Jump to content
Dogomania

jolek68

Members
  • Posts

    3720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jolek68

  1. z Łodzi jest CobyAndJamajka ale z forum malamutów i często tam zagląda ;) napisz do niej ;)
  2. mam pytanko: jaka fundacja ma nad nim opiekę :p
  3. tak dora to sprytna dziewczyna ;) wieczorem zrobię mu chyba jednak wątek na malamutach bo coś długo im się z tym schodzi :crazyeye:
  4. zalogować się też nie mogę ponoć zajęty identyfikator :crazyeye: czyli mój adres @ :crazyeye: dziwne rzeczy.... napisałam komentarz i czekam na publikację ;) zobaczymy...
  5. z takimi maluchami to bywa ciężko :shake: może jednak los się do nich jeszcze uśmiechnie i zaczną zdrowieć...:p
  6. postaram się coś zadziałać o ile mi się uda ;) dzięki :loveu:
  7. ale i tak myślę że to że dużo pije to nie wada i nie problem ;) widocznie więcej potrzebuje...tak myślę ;)
  8. ona ma trochę inną sierść, tak jak mój Cezar ;) on też dużo pił....
  9. ona wcale dużo nie pije :shake: to przez to jej futro ;) pomyśl sobie jakbyś miała tyle wełny na sobie...:evil_lol:
  10. no wiesz :crazyeye: mam nadzieję że mąż o tym nie wie :evil_lol:
  11. [quote name='andromeda']Starałam sie zalogowac na stronie ale mi sie nie udało nie wiem dlaczego:shake: moze przez to ze mam nawalajaca viste :angryy: tez ciagle mysle i dumam jak dojsc do tego gdzie ten psiak przebywa. Moze komus innemu sie uda na pies.onet.pl[/quote] a nie możesz przesłać mi linka do tego info ;) może mi się uda....:p
  12. hi hi :evil_lol: obie piszecie o tym samym psie ;) zanim dziewczyny zrobiły o nim info, skontaktowały się ze mną myśląc że to mój zaginiony Cezar :p
  13. Dora wysłałam Ci pw ;) orpha to najlepsza jest w sprawdzaniu domków i pamiętam o tym :evil_lol:
  14. [quote name='Dora']ale dziki temu dziewczyny nie spadaja :P[/quote] skarbek, masz kogoś od Was z Warszawy ;) pilna sprawa....;)
  15. masz coś w sobie że są tak posłuszne ;) takie psy raczej się nie słuchają, Ty idziesz na prawo a one na lewo i gdzieś mają że się z tym nie zgadzasz :evil_lol:
  16. dobrze że myśli o takich rzeczach ;) chwali mu się że dba i o siebie i o psa :loveu:
  17. jak tylko przeczytałam Twój post, dałam znać dziewczynom z adopcji malamutów ;) gdyby jednak nikt się z Tobą od nich nie skontaktował to zrobię mu wątek ;) daj mi czas do jutra...
  18. co za ludzie :angryy: trzeba coś z tym zrobić i może tak jak pisze Basia uda się złapać kontakt z opisującą sąsiadką :shake:
  19. ja tylko tak...:oops: wiem że takie sprawy trwają czasami ;) upierdliwa jestem, wiem...:oops:
  20. nie dość że smok to jeszcze taki drogi :shake:
  21. to jak wrócisz z tej osobistej :evil_lol: wizyty, to napisz ;)
  22. biedactwo malutkie....:placz::placz::placz: tam gdzie jest nic już nie będzie ją bolało...:p
  23. [quote name='Dora']Mialysmy dzisiaj telefony w sprawie dziewczyn, jak cos konkretnego z tego wyjdzie to dam znac[/quote] nie wiem czy wiesz ale ja mam trochę chore rączki :p ile je mam jeszcze trzymać :mad:
  24. widzę że rzeczywiście dobrze że Tiger zmienił domek :shake: toć szczepienia to podstawa :mad:
  25. wiem jaka jesteś i dlatego Cię chwalę ;) wczoraj męczyłam dakotkę :evil_lol: poczekam i zobaczę co mi dziś odpisze i wtedy zrobię wątek i tu i tam ;)
×
×
  • Create New...