[quote name='mar.gajko']Dług Furia trzeba zapłacić. To oczywiste.
Ale [B]Grall nie był dwa lata nie płacony.[/B]
Nie umniejszając zasług Pana Tomka, bo są wielkie dla psów bezdomnych, Grall był nie płacony od stycznia 2009r. Czyli rok.
Od poczatku do śmierci Saby malamutki płacona była nrormalna stawka 450 zł miesięcznie; potem Grall "wszedł" na miejsce Saby - czyli był płacony za Paja i Gralla - 400 zł miesięcznie.
Nie zapłacone jest od stycznia 2009 do stycznia 2010r.
Co mam nadzieję kiedyś uregulować.[/QUOTE]
jeśli popełniłam jakiś bład, proszę o wybaczenie, nie mam pełnych informacji i może stąd....przepraszam...
mój komentarz usuwam.....