogródku, w domu nie wiadomo czy by się sprawdził, biorąc pod uwagę jego zamiłowanie do niszczycielstwa - ale nigdy nie wiadomo. Lubi zaczepiać inne psy, zadziornik dlatego nie polecamy do domu z innymi czworonogami a także z małymi dziećmi. Szukamy dla Alfreda odpowiedzialnego opiekuna, który będzie w stanie poświecić mu swój czas. Alfred przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Tczewie. KONTAKT: Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tczewie ul. Malinowska,Tczew tel. 0 58 531 96 56 Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Tczewie i zapewnienie psu odpowiednich warunków do życia.
-
[img]http://imgcash4.imageshack.us/img297/8307/img6589.jpg[/img] [img]http://imgcash6.imageshack.us/img297/3971/img6586q.jpg[/img]
-
[CENTER][B]CZAKI[/B]- pies, ok. 7 lat Czaki to nasz kochany szaleniec. Jest typowym psem podwórkowym. Gdy ma dużo przestrzeni czuje się jak w raju. Mimo tego, że jest już dorosłym psem nadal uwielbia się bawić. Szaleje za piłeczkami i wszelkimi zabawkami, które można porwać i rozbebeszyć:) Bardzo dobrze dogaduje się z suczkami, natomiast innych samców nie darzy sympatią:) Lubi dominować. Czaki bardzo lubi towarzystwo człowieka. Jeśli lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu to jest psiak dla Ciebie!:) Czaki jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. [/CENTER] Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: [B](58 ) 531 96 56[/B] lub napisz: [B][email protected][/B] strona schroniska: [I][URL="http://www.tczew.otoz.pl"]www.tczew.otoz.pl[/URL][/I] 83-110 Tczew ul. Malinowska [CENTER] [B]PAMIĘTAJ[/B]! Pies to nie zabawka, nie jest rzeczą! Pies jest wierny, kocha i chce być kochanym! [/CENTER] [CENTER][SIZE=4][B]KONTAKT:[/B][/SIZE][SIZE=4] [/SIZE] [/CENTER] [B][SIZE=4][COLOR=#000000][B]Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tczewie[/B][/COLOR] [COLOR=#000000] ul. Malinowska,Tczew[/COLOR] [COLOR=#000000]tel. 0 58 531 96 56[/COLOR] [COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/SIZE] [/B] [B]Ogłoszony na:[/B] adopcje.org lento.pl tcz.pl szerlok.pl kupiepsa.pl kupsprzedaj.pl alegratka.pl + pakiet od naszych schroniskowych ogłoszeniodawców [CENTER][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/7131/treo.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03012.jpg?t=1279360637[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03014.jpg?t=1279360636[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC03016-1.jpg?t=1279360635[/IMG] [IMG]http://imgcash5.imageshack.us/img260/7190/img6588.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash4.imageshack.us/img402/4847/img6591.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash2.imageshack.us/img401/4634/img6584.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[B]Imię[/B]: Bolek [B]Wiek[/B]: 2 lata [B]płeć: [/B]pies[B] rasa[/B]: mieszaniec [B]Miasto[/B]: Tczew [B]sterylizacja[/B]: brak danych [B]szczepienia[/B]: tak [B]Kontakt do mnie:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg: 12248581 lub 6449543 tel. 500- 504- 752 [IMG]http://www.tczew.otoz.pl/pliki/zdjecia/bolek.jpg[/IMG] Przepiękny prawda? Też tak uważam dlatego zadaję sobie ciągle to samo pytanie: dlaczego tak długo czeka? Takie cudo w schronisku! Średniej wielkości, młody, łaciaty, śliczny piesek o bardzo wesołym usposobieniu i pięknej sierści. W schroniskowym kojcu jest przestraszony, chowa się do budy, niepewny w stosunku do obcych mu osób dlatego pewnie nikt nie zwrócił jeszcze na niego uwagi. Kiedy jednak już zapozna się z człowiekiem lgnie do niego, domaga się pieszczot. W szczególności lubi podjadać smakołyki- dla nich zrobi wszystko. Jest psem bardzo podatnym i chętnym do nauki. Skupia się ładnie na człowieku, współpracuje i czeka na polecenia. Potrafi stać na dwóch łapkach :lol: Zwinny kudłacz. Byłby fajnym psem do psich sportów np. agility, dog dancing, być może frisbee a może nawet obedience. Nie zwraca większej uwagi na psy- woli smakołyki, bardzo lubi też bawić się zabawkami- z człowiekiem naturalnie. Łagodny w stosunku do dzieci. Rekcji do kotów nie znam. Najchętniej zamieszkałby w domu z nawet niewielkim ogródkiem. Piękny, żwawy, bystry, radosny, młody kudłacz- dlaczego jeszcze tkwi za schroniskowymi kratami? [CENTER][I]Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Tczewie i zapewnienie psu odpowiednich warunków do życia. [/I] [IMG]http://imgcash5.imageshack.us/img169/2195/bolek.jpg[/IMG] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/27520990/45/other/std/0bd711d7de.jpeg[/IMG] [IMG]http://imgcash6.imageshack.us/img38/5545/img6514b.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash4.imageshack.us/img169/6392/beztytuu1s.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam, ponad rok temu, pomyślałam: młody, ładny, wesoły pies. Pewnie szybko znajdzie dom. Myliłam się. Mijały tygodnie, miesiące a Hektor jak siedział w schronisku tak siedzi dalej... Młody, pełen werwy nieduży psi urwis o ciekawym i zakręconym usposobieniu. Łagodny w stosunku do ludzi, pieszczoch i przytulas. Uwielbia głaskanko, czochranie no i aportowanie. Bardzo lubi dzieci. W stosunku do suczek ok, dzieli kojec ze swoją psią koleżanką, do psów zadziorny. Hektor to prawdziwy "crazy dog". Szalony, uwielbiający biegać, cieszy się całym sobą, krótki ogonek na okrągło jest w ruchu. Hektor jest najszczęśliwszym psem pod słońcem gdy może wyjść na spacer z człowiekiem. Długi pobyt w schronisku niestety już go przytłacza, jest smutny i nieszczęśliwy, nikt go nie chce, mimo że na każdego przechodzącego koło jego kojca patrzy błagalnym wzrokiem mówiącym: "Zabierz mnie!". To piesek, który nie zasłużył na schronisko. Czeka na kochający, prawdziwy dom! Zadzwoń i zapytaj o adopcję: 500 504 752 lub ( 58 ) 531 96 56 albo napisz: [email protected] strona schroniska: www.tczew.otoz.pl 83-110 Tczew ul. Malinowska
-
[CENTER][SIZE=3][B]Diana [/B][/SIZE]to dojrzała, ok 6 letnia stateczna sunia średniego wzrostu o pięknej srebrzysto-czarno-brązowej i aksamitnej sierści. [B]To prawdziwa księżniczka![/B] Grzeczna, bardzo delikatna, zdyscyplinowana o nienagannych manierach! Nie ciągnie na smyczy, nie zaczepia innych psów, grzecznie i bez protestów znosi czesanie. Pozbawiona agresji co do ludzi, [B]101% łagodności,[/B] do psów podobnie- nie narzuca się jak na księżniczkę przystało. Wesoła przytulanka, [B]bardzo ceni sobie obecność i bliskość człowieka[/B], najbardziej lubi drapanko za uchem, przytulanie i [B]smakołyki![/B] O tak, to straszna przekupa za smakołykami. [B]Nie wiesz jak zdobyć serce Diany, wszystko zawodzi?[/B] Poczęstuj ją kawałeczkiem czegoś dobrego i już Dianka podąża za za Tobą ;) [B]Nie jest typem samotnika- wręcz przeciwnie![/B] Towarzystwo ludzi sprawia jej niemałą frajdę. Nigdy, przenigdy nie okazała agresji wobec ludzi, dzieci czy zwierząt. [B]To łagodny, spokojny aniołek.[/B] Z pewnością nie będzie z Tobą biegać na dystansie 5km czy towarzyszyć Ci w zabójczej jeździe rowerem [B]ale długie wędrówki i spacery ze swoim człowiekiem albo posiedzenie w domku na kanapie razem z opiekunem będą dla Diany prawdziwym skarbem.[/B] Diana, księżniczka w schronisku czeka na swojego wybawiciela. Przecież nie może tak być żeby księżniczka siedziała za kratami. [B]Należy jej się ciepły kąt i.. wygodne łóżeczko![/B] :diabloti: [B][U]Przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Tczewie.[/U][/B] [/CENTER] [B] KONTAKT:[/B] Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tczewie ul. Malinowska,Tczew tel. [B]0 58 531 96 56[/B] (wolontariuszka):[email protected] [CENTER][COLOR=DarkRed][B]Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Tczewie i zapewnienie suczce odpowiednich warunków do życia.[/B][/COLOR][LEFT][IMG]http://imgcash3.imageshack.us/img208/823/img8499i.jpg[/IMG] Diana i przyjaciel niedoli- Rejtan [IMG]http://imgcash2.imageshack.us/img123/6300/img8585.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash3.imageshack.us/img39/556/img8549f.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash5.imageshack.us/img21/8296/img8546a.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash3.imageshack.us/img39/8421/img8477o.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
-
Duży i łagodny, porzucony i niechciany. Rejtan. [Tczew]
Pinesk@ replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/schronisko%20tczew/DSC03057.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/schronisko%20tczew/IMG_6532.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/schronisko%20tczew/DSC03036.jpg[/IMG] [IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/schronisko%20tczew/IMG_8538.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash6.imageshack.us/img261/5734/img8590.jpg[/IMG] ............................ -
[B]Rejtan (nr [/B][SIZE=2][B]16/08 )[/B] [/SIZE]to dorosły, dość duży, ok 10-11 letni pies. Do schroniska trafił zapewne z błahego powodu, z resztą większość psiaków do schroniska trafia z błahych powodów. Dlaczego? Może miał być owczarkiem a wyrósł trochę inny? Może nie spełniał założonych oczekiwań? A może właściciel wyjechał i zapomniał zabrać swojego najwierniejszego przyjaciela? Może się po prostu znudził, był niepożądanym prezentem.. Wymieniać można by jeszcze długo. Nie wiadomo co było przyczyną porzucenia tego wspaniałego psa. Jedno jest pewne- tygodniami włóczył się po mieście, sam, bez jedzenia, wody, zdany na łaskę lub niełaskę losu aż został w końcu odwieziony do schroniska. Rejtan jest bardzo spokojny, grzeczny, nie sprawiający kłopotów. Lubi głaskanie, pieszczoty i smakołyki. Stonowany pies, z pewnością odnalazłby się w domu z ogrodem. Dogaduje sie z innymi psami i suczkami. Wbrew pozorom jest delikatnym czworonogiem i potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Na pewno trzeba mu zapewnić odpowiednią dawkę ruchu i -co najważniejsze- ogromną dozę miłości i uwagi. Rejtan jest cudownym psem. Kocha i chce być kochany. Z ogromną radością podbiega do każdego, kto zbliży się do jego kojca. Uwielbia wolontariuszy. Przyciąga swoją skromnością i naturalną otwartością. Rejtan trochę stracił już nadzieję, że może być inaczej, że odmieni się jego los. Z pokorą znosi życie schroniskowego psa za kratami, pogodził się ze swoim wyrokiem. Czeka na człowieka, którego wypatruje już od długiego czasu.. Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: [B](58 ) 531 96 56 [/B] lub napisz: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] strona schroniska: [I][URL]http://www.tczew.otoz.pl[/URL] [/I] 83-110 Tczew ul. Malinowska [B]Ogłoszony na:[/B] adopcje.org lento.pl tcz.pl szerlok.pl kupiepsa.pl kupsprzedaj.pl alegratka.pl [IMG]http://imgcash5.imageshack.us/img43/9618/img8493d.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash2.imageshack.us/img43/4470/img8593.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash5.imageshack.us/img251/6024/img8565.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash2.imageshack.us/img340/6010/img8456.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash3.imageshack.us/img134/7157/img8459b.jpg[/IMG]
-
[CENTER][SIZE=3][B]DIEGO[/B][/SIZE] [B]M[/B][B]a ok 5 lat. Jest grzeczny na spacerach, potrafi chodzic na smyczy.. Lubi zjadać smakołyki, nie lubi się nimi jednak dzielić. Broni swojej miski a także zabawek. Trzyma dystans do nieznanych mu osób ale szybko się przełamuje. Diego jest spokojny ale nie jest "psem- przytulanką", nie toleruje innych psów, kotów- jest typem zazdrośnika. Nie nadaje się również do domu z małymi dziećmi. Schronisko źle działa na jego psychikę- zamknięcie w kojcu nie jest dla niego. Kiedyś był to wesoły pies, nie zwracający uwagi na inne zwierzęta, cieszący się. Teraz jest zamknięty w sobie, stał się zazdrosny i żyje jakby "w swoim świecie", trudno do niego dotrzeć. Kiedy widzi, że idę ze smyczą, kiedy wie, że zaraz pójdzie na spacer szaleje z radości, zmienia się nie do poznania- skacze, radośnie macha ogonem. Na wybiegu gdzie może być wolny bardzo, bardzo lubi się bawić i biegać za zabawkami. To pies, który potrzebuje przestrzeni. W stosunku do opiekunów łagodny i przyjacielski. Pozwala na czesanie. Trzeba mu poświecić dużo czasu na wychowanie, złapanie kontaktu i przede wszystkim zrozumienie. Diego jest bardzo fajnym psem ale pod warunkiem, że traktujemy go z szacunkiem. Kiedy zaufa człowiekowi staje się grzeczny, potulny. Nie znosi przymusu- trzeba gotraktować jak partnera równego sobie a nie podwładnego. Szukamy dla Diega domu bez malutkich dzieci i innych zwierząt. Szukamy właściciela cierpliwego i rozsądnego a zarazem łagodnego i wyrozumiałego, który podaruje mu nowe, lepsze życie, na które z pewnością zasługuje.[/B] [SIZE=5][B]Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: [COLOR=#ff1616]( 58 ) 531 96 56 [/COLOR] lub napisz: [COLOR=#f71f1f] [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=5][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][SIZE=5][B] strona schroniska: [URL="http://www.tczew.otoz.pl/"]www.tczew.otoz.pl[/URL] 83-110 Tczew ul. Malinowska[/B][/SIZE] [/CENTER] zdjęcia z sierpnia 2009: [IMG]http://imgcash2.imageshack.us/img42/7948/pict9716.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash3.imageshack.us/img39/2669/pict9721.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash3.imageshack.us/img337/8389/pict9768.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash4.imageshack.us/img82/4248/pict9767.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash6.imageshack.us/img407/2568/pict9773.jpg[/IMG] [CENTER] [/CENTER]
-
:happy1: Oby mu się poszczęściło.... :loveu:
-
mały, starszy Forest ZERO ZAINTERESOWANIA! W-WA
Pinesk@ replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A gdzie jest aktualnie ogłaszany? -
Bokser ze schroniska w Tczewie błaga o pomoc!
