[quote name='paros']Kosmos też ciągle bez domu :-( na jego wątek już nikt nie zagląda :shake:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/140181-Znaleziony-mA-ody-husky-szuka-domu-SOS?p=14016683#post14016683"][B][COLOR=#800080]wątek Kosmosa[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE]
ja zaglądam ;) tylko na forum malamutów :lol:
[url]http://forum.alaskan.malamut.org/viewtopic.php?p=140678#140678[/url]