[quote name='snuszkak']kanna tak do konca to nie mozemy byc pewni co stalo sie z psem, czy ktos go zabral, czy byl wet i stwierdzil ze pies tak chory ze trzeba uspic, ja wiem tylko ze nie było z nim dobrze, dlatego domyslam sie ze jest juz za TM :-([/quote]
nic a nic nie możemy zrobić ???? chyba nie lubię ludzi, którzy nie kochają starych zwierząt :shake:
snuszkak ja wiem ,że gdyby można było coś jeszcze zrobić to byś zrobiła...to tylko tak..