bo kiedy szukamy jakiegoś psa to czasami jest lepiej więcej w necie a czasami oblepić
...
to nie pierwszy olu pies , którego szukaliśmy....
od netu niezastąpiona jest [B].bahlsa.[/B] potrafi ogłoszenie o zaginięciu umieścić wszędzie....ale są regiony gdzie lepiej porozklejać bardziej niż umieszczać w necie.....