Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Kurczę, człowiek sobie, a życie sobie - dziś nie wyszło:shake: Jutro jadę.
  2. AAAAAAAAAAAAAAAA! Mówisz i masz! Ta Luka, to prawdziwa czarownica:calus:
  3. No właśnie dlatego na cito potrzebne zdjęcia "na dłoni". Faktycznie wyglądają, jak mix labradora z rottkiem:crazyeye:
  4. Witaj Ziuteczko:) To Rufi zrobi karierę medialną, jak się za niego weźmiesz, a predyspozycje ma, jak widać. Tu na wątku jest piękny tekst do ogłoszeń - Rufi - dogo terapeuta.
  5. Chciałabym zrobić Rufiemu trochę ogłoszeń. Czy mogę podać kontakt do hotelu?
  6. Super! Koniecznie te fotki trzeba zrobić. Przydałyby się do ogłoszeń takie pojedyncze, prawda? Czy na razie ogłoszenie "zbiorcze"?:cool3:
  7. Kurczę, z tym Maniusiem to jest niejaki problem. Propozycje różne padają, niektóre maja duuuuże plusy, ale zarazem taki minus, że Maniek nadal w kojcu siedzi. Jest nowy chętny do sprawdzenia w Bełchatowie. Czy jest ktoś z okolic Bełchatowa, kto może zrobić nam tę przysługę?
  8. Zgadzam się co do zasady. Natomiast czasem warto zrobić wyjątek. Zdarza się, ze po drugiej stronie słychać okrzyki radości i ulgi, bo gdzieś zapodziali kontakt, a netu nie ma. Bywa, ale to naprawdę wyjątkowo. Nie wiem, po co ludzie to robią. Chcą zaistnieć? Czują się, jakby już ZROBILI coś dobrego? Brylują w towarzystwie opowieściami o swoim dobrym sercu? Pewnie wszystkiego po trochę - beznadziejne:shake:
  9. [quote name='kasik wawa']moze by go walko1 zaproponowac ona byla chyba chetna na ta cmentarna sunie wiem ze to nie mala suczka ale moze sie dziewczyna skusi moglabym go do krakowa nawet zawiesc co wy na to?? a na koty jak??[/quote] Lazar nie przeszkadza kotom, ani koty Lazarowi. To jest w 100% domowy pies. Bardzo serdecznie prosimy Walko1 o odwiedziny na wątku Lazara:)
  10. Bardzo prosimy o zdjęcie kaczorka w psim boksie:)
  11. Walko1, serdecznie dziękujemy za obecność na wątku i wspieranie Zośki:) Mamy dużo sierot "na składzie" i zapraszamy na wątki z prefixem Sochaczew. Szkoda, żeby się marnował taki domek, jak u Ciebie:razz:
  12. Agata, co ze staruszkiem po wypadku? Sorki, ze tutaj, ale zniknęłaś, jak kamfora:)
  13. Jak Medor odzyska bezprzewodową łączność ze światem, to opisze Wam pierwsze godziny Antonia na nowych włościach:) Udało mu się troszkę narozrabiać, tzn. udał się na samodzielna wycieczkę, wyślizgując się pomiędzy siatką ogrodzeniową, a podmurówką:crazyeye: Saba zaakceptowała Banderasa prawie w całości. "Prawie" dotyczy jego braku umiejętności rzucania Sabie kijka, o co ona usilnie zabiega. Banderas uznał też, że buda Saby jest lepsza dla niego, niż nowy, odpicowany ślimaczy domek. A może to wrodzona kultura, aby odstapić damie nowszy apartament?;)
  14. Szczeniaki koniecznie! Wkrótce będziemy je "identyfikować" i robić pojedyncze fotki (na dłoni, żeby było widać, jakie są malutkie). Dostaną również imiona. Ale chętnych prosimy już dziś o zapisy:razz: Bardzo wielkie dzięki za chęć pomocy - skorzystamy:grins:
  15. Hehe! A to niełatwe:) Przyleciała sobie kaczka w nocy i promenowała po włościach. Nawet znalazł się domek adopcyjny, ale kaczuszka odleciała i teraz sie martwimy, czy nie wyląduje na jakimś stole:shake: Luka wstawi zdjęcie wieczorkiem - kaczki w psim boksie:)
  16. Luka i Ziutka są informowane na bieżąco. Jesteśmy po rozmowach telefonicznych z Tusią:) Sterylka może się odbyć najwcześniej za 2 miesiące od odstawienia szczeniaków, co nastąpi za jakiś tydzień. Tusia zobowiązuje się do przeprowadzenia sterylizacji w tym terminie, w ustalonej wspólnie lecznicy. W ten sposób oszczędzimy Zosi dalszego pobytu w boksie na korzyść kanapy. W tej chwili ustalamy termin wizyty przed adopcyjnej:)
  17. Bykami się nie interesuję. Czy to jakaś tajemnica z tą Fredką, czy co? Przecież na zdjęciach (tych ostatnich) wyraźnie widać, że jest gdzie indziej, niż wcześniej. A zopisu wynika, że ma opiekę. Stoi , jak byk, post wyżej:razz:
  18. [quote name='Glorien']Sunia ma opiekę, pełną miske i w miarę możliwości ocieploną budę ale to nie jest dom w którym ma swojego pana. I nie wiadomo jak długo będzie mogła tam zostać.[/quote] Gdzie teraz przebywa Fredzia?
  19. Cisza, bo robota aż wre! Sieroty odjeżdżają do domków, a przyjeżdżają nowe - niektóre dwunogie:crazyeye: Nie mam na myśli ludzi...
  20. Przepraszam, ale nadal nie wiadomo, które wpłaty, to deklaracje stałe? Z PW wynikało, że brakuje 160 PLN deklaracji stałych. Do 380 za hotel, czy tak? Gdzie przebywa w tej chwili Fredka? Bo słyszę, że ma opiekę i jest w miarę zabezpieczona.
  21. Nowe domy znalazło, oprócz ciężarnej Jonki ( jej 2 dzieci również ma domy), Balbinki z urazem biodra ( już po udanej operacji w nowym domu), kilka innych psów: Bratek, Amelka, Celina, Pati i in. Choć nie było to łatwe, bo psy od Was mają wszystkie "syndrom Iłowa" - piekielnie boją się ludzi. Wiele osób, mających duże doświadczenie z psami po przejściach, psami trudnymi, psami zaburzonymi emocjonalnie, łamało sobie głowę nad tym problemem. Rozkładali ręce, gdyż z takim zjawiskiem spotkali się po raz pierwszy - identyczne objawy długotrwałej paniki, niezależnie od wieku, wielkości i mieszanki ras, u wszystkich psów pochodzących od Was. Wątpię, żeby Pani mnie nie rozpoznała, wnoszę to z zarzutów w sprawie Ardżuny(???) Żegnam.
  22. Nie wydaje mi się, aby przeniesienie tej dyskusji na grunt prywatny było stosowne - prywatnie to my się nie znamy.
  23. Witam! Melduję się u Fredki. Czy mogę prosić o aktualną rozpiskę deklaracji stałych oraz wpłat jednorazowych? Wszystkim nam to ułatwi życie:) Jaka prognoza na hotelik? Czasowa i finansowa. Dzięki z góry.
  24. [quote name='tusia_z']Witam wszystkich! Jestem na tym forum nowa, a właściwie dopiero się zalogowałam bo dogomanię przeglądam od dawna. Jestem bardzo zainteresowana adopcją Zosi. Szukam siostrzyczki dla mojego Filipka :loveu: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/statusicon/user_online.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/report.php?p=13176643"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/report.gif[/IMG][/URL] moje gg15726304 [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/misc/progress.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/editpost.php?do=editpost&p=13176643"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/edit.gif[/IMG][/URL][/quote] Tusia, spadasz nam, jak z nieba:) Witamy! Przepraszam za opóźnienie, ciężki dzień za nami, ale i radosny, chociaż nowe bidy przybyły:(. Kilka "starych" znalazło domki:) Pora trochę niestosowna na pogaduszki, ale jutro meldujemy się na GG. Pozdrawiam serdecznie!
×
×
  • Create New...