jak pisałam już wiem o nim od jakiegoś czasu i chociaż na 100% nie jest moim psem, to postaram się jak mogę by mu pomóc znaleźć dom :p
wątek na S-O:
[url=http://forum.stake-out.org/viewtopic.php?p=165294#165294]Psy zaprzęgowe :: Zaloguj[/url]
Renatko, tu wiesz że musisz coś od czasu do czasu napisać bo inaczej spada na dół :shake:
na malamutach:
[url=http://forum.alaskan.malamut.org/viewtopic.php?p=117963#117963]Forum Rasy Alaskan Malamute :: Zobacz temat - SH Norton pilnie szuka domku!!! Potrzebna pomoc finansowa!!![/url]
pozwoliłam sobie skorzystać z Twoich tekstów :eviltong: są super ;)