-
Posts
3720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolek68
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Martynko, musisz mu szybcio nowy domek znaleźć to będzie komu go miziać na stałe ;) -
[quote name='Asior']:multi::multi::multi:czekamy na wieści[/quote] oby byli bardziej zdecydowani od poprzedników ;) stawiam na pana z Gdańska ;)
-
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
nie mam konta na miau :p i nie mam już na to czasu...:shake: a szkoda.... -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Martynko, uważaj z tymi oknami bo jeszcze dadzą Ci nogę :evil_lol: -
Błagam ratujmy ofiarę wakacji koczującą przy trasie -LEGIONOWO koło Wawy
jolek68 replied to gunia's topic in Już w nowym domu
no nie mam jak tam choroba podjechać :shake: samochód padł a dzieciaki jadą rano nad morze :shake: sama nie dasz rady :shake: zadzwoń jeszcze raz... -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
tak to ich było pełno ale w łazience ;) a teraz to będą wszędzie :evil_lol: -
Błagam ratujmy ofiarę wakacji koczującą przy trasie -LEGIONOWO koło Wawy
jolek68 replied to gunia's topic in Już w nowym domu
gunia, wyjechałaś już czy co :crazyeye: wiesz coś... -
dostałam info że ktoś zainteresowany ma tu zajrzeć ;) ale czy uda się...:niewiem:
-
Błagam ratujmy ofiarę wakacji koczującą przy trasie -LEGIONOWO koło Wawy
jolek68 replied to gunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='gunia']Pytałam Kanzaj na wątku tutaj o numer do "karmicielki", ale chyba go nie ma. Mogę zadzwonić do p.Iwony jutro i nakreślić sprawę. Jutro mogę ostatni raz pojechać do Legionowa, potem wyjeżdzam na Mazury i mnie nie będzie ponad dwa tygodnie więc w tym czasie nie mogę pomóc w łapaniu. Zobaczymy, co w ogóle powie p.Iwona. Nawet ciężko jej szukać tymczasu, nie wiemy jaka ona w ogóle jest. Kanzaj, masz numer do tej Pani, co karmi sunię? Bo tak to można byłoby być z nią w kontakcie i jakoś się przygotować do zabrania suni.[/quote] p. Iwona to sama ma prawie schron :crazyeye: może ona by sunię przetrzymała jako dt ;) zadzwoń, mnie się z nią dobrze rozmawiało jak mi pomagała gdy zaginął mój sh :p -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']no chcialabym to zobaczyc :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hi hi, ja mam tak samo :evil_lol: moja kicia wychowywała się w towarzystwie naszego zaginionego sh i dużo jej z psich cech zostało :p spacery to nie wszystko, jak inny zwierzak czy ludź wejdzie to prycha i jakby mogła to by zagryzła :evil_lol: i jak nie śpi to jest moim drugim cieniem po synku :evil_lol: trza se zwierzaka wychować :eviltong: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ja tam wzięłabym wszystkie :loveu: ale chłop dałby mi eksmisję z całym stadem :evil_lol: mam swoją kicię co chodzi za mną jak pies nawet na spacer :razz: i mi wystarczy :eviltong: -
Błagam ratujmy ofiarę wakacji koczującą przy trasie -LEGIONOWO koło Wawy
jolek68 replied to gunia's topic in Już w nowym domu
ona może pomóc złapać sunię ;) zna się na tym ;) nie zawiezie jej do schronu bo już dla nich nie pracuje :shake: -
Z siedmiu kociąt...wszystkie w nowych domach :)
jolek68 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
ja kocham koty jak sh :loveu: pachną i są takie czyściochy :crazyeye: a miziaste....:cool3: -
Błagam ratujmy ofiarę wakacji koczującą przy trasie -LEGIONOWO koło Wawy
jolek68 replied to gunia's topic in Już w nowym domu
a może ktoś ją wypatrzył i podrzucił do Józefowa :shake: [B]gunia[/B] dzwoniłaś do p. Iwonki :p -
[quote name='masienka']Jola, toc to "nasz" Rarytas ;) robimy co sie da ale... urlopy to i nikt nie chce brac psa ;([/quote] sory Skarbie :oops: ale nie wiedziałam że już wiesz ;) pelaodrudego miała ciekawy domek, ponoć ;)