[B]KOSMOS:[/B]
[url=http://forum.alaskan.malamut.org/viewtopic.php?p=116330#116330]Forum Rasy Alaskan Malamute :: Zobacz temat - Kosmos- piękny malamut szuka kochajacego domu !!![/url]
[B]HAGER:[/B]
[url=http://forum.alaskan.malamut.org/viewtopic.php?t=2620]Forum Rasy Alaskan Malamute :: Zobacz temat - Hager w typie malamuta w schronisku :((([/url]
Magdziu, nie wiem czy jest sens robić im wątki na S-O :shake: ale zrobię ;)