-
Posts
2390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kanna
-
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
Jestem dziś po rozmowie z państwem... no i mam dobrą i złą wiadomość..... zła jest taka, że wielkość , siła i dynamizm Magnuma przerasta możłiwości państwa... dobra, że w zamian zaproponowałam Hesię..... wysłałam zdjęcia przed chwilą ...do niedzieli mam mieć odpowiedź.... ( intuicja mi podpowiada że ....powinno być dobrze ) [B]Dominiko[/B].....przekazałaś na transport 50 zł....nie wykorzystam ich...komu mam je przelać:lol: -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']żeby sie udało, żeby tylko sie udało......no tak moja babcia jak mojego wyzła zobaczyła to tez rzuciła taki tekst ze to olbrzym i ze jej sie nie podoba bo ma brode:evil_lol:.A teraz sama jej kupuje takie suche patyczki dla psów i na powitanie mówi: Sroka no chodź do babci to dostaniesz dobre:loveu:[/QUOTE] ja już na to nie liczę...ja się o to modlę..:cool3: -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']i ja trzymam i mam nadzieje ze ten dom wypali, możliwe ze zostane zbanowana przez dziewczyne której najwyraźniej za mało pomogłam takze w razie czego trzymajcie sie dziewczyny i wyciagajcie wyżłowate ze hej:)[/QUOTE] nie kumam Dominiko:crazyeye:... w telegraficznym skrócie o Magnusie... dziś były odwiedzinki...ludzie bardzo mili, bez problemu psa im dam...ale....państwo byli sporo przerażeni wielkością Magnusa( nie wiem dlaczego myśłeli , ze czarny jest średniej wielkości).....reszta rodzinki , która została w domu prosiła przed wyjazdem ponoć by " tylko nie był duży"( babcia)....zdecydowałam, że cała rodzina [B]musi [/B]zaakceptować jego tężyznę... no i państwo pojechali przkonywać do wielkości Magnusa ...serca ich ujął...zwłaszcza syna.... jesteśmy umówieni na przyszłą sobotę.... -
no więc......jestem dobrej myśli...... piękny duży kojec...około 15 m kw. duży ogród do biegania i codzienne kilkukilometrowe spacery.... zdjęcia z domu widziałam, teraz pozostaje mi wizyta przedadopcyjna, którą przeprowadzę sama ...Lando zamieszkałby w górach [IMG]http://forum.stake-out.org/images/smiles/icon_smile2.gif[/IMG] po wizycie podejmiemy decyzję....państwo sympatyczni mieli już hasiorka, doświadczenie w rasie więc [IMG]http://forum.stake-out.org/images/smiles/icon_smile2.gif[/IMG] jest....
-
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']wiesz zobowiazałam sie chociaz finansowo pomagać ale jak sie nie ma pracy to wiesz....:(jak odżyje finansowo to oczywiscie znow bede pomagac poki co pracujta tak dziewczyny dalej to w schroniskach w ogole wyzłowych nie bedzie[/QUOTE] mnie brak słów, :loveu: jesteś:loveu: -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
:shake:......czekam na ogłoszeni w krk gazecie...do tej pory zawsze skutkowało...... -
w czwartek Lando będzie miał gościa.......nic nie chcę zapeszać, bo już wiele razy.... zaraz po napisze wszystko...
-
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
ostatecznie jestem umówiona jednak na sobotę przed południem... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
bardzo by mi się ktoś tu przydał...oj bardzo -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']dam 50zl:)[/QUOTE] no nawet postu nie zdążyłam napisać a ty Dominiko już jesteś:loveu: -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
ja już Tatiano z pól dnia dzwonię....nikt, kogo znam nie może mi pomóc w czwartek wieczorową porą...a w czwartek byłoby najlepiej bo będę w okolicy więc bym w zawodowe koszta wpuściła transport.... bochnia ie jest jakoś daleko od wieliczki..ale korek na tej trasie po południu sięga niebotycznych rozmiarów i godzinnych postojów i trzeba je umieć ominąć...i do tego trza mi człeka co w nocy mnie poprowadzi.... w sobotę to i ruch mniejszy i za dnia większych problemów dla siebie nie widzę, tylko, że jechać musiałabym specjalnie a z racji odległości to i koszt transportu spory a zważcie , ze jadę na przeszpiegi i zawsze liczyć się z wycieczką tylko magnuma musimy.... z drugiej strony psa naprawdę chcą, i szkoda każdego dnia:shake: -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
sprawa wygląda tak..dom chętny , zaproponowałam ,ze mogę w takim razie z Magnusem zrobic wycieczkę do państwa...jak będzie oki to Magi zostanie jak nie to zwiewamy do wieliczki back.... i tu mamy znowu problem tym razem niestety z mojej strony, bo żeby całą rodzinkę zastać musiałabym być u państwa o 17..zważywszy że nie bardzo ma kto ze mną pojechać a nie znam tych okolic zupełnie, jeżdżenia po nocy się trochę boję.... troszkę daleko to dla mnie jak na wieczór... dla mnie to prawie 200 km w obie strony ....koszt też cholerny...:oops: nie bardzo wiem jak to rozwiązać -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
kanna replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
[quote name='Ati']nie, sunia juz jest w domu[/QUOTE] ach te tymczasy.....:evil_lol: -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
dzięki za pocieszenie drogie ciotki...:-( co do Hesi to już zupełnie nie rozumiem....szczeniaki zawsze są w centrum zainteresowania a Heśka nie...a ten cudaczek naprawdę zasługuje na dobry , ciepły domek.... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
też mam taką nadzieję, pan jest osobą , która pracuje na " dyżurach" i dlatego tak bardzo ma ograniczony czas i zastępstwa.... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
niestety dalej nam się przeciąga..... spotkania nie było......sama nie wiem co o tym sądzić.... pan poprosił o przełożenie ze względów zawodowych..... -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
kanna replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
a gdzie do diaska podział się szósty:evil_lol: -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
kanna replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
he....he....he.... -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
kanna replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
to ze śpiącym Cukiem.....:loveu: -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']jedź do domu Maguś i bądź kochany, ja tylko na marginesie powiem do Ciebie Kanna ze Neska znalazła domek i mieszka we Wrocławiu:loveu:[/QUOTE] gratulacje:cool3: -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']żeby się nie rozmyślił, bardzo proszę...[/QUOTE] się nie rozmyśłił.....:razz: pan się właśnie przypomniał ....że nadal bardzo chce, w piątek się spotkamy w hoteliku choć państwo by już bez oglądania chcieli....ale musimy mieć spokojnie czas na wizytę adopcyjną a to dopiero w wekend niestety.... -
Wyżlica Doris - dzięki pomocy wyżłowych Cioteczek w nowym domku!!
kanna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
oby , bo tej panience z katowic po wypadku to trzeba szybciutko własną kanapę znaleźć....chudziutka ona , polamana i szczyl zaledwie...ponoć roku bida nie ma:shake: -
Wyżlica Doris - dzięki pomocy wyżłowych Cioteczek w nowym domku!!
kanna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
umowa podpisana, jutro powinniśmy znać datę sterylizacji, wizyta za nami również...serdecznie dziękuje Gosi -ares za pomoc ......:loveu: sunia grzeczna a jej brat to burczymucha..uczy małą porządków...w domku wsio oki.... mam kilka fantastycznych fotek , które dostałam na komórkę...bliźniaki na kanapie i nie tylko.....:evil_lol: Klaudio umowę Ci prześlę w nadchodzącym tygodniu.... -
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
kanna replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[quote name='dominikabankert']ja bede pana molestować na odległość:evil_lol:[/QUOTE] wiedziałam , ze na Ciebie mogę liczyć :diabloti: -
Wyżlica Doris - dzięki pomocy wyżłowych Cioteczek w nowym domku!!
kanna replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
sunia w nowym domu....jutro będę miała świeże wiadomości.....:loveu: