prawie jak łóżeczko :eviltong: też tak chcę spać milusio :evil_lol:
[quote name='MartynaP']
[URL="http://img22.imageshack.us/my.php?image=spiochy1.jpg"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2135/spiochy1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img22/spiochy1.jpg/1/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/spiochy1.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL][/quote]
tak czułam że jednak transfuzja tu najbardziej może pomóc :shake: ustaliłaś tu z wetem coś konkretnego :-(
ciocia [B]BUDRYSEK [/B]straszny rozpieszczacz ;) jaki pan taki pies :evil_lol:
[quote name='esperanza']No nie wiem, nie wiem :angryy: ;)[/quote]
co nie wiesz :eviltong: myślę że imiona fajne ;), mało spotykane i łatwe w zapamiętaniu :razz:
chciałam tylko troszkę pomóc :-(
to zacznij jej szybko szukać nowego domku bo ona absolutnie nie może wrócić do schronu :mad: i wytęp pchły itp szybko;)
a czemu jej nie chcesz u siebie :angryy:
[B]Shira, [/B][B]Irama, [/B][B]Amera, [/B][B]Kersi, [/B][B]Muka [/B]to dla suczek
[B]Bajzel, [/B][B]Famor, [/B][B]Pacino, [/B][B]Dobi, [/B][B]Neco [/B]to dla psów
Zrobicie jak uważacie, ale myślę że imię też ma znaczenie :eviltong:
[B]Owieczka [/B]widzę że śliczna sunie w dobrych rączkach jest ;) Musisz ją wykapać i koniecznie jak najszybciej pozbawić wszelkich robactw z sierści ;)
takie psiaki często dostają alergii od pcheł itp i potem jest długie leczenie :shake:
Śliczna jest i bardzo delikatna ;) Dobrze że ją zabrałaś bo tam zginęłaby :-(