Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Już wklejam do 1-go postu. A oto próbka
  2. Zapomniałaś o Bochnarku? On chyba też przytula pluszaki?
  3. DIF zrób wątek hotelowy, bo się gubię...
  4. Też pytałam, czy to aby nie pomyłka, bo ten psiak jest jaśniejszy, ale tak się zagadaliśmy, że odpowiedzi nie pamiętam... Mnie się to "kino" podoba:) Denek jest wprost zafascynowany tą wiewiórką.
  5. Spotkałam Dzikusa z Patrycją w centrum Warszawy - przy okazji wizyty na akupunkturze. Było to bardzo miłe spotkanie:) Wprawdzie Lilka nie obdarza natychmiast obcych osób zaufaniem, ale nie wpada w panikę, zwiedza miejskie trawniczki, obwąchuje torby przechodniów na chodniku, ma zupełnie inny wyraz oczu, niż kiedyś. Bardzo się cieszę. Ogólnie wygląda świetnie:) To zdjęcia z gabinetu, po bliższym kontakcie, na wszelki wypadek przy drzwiach;-) Dokładnie tak samo zachowuje się mój pies po zabiegu, w czasie którego jest totalnie wyluzowany - Wychodzimy! [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4218/img0644nb.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3431/img0643i.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6319/img0642mv.jpg[/IMG]
  6. Pozdrowienia od Denka i jego Kochanych Państwa:) Denkowe kłopoty z łapą wynikają z problemów kręgosłupowych, żadna poprzednia diagnoza się nie potwierdziła. Denek jest pod bardzo dobrą opieka weterynaryjna i ma się coraz lepiej. Poza tym nie sprawia absolutnie żadnych kłopotów. Z panem Jurkiem przegadaliśmy o Denku krótką godzinkę;-) [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9938/pa100003.jpg[/IMG] Na tym zdjęciu Denek jest "w kinie" - obserwuje harcującą na drzewie wiewiórkę - to jego ulubiona rozrywka. Spędza przy tym drzewie dużo czasu, przypatrując się rudzielcowi:) Nie skacze na drzewo, nie ujada - patrzy:) To bardzo kulturalny pies. [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8021/p6160094.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/644/p4260054.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/4076/p1170032.jpg[/IMG]
  7. A tuś mi:) Witaj!
  8. Cudowny listopadowy poranek brzmi mocno nierealnie, ale taki był - Czik pozdrawia:) [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/139/img0734g.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3020/img0735ju.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8989/img0738us.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8849/img0752q.jpg[/IMG]
  9. Trzeba zgłosić do Vivy, na numer alarmowy albo do Trzcianki - nikt inny nie pojedzie, niestety... Z zabraniem psa będzie kłopot, bo wszyscy zapchani, ale może uda się "przetrzepać łeb" właścicielowi. Szczerze powiedziawszy, nie znam nikogo z Wyszkowa, chyba z Ostrowi Mazowieckiej bliżej tam, niż z Warszawy. Zdaje się, że w Ostrowi jest prężny wolontariat?
  10. Dostałam dziś info od Mal, że wpłynęło na jej konto 30,- od Israel - pieniądze zostały przelane na konto hotelowe.
  11. Maju, a co to za lek p/bólowy? Pytałaś o Inflamex?
  12. Serio nie chce jeść ze stojaka? Przez 2 lata jadał, a teraz kręci nochalem?
  13. No, coś pięknego:) Bardzo się cieszę, że Bierka bezpieczna i zadowolona. Czekam na kontakt w sprawie potrzeb.
  14. Fakt, bardzo rzadko zdarza się, że ludzie zawiadomią, że rezygnują z adopcji, nawet, jeśli rozmowy były zaawansowane. Może chodzi o odwagę cywilną?
  15. No, była, była:) Tylko, że nie nadążam za Tobą, tak galopujesz!
  16. Słodki buziak:) Po 1 kapsułeczce rano i weczorem z obu pudełek - minimum! Kapsu`ki można otwierać i wysypywać do karmy - preparaty mają dodatkowo formę mikrokapsułek.
  17. Ziutka, kiedy Ty śpisz? Skąd masz tego "spida"? Lecisz, jak maszyna:) Dzięki wielkie:loveu:
  18. Franuś też doczekał się ogłoszeń - Ziuteczko, duża buzia!
  19. Zamówiłam dla Marsa [URL="http://www.denys-petshop.pl/vetfood/produkty/Brainactiv_Balance_90_caps_1_Brainactiv_Balance_30_caps_PROMOCJA/"]Brainactiv Balance[/URL] oraz [URL="http://www.denys-petshop.pl/vetfood/produkty/Hepatoforce_30_caps_3_1_PROMOCJA/"]Hepatoforce[/URL] Przyjedzie kurierem na adres hotelu.
  20. Listopadową deklarację (50,-) przelałam na konto hotelowe. Ponawiam pytanie o rodzaj "wspomagacza" dla Marsa. Stawy, czy ogólny?
×
×
  • Create New...