Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Jeżdżę na aku z moim psem już od dawna i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że nie boli. Mój pies zasypia z igłami wszędzie i musimy go z doktorką przewracać na drugi bok, bo mu się wstać nie chce. A waży chłopina ze 43 kg.
  2. Pozdrowienia z Koluszek:)
  3. Doszły mnie słuchy, że po jednokrotnej akupunkturze Franio zyskał wigor młodzieniaszka, trenuje biegi i podskoki, "slalomuje" między meblami:) Ajlii mówi, że miło popatrzeć! W środę będę u dr Bałucińskiej, porozmawiam na temat efektów igiełek i zapytam, jak widzi dalej terapię Frania.
  4. Uff:) Liczyłam na chłopaka. Cieszę się, że dobrze poszło.
  5. On czeka na Dom, DIFciu. A to trwa, bo Domy mieszają się z domami i mieszkaniami...
  6. Rudiemu znowu zaczęła dolegać łapina, pewnie z powodu pory roku. Dostał Inflamex, 4Flex i Aflexin.
  7. Nic złego nie usłyszałam. Maja opisze szczegóły jutro. Franio dostał igiełkę w łepetynę, zalecenie zbadania kału, p.dr zmieniła dawkowanie encortonu. Co jeszcze? Na pewno przydałaby mu się akupunktura i/lub laseroterapia. Jeśli będzie decyzja na tak, to Franio ma "bezdomną zniżkę", czyli 50,-/zabieg - dostał od pani dr. Aha, jeszcze prze[pisano leki homeo na wątrobę i trzustkę.
  8. Witam Kajtunową:) I mam nadzieję, że Gacentowa też się zamelduje!
  9. Ale szyk! Piękny gajerek:)
  10. Była, była:) Franio pewnie dojeżdża właśnie do domu.
  11. Normalnie, ujawniłaś talent, DIFciu! Dobry sprzęt, i proszę! Psy jakby jeszcze ładniejsze:)
  12. Kaziutka wysyłamy do dr Bałucińskiej, aby sprawdziła, czy nie ma jakiejś konkretnej przyczyny braku koordynacji ruchowej u Kazia. Możliwe, że taka jego uroda. Zobaczymy pod koniec tygodnia.
  13. DIFciu, piękne zdjęcia nowym sprzętem robisz! Super portretówki do ogłoszeń.
  14. DIFciu, wiem, że wszystko w miarę się udało i chłopcy wystapią w telewizji. Bardzo Ci dziękuję, że z nimi pojechałaś:) Kropelki na NOSIE przecudne!
  15. Alfo droga, przez myśl mi nie przebiegło:) Wciąż mam wyrzuty sumienia, że obciążyłam Cię tą koszmarną robotą.
  16. Psi parasol? Widziałam na Karusku:cool3:
  17. Tak, jasne. Zaraz się tym zajmę. Bercik ma się coraz lepiej, zaufał Magdzie i robi postępy. Magda mówi, że będzie dobrze.
  18. Na temat preparatów krwiotwórczych poradziłabym się jednak dr Bałucińskiej. A na razie podałabym Jasiowi coś naturalnego, np. Beta Cruenta Plus - burak i aronia, na pewno nie zaszkodzi. Jest też tu http://www.czteryporyroku.sklep.pl/index.php/product/1958.
  19. Też tu zaglądam, zapominając, że Lennonek patrzy już na nas z góry...
  20. Rozia jest nie do zdarcia - musi z tego wyjść!
  21. Jeżeli jest decyzja, to zamówię 15kg Vitake dla Frania, za pobraniem ( koszt ten sam), tak, że Ajlii zapłaci przy odbiorze.
  22. No widzicie! A pan pytał, skąd się urwałam, hehe Chyba w każdym ogłoszeniu jest " wyłącznie do warunków domowych".
  23. Fancia właśnie otrzymała propozycję etatu jako pies podwórkowy, pilnujący domu. Zaproponowałam panu instalację alarmową zewnętrzną. Nie zrozumiał mnie, mam wrażenie...
×
×
  • Create New...