Pinesk@ replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Z tym się zgodzę, na spacerach był kompletnie obojętny, nie reagował, tylko za innymi psami się rozglądał.. :roll: -
[URL]http://i867.photobucket.com/albums/ab240/aktaga/spacer%20morze%2027%2009/DSC_0412.jpg[/URL] jak zadziorny wzrok :cool3: [URL]http://i867.photobucket.com/albums/ab240/aktaga/spacer%20morze%2027%2009/DSC_0414.jpg[/URL] pies ci włazi na głowę, ehh :lol: [URL]http://i867.photobucket.com/albums/ab240/aktaga/spacer%20morze%2027%2009/DSC_0397.jpg[/URL] a co on tam znalazł? :razz: [URL]http://i867.photobucket.com/albums/ab240/aktaga/spacer%20morze%2027%2009/DSC_0420.jpg[/URL] ojej czy to meduza ? :lol: :loveu:
-
Teraz pora na flatowatą Aksę ze schroniska z Tczewa.Ma DOM
Pinesk@ replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']Pinesko,pobaw sie prosze w naszym imieniu z Rubinem,to najlepszy pies do zabawy w przeciaganie sznurkiem jakiego znam,wspaniały,piekny,ech co za kundel![/quote] masz to jak w banku, zabiorę moim kudłatym sznurek do schronu to się z Rubinem jutro pobawię :cool3: [quote name='Kana']Tczew prowadzi bardzo fajna pani, mam naszej dogomaniackeij Karoliny (Karolina1) Jak tam Aksa w nowym miejscu ? [/quote] Tak, p. Asia to bardzo fajna kobieta, kochająca zwierzęta. Aksa dziś na wybiegu wciskała się mi na kolana, pchała do przytulania i głaskania :loveu: Na spacerze jest grzeczna, delikatna, no i widzę, że ładnie reaguje na imię :cool3: Na wybiegu siedzi z dwoma sukami i jednym psem. Dogadują się. Aksa w chwilach niepewności, np jak jakiś pies jest zbyt natarczywy, chowa się za człowiekiem a najchętniej to by na ręce wskoczyła :lol: A sierść- jedwab. Ogólnie to bardzo fajna, kontaktowa, grzeczna, wesoła i do tego baaaardzo ładna sunia. :loveu::loveu: EDIT 3.10.09 Aksie zabrali koleżankę jedną z kojca bo panienki zgrzyty między sobą miały. Także obecnie siedzi z małym psem i suką :razz: Był spacerek z Rubinem. No ale sznurek go nie interesował w ogóle :shake: Raz tylko chwycił delikatnie bardzo smycz (bo też sznurkowata, tylko cieńsza to myślałam, ze się zainteresuje choć tym) no a potem to już go nie interesowało. Rubin jest taki jakby odcięty, na spacerze nie zwracał na mnie praktycznie uwagi, przywoływanie, smakołyki nie dawały rezultatu. Widać, że zabawowy pies jest bo podobało mu się bieganie :p No ale chyba dopiero musi się odnaleźć w nowej sytuacji... Aksa i Rubin w Dąbrówce byli razem w kojcu? -
Bokser ze schroniska w Tczewie błaga o pomoc!
Pinesk@ replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
:multi: Dobrze, że już nie siedzi w schronie :loveu: Mam tu kilka zdjęć, jeszcze ze schroniska, piękny boksik z niego :cool3: [IMG]http://imgcash3.imageshack.us/img24/1520/img8041xk.jpg[/IMG] [img]http://img194.imageshack.us/img194/2930/img8040n.jpg[/img] [IMG]http://imgcash2.imageshack.us/img260/3972/img8042.jpg[/IMG] [IMG]http://imgcash4.imageshack.us/img14/1355/img8036gc.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/986/imgfjo.jpg[/IMG] -
Maleństwo ty moje jutro ciocia Pinesk@ wstawi jakieś ogłoszenia :-( Dobranoc malutki:loveu:
-
[URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-koci-ta-REKSIO-w-typie-pinczera-pom-cie-mu-odzyska-wiar-w-ludzi-W0QQAdIdZ159270994"]REKSIO w typie pinczera pomóżcie mu odzyskać wiarę w ludzi! - Koty, Kocięta, Kociaki, Koty Rasowe na Gumtree Trójmiasto[/URL] [url]http://www.adopcje.org/adopcja35993.html[/url]
-
[URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-KASTOR-unikatowy-owczarkowaty-pies-od-4-lat-w-klatce-W0QQAdIdZ159270451"]KASTOR unikatowy owczarkowaty pies od 4 lat w klatce! - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Trójmiasto[/URL] [url]http://www.adopcje.org/adopcja35992.html[/url]