Jump to content
Dogomania

jolek68

Members
  • Posts

    3720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jolek68

  1. Martynko, musisz mu szybcio nowy domek znaleźć to będzie komu go miziać na stałe ;)
  2. [quote name='MartynaP']wczoraj byliśmy na pierwszym szczepieniu Saby :) za miesiac wścieklizna i dopiero sterylka[/quote] to byli właściciele jej nie szczepili :crazyeye:
  3. [quote name='Asior']:multi::multi::multi:czekamy na wieści[/quote] oby byli bardziej zdecydowani od poprzedników ;) stawiam na pana z Gdańska ;)
  4. zmieniam zdanie ;) uwielbiam Twoich rezydentów :loveu:
  5. ja osobiście wolę koty ;) oczywiście oprócz mojego Cezara :p tylko teraz mam dla nich mniej czasu :p bo zaczęłam leczenie soje i synka :-(
  6. teraz to widzę że ma towarzystwo ;) i jakie śliczne fotki im zrobiłaś :loveu:
  7. nie mam konta na miau :p i nie mam już na to czasu...:shake: a szkoda....
  8. to może weź jej jakieś towarzystwo kocie ;) pytanie, czy by chciała...
  9. pilnuj, bo bry i jej będziesz szukać :evil_lol:
  10. Martynko, uważaj z tymi oknami bo jeszcze dadzą Ci nogę :evil_lol:
  11. no nie mam jak tam choroba podjechać :shake: samochód padł a dzieciaki jadą rano nad morze :shake: sama nie dasz rady :shake: zadzwoń jeszcze raz...
  12. tak to ich było pełno ale w łazience ;) a teraz to będą wszędzie :evil_lol:
  13. pewnie chodzi o te 4 tygodnie ;) pewno za małe czy coś :crazyeye:
  14. gunia, wyjechałaś już czy co :crazyeye: wiesz coś...
  15. dostałam info że ktoś zainteresowany ma tu zajrzeć ;) ale czy uda się...:niewiem:
  16. [quote name='gunia']Pytałam Kanzaj na wątku tutaj o numer do "karmicielki", ale chyba go nie ma. Mogę zadzwonić do p.Iwony jutro i nakreślić sprawę. Jutro mogę ostatni raz pojechać do Legionowa, potem wyjeżdzam na Mazury i mnie nie będzie ponad dwa tygodnie więc w tym czasie nie mogę pomóc w łapaniu. Zobaczymy, co w ogóle powie p.Iwona. Nawet ciężko jej szukać tymczasu, nie wiemy jaka ona w ogóle jest. Kanzaj, masz numer do tej Pani, co karmi sunię? Bo tak to można byłoby być z nią w kontakcie i jakoś się przygotować do zabrania suni.[/quote] p. Iwona to sama ma prawie schron :crazyeye: może ona by sunię przetrzymała jako dt ;) zadzwoń, mnie się z nią dobrze rozmawiało jak mi pomagała gdy zaginął mój sh :p
  17. [quote name='Jaaga']Martyna, daj znać jak wydasz wszystkie, żebym mogła usunąć allegro.[/quote] zapomniałaś dodać " i dołożyć Ci nowe" :evil_lol: bo ona lubi dużo zwirzaczków ;)
  18. [quote name='MartynaP']no chcialabym to zobaczyc :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hi hi, ja mam tak samo :evil_lol: moja kicia wychowywała się w towarzystwie naszego zaginionego sh i dużo jej z psich cech zostało :p spacery to nie wszystko, jak inny zwierzak czy ludź wejdzie to prycha i jakby mogła to by zagryzła :evil_lol: i jak nie śpi to jest moim drugim cieniem po synku :evil_lol: trza se zwierzaka wychować :eviltong:
  19. ja tam wzięłabym wszystkie :loveu: ale chłop dałby mi eksmisję z całym stadem :evil_lol: mam swoją kicię co chodzi za mną jak pies nawet na spacer :razz: i mi wystarczy :eviltong:
  20. za długo nie posiedzę bo rano wstaję :shake: a powiedz mi jak Ci się udało tak fajnie znaleźć domki ;)
  21. ona może pomóc złapać sunię ;) zna się na tym ;) nie zawiezie jej do schronu bo już dla nich nie pracuje :shake:
  22. eeeee, skromna jesteś a takie tempo adopcji masz :crazyeye: pewnie przez ten urlop ;)
  23. ja kocham koty jak sh :loveu: pachną i są takie czyściochy :crazyeye: a miziaste....:cool3:
  24. a może ktoś ją wypatrzył i podrzucił do Józefowa :shake: [B]gunia[/B] dzwoniłaś do p. Iwonki :p
  25. [quote name='masienka']Jola, toc to "nasz" Rarytas ;) robimy co sie da ale... urlopy to i nikt nie chce brac psa ;([/quote] sory Skarbie :oops: ale nie wiedziałam że już wiesz ;) pelaodrudego miała ciekawy domek, ponoć ;)
×
×
  • Create New...