tylko że z tymczasami nie jest łatwo,dzisiaj kierownik zabronił Funi głaskania psów przez siatkę,tylko że tak naprawdę to komu on robi na złość NAM czy psom?Ot ,,miłośnik zwierząt'':angryy:może niech wytłumaczy psiakom,że nie można ich odwiedzać i głaskać ,,dla ich dobra''