Spróbuję opisać trochę sunie,chociaż Funia lepiej by to zrobiła bo jest lepszym obserwatorem.
Lenka-wesolutka,ale nie bardzo podchodzi jeszcze do człowieka.
Tekla-bardzo milusińska i lgnie bardzo do człowieka.
Coco-piszczy na widok człowieka,jest łagodna i wesoła.Funia wyciągnęła ją z innego boksu,była bardzo chuda.
Alma-jest bardzo młodziutka,bardzo skacze,cieszy się na widok człowieka,ale nadaje się tylko do domu z ogrodem.
Mila-malutka,wesoła i bardzo lgnie do człowieka,dosłownie pyszczek wkłada w siatkę.
Fionka-bardzo wesoła,ale jeszcze nie podchodzi do człowieka
Pola-łagodna,podchodzi do człowieka,ale jest ostrożna,chyba ma nie więcej niż 3 lata.