-
Posts
2390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kanna
-
[B]Kochani szykują się cudeńka na bazarek !!! będą Anioły... najprawdziwsze na świecie ...wykonane specjalnie dla naszych olkuskich bid:loveu: mamy też Witraże....maleńkie cacka z portretami Haskaczy...:loveu: Unikatowa , ręczna robota ... NIE PRZEGAPCIE OKAZJI .....to już chyba jutro... [/B]
-
one nie są we dwójkę:shake: daleko mieszkasz JanuszuM?
-
okolice krakowa..napiszę priva;)
-
Toska..przyjmiesz rzeczy na bazarek?
-
proszę , dowiedzcie się w schronie o nim coś więcej ! czy miał jakieś badania robione ? jak ma na imię ?[/quote] bardzo prosimy...
-
[quote name='Kinya']Kanna, dostałaś moje pw z ostatniej soboty (07.02)?[/quote] dostałam i odwzajeminłam;)
-
[quote name='kuba123']Kinya a w HISTORII czytałaś:evil_lol:[/quote] blondi jesteś moim idolem :diabloti: :diabloti: :diabloti: czekam na następne komentarze :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Kinya']Obyś nie miała racji :shake: Ale ten tekst na to wskazuje i dlatego przeraża [URL="http://www.dziennik.krakow.pl/Artykul.100+M515d9352def.0.html"]Dziennik Polski: Dokąd wozić bezdomne psy?[/URL][/quote] obym nie miała :shake: , ale rozważając logocznie popatrzmy na to tak; z jednej strony trzeba wydać kilka mln zł, dogadać się z ościennymi burmistrzami ( :crazyeye:) ,wdać się w długotrwałe procedury, zbudować, zarządzać(czyli wziąć sobie na łeb problem) ponosić koszty utrzymania no i znosić wolontariat ( czyli w praktyce wścibstwo "wrednych":evil_lol: bab[ za przeproszeniem szanownych pań;)]) - z drugiej nie wydając ani grosza , za niewielki ekwiwalent( marne 2000 zł) podpicować schronisko, przeczekać aż sprawa ucichnie i... po cichutku nadal "krecić lody"... w rezultacie gminy czyste, pieski znikają ,a i napracować się nie trzeba zanadto... bardzo, bardzo chcę się mylić....
-
[quote name='epe']To tylko chęć utrzymania statusu- zwłaszcza finansowego!:evil_lol: Patrzcie wszystkie gminy-po co budować co innego,już się poprawiłem,już nie będę-będzie wszystko cacy:evil_lol: Tylko niech wszystko zostanie jak dawniej-płaćcie mnie!:diabloti: Ja już kocham wszystkie zwierzaczki,mogę nawet salon fryzjerski dla piesków otworzyć:evil_lol:[/quote] wszystko do tego niestety zmierza:shake: wszystkie rozmowy dotyczące ewentualnej budowy międzygminnego schroniska to czcza paplanina urzędasów....:shake: mija drugi miesiąc a oni nie potrafią przedstawić propozycji lokalizacji... BZDURA...to brak dobrej woli ... gminy dobrze wiedzą , jakimi gruntami dysponują... oni szukają innego rozwiązania...STAREGO ROZWIĄZANIA:shake:
-
no cóż... można było sie tego spodziewać... ktoś musiał "zagospodarować" opinię publiczną... skoro to nie my przeprowadziliśmy akcję " uswiadamiającą" zrobili to oni:shake: o elektorat trzeba walczyć.... czy ktoś może " napisać" artykuł z naszego punktu widzenia i wysłać do[B]" niezależnego" :diabloti::diabloti::diabloti: [/B]portalu olkuskiego ? [B]nie wydrukują:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ....[/B]pachnie to aż za bardzo Zubem, Pałką, Bobylą i Rzepką.
-
, trzeba najpierw psiurka obejrzeć jesli jest w typie zaprzęgowca dam ogłoszenie na forum zaprzęgowym ... napisz wszystko co wiesz onim... czekam
-
niestety często jest tak, że mylimy pojęcie moralności z inteligencją a pozycję społeczną ze współczuciem i empatią...:shake: dawno już wyszło z mody pojęcie " służba publiczna " .....
-
Chartowate z Konina szukają domów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kanna replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
dajmy szansę:loveu: -
Szami , jak rozumiem to nie twój tekst tylko skopiowany .... Bardzi cieszy fakt, że warunki się tak poprawiły.... tylko.. czytam ,że psów jest około setki...na początek roku było ich 229 ,na spotkaniu z burmistrzem padła liczba 150... a czytam 100 i włos mi się na głowie jeży...:angryy: może zamieścisz na forum owczarka belgijskiego to co tu napisałam? ukułam chyba nowy termin ..olkuskie porządki:angryy:
-
Szczenięta z obozu zagłady, te, które przeżyły wyrosły i mają domy
kanna replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
cudooooooo:loveu: -
a co robimy z wójtem Skały?
-
macie już może " tego protokoła " ze spotkania? jakie gminy raczyły zaszczycić olkusz swymi jakże kompetentnymi delegatami? ps celowo z małej litery:shake: