Jump to content
Dogomania

kanna

Members
  • Posts

    2390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kanna

  1. [quote name='wellington']Jestes pewna ze jestes na odpowiednim watku ...... :???:[/quote] wolałabym, żeby te psiaki ogłaszane w pierwszym poście przez morus nie były dalszym ciągiem hodowli...dlatego jestem pewna:lol:
  2. podnoszę bo rzecz ważna... małe szczeniaki do adopcji czekają...:loveu:
  3. [quote name='snuszkak']kanna tak do konca to nie mozemy byc pewni co stalo sie z psem, czy ktos go zabral, czy byl wet i stwierdzil ze pies tak chory ze trzeba uspic, ja wiem tylko ze nie było z nim dobrze, dlatego domyslam sie ze jest juz za TM :-([/quote] nic a nic nie możemy zrobić ???? chyba nie lubię ludzi, którzy nie kochają starych zwierząt :shake: snuszkak ja wiem ,że gdyby można było coś jeszcze zrobić to byś zrobiła...to tylko tak..
  4. domek milczy...:shake: trzeba będzie chyba szukać dalej :-(
  5. :thumbs: bardzo mocno ....
  6. czy w tym schronie to norma ??? to prywatne schronisko??? dlaczego !!!!:-(:angryy:
  7. [quote name='morus_krk']hm... no to widze, ze wszyscy bardziej zorientowani niż ja w temacie...[/quote] pewne sprawy wychodzą dopiero teraz niestety, po bliższym przyjrzeniu się, nie wygląda wszystko tak jak sie zdawało na początku :shake: ... wellington ma rację, że warunkiem pomocy musi być zgoda na sterylizację [B]wszystkich [/B]suczek... a to jest niejednoznaczne :shake:... ale szczeniaki trzeba ogłaszac i zabrać jak najszybciej :-( !!!
  8. no to ja się piszę na tę propagandę...:razz:
  9. w zeszłym roku jedna suka miała cesarkę więc przy okazji została wysterylizowana... ale nawet nie wiem czy ona sobie z tego sprawę zdaje:shake: (właścicielka):razz: w zeszłym roku do szczepień było 24 psy przeciwko wściekliznie... ja utargowałam sterylkę po kosztach... 130 zł
  10. [B]ja w imieniu Basi... Basia przeprasza ale padł jej kompletnie komputer i nie wie jak długo to potrwa:shake: wszystkie info chętnie przekażę... [/B]
  11. czy ktoś ją ostatnio widział w schronie ? jak sie biedaczysko ma ?
  12. [quote name='wellington']A ja znowu slyszalam wrecz odwrotnie - ze partaczy :shake:[/quote] , przez jej ręce przeszło juz wiele zwierząt, które jej powierzyłam... przykro mi, kiedy słyszę takie krzywdzące opinie:shake:
  13. z pomocą dla psiaków nie możemy sobie odpuścić... z panią jest rzeczywiście sprawa niełatwa... w zeszłym roku nie chciała ich sterylizować..
  14. nie będę polemizować...:shake:
  15. nie w Krzeszowicach..
  16. TENCZYNEK....nie znam lepszego....cud dziewczyna..
  17. [color=red][b]czy można prosić jakąś dobrą duszę o zrobienie banerka ? ?[/b][/color]
  18. ile mniej więcej suczek potrzebuje sterylizacji ? acha ..może zrobimy mała zrzutę na makaronik dla pani? taki kg mozna kupić już za 2,50 ile potrzebne jest na już? jeśli każdy by zasponsorował 1 kg to byłoby na już..
  19. [B]czy ktoś zna kogoś z żyrardowa kto może pomóc lulii11111 ? !![/B]
  20. proszę kogoś dobrze zorientowanego w sprawie o kontakt na pw.. w okolicy jest świetny wet. pogadam z nim.. transport psiaków do i po zabiegach zapewniam...potrzebna będzie tylko kasa na same zabiegi.. może jakieś bazarki?
  21. poinawiam pytanie ... na czyje konto będą zbierane pieniążki?
  22. a mogę zapytać kto będzie zbierał pieniązki dla Mikołaja? jeszcze jedno jak myślicie czy psiak będzie umiał zachować czystość w domu?
×
×
  • Create New...