-
Posts
2390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kanna
-
[quote name='Soema']ZNOWU wyglądam jak dziecko wojny ;) Ale nie tylko ja, dzieciaki zachwycone Lordem... a my potrzebujemy jakiegoś zaklinacza dla tego źrebaka.. Macie jakiś pomysł?[/QUOTE] smaczki we wszystkich kieszeniach.:evil_lol:..ale jak to wygląda...ciągnie?, skacze po ludziach? ja swoje "adehadowce" przytuliskowe wyprowadzam na 10 m lince ...zawsze zabieram ze sobą piłeczki tenisowe , odwracają uwagę i skupiają na zabawie....jeśli byłaby potrzeba to załatwię takich piłeczek "skoloko ugodno" i wyślę....zamęczją psa na amen tak, że z przyjemnością wraca do kojca:evil_lol:
-
małe BIAŁE CUDO -- KLARA -- została góralką -- MA swoją RODZINĘ
kanna replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
super...to dorobacznie chyba dało w kość...a można by jej jeszcze zmierzyć temp.? czasami w hotelikach mają tekie jednominutówki termometry....ja sama zakupiłam sobie bardzo przydatny.... -
FALKO - niezwykle piękny i łagodny psiak JUŻ W SWOIM DOMU
kanna replied to Romka's topic in Już w nowym domu
witam i jestem na zaproszenie Romki....Romko skąd wiedziałaś , ze takie właśnie cudeńka są moją namiętnością:evil_lol:..... cudo przypomina naszego olkuskiego Magnusa, który już od dłuższgo czasu jest pod moją i Ati opieką....jeśli tylko będę mogła coś poradzić lub ujawni się nam domek...będę pamiętać:loveu: i zobaczcie jakie podobne [url]http://www.dogomania.pl/threads/194308-Czarny-Wyzel-Mix-Magnum-poszukuje-swojego-wreszcie-miejsca-na-ziemi/page14[/url] -
małe BIAŁE CUDO -- KLARA -- została góralką -- MA swoją RODZINĘ
kanna replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
białe cudo jednak pozostanie jeszcze u Donki kilka dni.....są małe problemy z jelitami...kupcia znowu jest brzydka z różowawym...w takiej sytuacji postanowiłyśmy małej dać kilka dni na ustabilizowanie i leki osłonowe..... -
małe BIAŁE CUDO -- KLARA -- została góralką -- MA swoją RODZINĘ
kanna replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
jestem umówiona już z panią na odbiór mam nadzieję, że jak jej zapewnię mamkę to będzie dobrze? mam samczyka całego w paski ( ma na imię Hienio) , który niańczy wszystkie psy , które trafiają do mnie....chłopak jak matka się zachowuje...liże, śpi z nimi i pozwala na wszystko....najzabawniejsze , zę jest wielgachny i jest number one w stadzie:evil_lol: -
małe BIAŁE CUDO -- KLARA -- została góralką -- MA swoją RODZINĘ
kanna replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
dziękuję i trzymam kciuki za transport...... -
małe BIAŁE CUDO -- KLARA -- została góralką -- MA swoją RODZINĘ
kanna replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ja również chciałabym ,żeby ktoś do mnie w tej sprawie zadzwonił...... jak wygląda sprawa jej układu pokarmowego? jest pewność ? bardzo proszę o tel. od osoby która będzie koordynować całą akcję.... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę , bo magnus po raz pierwszy nie bał się aparatu....:cool3: -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
i jeszcze....... [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/wqdwc0fdhuwx75g06mfg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/1rnfn5drtuzynbahw84r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/ngec2qdjg000vupyucl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/y4xsyaonm3ok1ijwc1km.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/wqdwc0fdhuwx75g06mfg.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/s1xoutxqp4evac7tlfza.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/3yronkym7ta1tgtu0vop.jpg[/IMG][/URL] -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
sesja for Magnus......tytuł....." zmęczony acz szczęśliwy " [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/oqgx68zjdak1uxe9nwo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/q4mrhj4tt4h0hn34mjhh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/n3ga689homctgwmmqpf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/kq7um3b248g83kfawuvk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://photoobox.com/][IMG]http://photoobox.com/images/eqd9zixnoh8kgzjsucgd.jpg[/IMG][/URL] -
małe BIAŁE CUDO -- KLARA -- została góralką -- MA swoją RODZINĘ
kanna replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Anito wczoraj rozmawiałyśmy....moge dać małej bezpłatny DT....tylko muszę mieć pewność co do parwo..... mam ciągle kontakt z bezdomniakami i na terenie krk wożę ....w domu mam w dodatku starszego psa rekonwalescenta... co do warunków bytowych mogę zapewnić jedną z kanap, o ile się załapie .....psie towarzystwo i duży ogród....niech berbeć dochodzi do siebie i się socjalizuje.... acha..okolice krakowa -
w schronie w krakowie pojawił się wyżeł waimarski, młodziutki wychudzony.....jak dostanę foty to wkleję
-
nora pokochała się z kocicą, wylizuje ją jak dziecko...z jajnikiem szaleje.... troszkę ma problemów z utrzymaniem czystości...ale to sprawa do wypracowania....
-
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
łobroże zabrałam do prania....o ogłoszeniach pamiętam i dziękuję Ati , że zasponsorowała je:loveu: a wczoraj wzięłam Magnusa na sposób..zabrałam na spacer jego ukochaną piłeczkę tenisową.....uwielbia za nią latać...jeszcze do końca nie wie , ze należy przynieśc z powrotem ale cóż..ja sobie pobiegać tez musze:evil_lol:...magnus po godzinnym lataniu za piłeczką padł w kojcu....pewnie nieboraczek z kilogram zrzucił , ale nie bójta się jak p. Tomka znam zaraz go znowu podtuczy:evil_lol: -
czyli możemy przenieść do działu szczęśliwe zakończenia?:loveu: