-
Posts
3720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolek68
-
Doruś napisz do [B]makabi ;) [/B]
-
CZTERY śliczne kociaki u missieek - WSZYSTKIE W DOMKACH!!!! :-)
jolek68 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
widzę że coś się kroi ;) to idę chorować i trzymać :thumbs: -
dziewczyny od malamutów ponoć mają z Wami kontakt, założyły watek o malamucie :) [quote name='makabi']W tej chwili w schronie sa 2 psy sh (jeden na kwarantannie) Kontakt moze byc do mnie. Nic wiecej nie moge powiedziec o psach:roll: ten oddany cały zcas jest zamknięty. Malamut wydaje się zrezygnowany:roll: Zdjecia sh oddanego przez radnego [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3244/p1040373.jpg[/IMG] [B]Reszta zdjęc - str 49 i 59[/B][/QUOTE]
-
trza go szybko łapać bo inaczej to niego zapolują :mad:
-
CZTERY śliczne kociaki u missieek - WSZYSTKIE W DOMKACH!!!! :-)
jolek68 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
może ktoś na studia jeździ z niedalekich okolic ;) sprawdź na mapie dogo, a nóż może ktoś by podrzucił małą ;) -
Szczeniaki - porzucone, niekochane, niechciane :(
jolek68 replied to Marfi's topic in Już w nowym domu
a czemu nie wstawiłaś fotek :mad: myślisz że mam wieczną pamięć :evil_lol: -
CZTERY śliczne kociaki u missieek - WSZYSTKIE W DOMKACH!!!! :-)
jolek68 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
dalej cała czwórka :shake: i nikt nie chce takich cudaczków :mad: -
[quote name='makabi']Pisalam. Nie dostalam odpowiedzi i nadal nie moge sie zalogowac. Nie mam zadnych dawnych watkow, nic mi sie nie wyswietla. Tylko watek zamojski i Tekli:shake: Pisala tez Jo37. Zaglądajcie do Tekli...[/QUOTE] Tola wysyłałam Ci pw i teraz wiem czemu nie odpisujesz :shake: koleżanka chce ogłosić te dwa szpice: sh i malamuta i konieczne są namiary na kogo kontakt i jaki ;) proszę...
-
[quote name='darunia-puma']jolek68 oby Twoje słowa się w złoto zamieniły kochana.... ludzie chcą oprócz mojej bidki jeszcze jednego bo mieszkają w górach i chcą stworzyć zaprzęg dałam im linki do naszych stron[/QUOTE] zajrzyj na ten wątek, może spodoba im się ten sh ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148158[/url]
-
szkoda że nie udało się bardziej poznać Brysia :p ale myślę że jak tak będzie zaprowiantowany :evil_lol: to z czasem to się uda ;)
-
Szczeniaki - porzucone, niekochane, niechciane :(
jolek68 replied to Marfi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marfi']Delfinku, proszę się zaprezentować :loveu:[/QUOTE] czy Ty dobrze się czujesz bo rozmawiasz z jakimś widmem :evil_lol: kto to delfinek???:eviltong: -
[quote name='darunia-puma']no teraz tylko czekam na wieści jak jej w nowym miejscu[/QUOTE] masz dobrą rękę to będzie dobrze ;)
-
[quote name='poro']eh te babska :) tu tez tylko nadaja :) podbijac, nie gadac i do roboty sie w koncu wziasc :P[/QUOTE] no wiesz poro :crazyeye: jakie babska :mad: my przecież sama młodzież :evil_lol: