zalogować się też nie mogę ponoć zajęty identyfikator :crazyeye: czyli mój adres @ :crazyeye: dziwne rzeczy.... napisałam komentarz i czekam na publikację ;) zobaczymy...
[quote name='andromeda']Starałam sie zalogowac na stronie ale mi sie nie udało nie wiem dlaczego:shake: moze przez to ze mam nawalajaca viste :angryy: tez ciagle mysle i dumam jak dojsc do tego gdzie ten psiak przebywa. Moze komus innemu sie uda na pies.onet.pl[/quote]
a nie możesz przesłać mi linka do tego info ;) może mi się uda....:p
masz coś w sobie że są tak posłuszne ;) takie psy raczej się nie słuchają, Ty idziesz na prawo a one na lewo i gdzieś mają że się z tym nie zgadzasz :evil_lol:
jak tylko przeczytałam Twój post, dałam znać dziewczynom z adopcji malamutów ;) gdyby jednak nikt się z Tobą od nich nie skontaktował to zrobię mu wątek ;) daj mi czas do jutra...
[quote name='Dora']Mialysmy dzisiaj telefony w sprawie dziewczyn, jak cos konkretnego z tego wyjdzie to dam znac[/quote]
nie wiem czy wiesz ale ja mam trochę chore rączki :p ile je mam jeszcze trzymać :mad: