-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Witamy, witamy! Wielu nas potrzeba:)
-
To chociaż w tej pięknej gminie jest teraz szansa na normalność:cool3:
-
Sochaczew - WIKI - błagam o ostatnią szansę dla niej.
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Lukasek? Krawatka dziś wyjeżdża, prawda? Może czas na stare zobowiazania? Co Ty na to? Lepsza pora się nie trafi. No, i Lukas pewnie się ewakuuje wkrótce? Jeśli będą dwa miejsca, to poproszę o 1 rezerwację? -
Sochaczew - kolejny podhalańczyk pozbawiony domu MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: Dziś dzwonił jeszcze raz? Czy już wczoraj się deklarował? Jakby tu rozmnożyć takie domki? -
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Atak poszedł - został jeszcze jeden cel. -
Cheap antyszambruje obecnie u Ziutki w przedpokoju do ogłoszeń. Chwilke potrwa. Jak tam na twardym?
-
:ghost_2:Tfu, tfu! Może i dobrze.
-
A z kim Ty na łeb się zamieniłaś, kochanie?:cool3:
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB']Wszystko ładnie, pięknie. Tylko nie ma deklaracji stałych. A jednorazowe trzeba trzymać na niespodziewane wypadki. To niemłode psy. Miały badania? Wiadomo czy wszystko z Ich zdrowiem jest w porządku? A jak coś wyjdzie? Jeśli mają jechać do hoteliku to muszą mieć komplet deklaracji stałych. I zapas jednorazowych. Jak jakaś deklaracja wypadnie? Lub co gorsza psiaki pojadą, a nie zbierzemy całej sumy ko końca? Będziemy łatać to bazarkami? I jeszcze jedna sprawa. Adopcja. Czy psy uda się wy adoptować razem, osobno, wcale? To spora suma. I może być na bardzo długo. Nie chcemy aby wróciły prawda. Rezerwacja hotelików ok. Ale wysyłanie bez kompletu stałych to olbrzymie ryzyko. W tym wypadku podwójne. Przecież przy ewentualnym braku kasy nie będziemy za jakiś czas decydować, który wraca.[/QUOTE] Proponuję skupić się na zbieraniu deklaracji. Jeśli uzbieramy na "czynsz", to uważam, że chłopcy mogą jechać. Nie jest potrzebny zapas - zadeklarowałam pokrycie kosztów diagnostyki i leczenia. Potrzebna akcja "zbiórkowa". Kto potrafi ładnie prosić?:) Jakieś pomysły marketingowe? Hm, do Brodnicy faktycznie kawałek. Może zdecydujmy jednak, że im bliżej Radomia, tym lepiej? Dam znać o negocjacjach cenowych -
Sochaczew - HIENKI-"serce to samotny myśliwy"MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka, daj Ty jej spokój, tej naszej Blue. Co Ty bez niej zrobisz? Znowu nas pognasz po polach i lasach:evil_lol: -
Sochaczew -znowu sunia, znowu wyrzucona MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Ja po dwóch szczeniakach wymiękam! Podział pracy, kochana;-) -
Sochaczew - BURY-znowu głupota górą Już zdrowy i piękny ale samotny
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jest na Hepaticu? Czy pozwolili coś innego dawać? -
No, mało jakoś. A Redek zdrowieje i jest fantastyczna psiną:) Kochany Janioł bis! A jaki uroczy przy tym!
-
Sochaczew - Klementyna - urocza jak jej imię ZNALAZŁA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Była. Pan myśli, czy stać go na zainwestowanie ogromu pracy w psa po przejściach:crazyeye: -
Właśnie, właśnie:) Dobra myśl. Zrealizujemy. CEKINEK trzymaj się!
-
Pisałam już, że ta środa wyjątkowo wredna była. I dobrze, że się skończyła! Krawatka dziś z Ziuteczką do domku jedzie:)
-
Sochaczew - o smutnym Kajtusiu to bajka MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dziś było jeszcze zwiedzanie domków, a wieczorem Kajtuś zainstalował sie na Żeraniu:) Była i kropla goryczy, bo Sonia wróciła do hotelu. Szkoda, może ktoś z pozostałych Państwa zajmie się tym Miodkiem? A z Kajtusiowego domku bardzo się cieszymy, bo jest świetny! Smutna Malizna zapomniała o smutku w moment. Dzięki Iwonko:) -
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Oj, mało dziś brakowało. Była rozterka i łezki. W końcu... nic z tego. Inny piesek został w domku. A Sońka jest taka cudna przylepa, taka słodycz psia. Ona tak mocno, mocno chce być czyjaś.. Ufff! -
Lukas, proszę Cię! Czy Ty nie możesz sobie pontonika z Krakvetu od "dzieci" pożyczyć?:evil_lol:
-
Poczekajmy do jutra - coś ta środa jest wredna:(