Jump to content
Dogomania

jolek68

Members
  • Posts

    3720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jolek68

  1. halbinko i nie pal dalej bo wiesz że jesteś moim w tym oparciem ;)
  2. Doruś napisz do [B]makabi ;) [/B]
  3. jesteś wielka sercem :loveu: wiem coś o tym... ;) i Ksenia też ;)
  4. widzę że coś się kroi ;) to idę chorować i trzymać :thumbs:
  5. gratuluję Reniu :Cool!:nie zaglądałam bo choruję... jesteś wielka i dzięki że mogę Cię czasami męczyć :evil_lol:
  6. dziewczyny od malamutów ponoć mają z Wami kontakt, założyły watek o malamucie :) [quote name='makabi']W tej chwili w schronie sa 2 psy sh (jeden na kwarantannie) Kontakt moze byc do mnie. Nic wiecej nie moge powiedziec o psach:roll: ten oddany cały zcas jest zamknięty. Malamut wydaje się zrezygnowany:roll: Zdjecia sh oddanego przez radnego [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3244/p1040373.jpg[/IMG] [B]Reszta zdjęc - str 49 i 59[/B][/QUOTE]
  7. trza go szybko łapać bo inaczej to niego zapolują :mad:
  8. normalnie jakiś totalny zastój :shake: a na szpicach taki wysyp :crazyeye:
  9. może ktoś na studia jeździ z niedalekich okolic ;) sprawdź na mapie dogo, a nóż może ktoś by podrzucił małą ;)
  10. wiesz z malamutem to może nie byłby problem ale ten sh oddany przez radnego :crazyeye: myślałam że moda minęła a tu patrz jaki wysyp :shake:
  11. a czemu nie wstawiłaś fotek :mad: myślisz że mam wieczną pamięć :evil_lol:
  12. dalej cała czwórka :shake: i nikt nie chce takich cudaczków :mad:
  13. przy nich trzeba być alfą bo inaczej na głowę wejdą :evil_lol: inna sprawa, zajrzyj tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=136450&page=49[/url] post 487, wysyłałam Dorocie info i czekam na resztę odnośnie tych cudaków ;)
  14. wiem że od nich można dużo się nauczyć ;) ale posłuszeństwo u sh to naprawdę ciężka sprawa i niejeden właściciel mi to przyzna :p dalej szacun :happy1: i to dla Ciebie może Ci kogoś podesłać na przeszkolenie :evil_lol:
  15. wiesz co, myślę że powinnaś rad udzielać właścicielom sh ;) wiedziałam że jesteś mądra ale teraz to mnie powaliłaś :crazyeye: i to na serio... szacun :happy1:
  16. [quote name='makabi']Pisalam. Nie dostalam odpowiedzi i nadal nie moge sie zalogowac. Nie mam zadnych dawnych watkow, nic mi sie nie wyswietla. Tylko watek zamojski i Tekli:shake: Pisala tez Jo37. Zaglądajcie do Tekli...[/QUOTE] Tola wysyłałam Ci pw i teraz wiem czemu nie odpisujesz :shake: koleżanka chce ogłosić te dwa szpice: sh i malamuta i konieczne są namiary na kogo kontakt i jaki ;) proszę...
  17. [quote name='darunia-puma']jolek68 oby Twoje słowa się w złoto zamieniły kochana.... ludzie chcą oprócz mojej bidki jeszcze jednego bo mieszkają w górach i chcą stworzyć zaprzęg dałam im linki do naszych stron[/QUOTE] zajrzyj na ten wątek, może spodoba im się ten sh ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148158[/url]
  18. szkoda że nie udało się bardziej poznać Brysia :p ale myślę że jak tak będzie zaprowiantowany :evil_lol: to z czasem to się uda ;)
  19. [quote name='Marfi']Delfinku, proszę się zaprezentować :loveu:[/QUOTE] czy Ty dobrze się czujesz bo rozmawiasz z jakimś widmem :evil_lol: kto to delfinek???:eviltong:
  20. [quote name='darunia-puma']no teraz tylko czekam na wieści jak jej w nowym miejscu[/QUOTE] masz dobrą rękę to będzie dobrze ;)
  21. [quote name='Dora']jolek a co ty sie tak ze mnie smiejesz:mad:[/QUOTE] ten zaczarowany świat dogomanii normalnie mnie rozbroił :evil_lol:
  22. [quote name='poro']eh te babska :) tu tez tylko nadaja :) podbijac, nie gadac i do roboty sie w koncu wziasc :P[/QUOTE] no wiesz poro :crazyeye: jakie babska :mad: my przecież sama młodzież :evil_lol:
  23. a rude śliczności czeka na zwolnienie dt ;)
×
×
  • Create New...