-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
Nie wiem, czy nie wystartowałam za szybko.:shake: Anioł Transportowy musi udać się w trybie pilnym w kierunku Poznań, więc Pucunia jest zdany jutro na transport "rodzimy". A rodzimy transport poszedł " na balety", bo się takiej niespodzianki nie spodziewał. Czekamy na kontakt - obecnie niemożliwy. Bardzo przepraszam za zamieszanie. Jeśli coś ulegnie zmianie, to o jeden dzień najwyżej, ale zdaję sobie sprawę, że, jak się czeka, to jest bardzo długo. Przepraszam raz jeszcze.
-
Sochaczew - bardzo kochana dobermanka - DABA - MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Z tym silnym charakterem, to chyba przesada - moim zdaniem wystarczy odrobina charakteru w ogólności;-) -
Sochaczew - kolejny podhalańczyk pozbawiony domu MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Mamy nadzieję widywać nowych państwa na wątku, więc nie będzie problemu z umówieniem się na ewentualną wizytę:) -
O rany, gryzoń! To przykrość. Czy to się u niego nasila, czy raczej zanika? Jednorazowy wyskok, czy sposób na nudę?
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Czekamy na sprawozdanie Red i Monday z wizytacji Dąbrówki. -
Sochaczew - najdroższy pies Pani T. Ma Dom!! Za TM.
malibo57 replied to łolkiee's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Strasznie chudy, bidul. Czy jest bardzo wystraszony? Jak się dziś zachowuje? Wygląda na dobra duszę. A ta rana, to gdzie? W jakim jest stanie (rana), bo w jakim pies, to widzę:( -
Sochaczew - kolejny podhalańczyk pozbawiony domu MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Lukasek będzie w Biskupicach, gm. Iwanowice, pod Krakowem. Państwo właśnie przeprowadzili się tam z Krakowa. Jeszcze wykańczają domek i otoczenie. -
Sochaczew -SKY ile kropek tyle nieszczęść MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Odezwał się dawny kontakt. Państwo zastanawiali się 10 dni, trwała wymiana poglądów, układanie logistyki i.. zadzwonili, że z pełnym przekonaniem chcą adoptować Sky'a:) Byłam tam dziś na wizycie przed adopcyjnej i jednego jestem pewna - Sky jest chciany - wreszcie! Omówiliśmy chyba wszystkie aspekty sprawy, łącznie z systemem nagród, modelem szelek, żywieniem, zakresem autonomii psa, sposobami postępowania w różnych sytuacjach. Jutro państwo przyjeżdżaja po Sky'a - a dziś była kąpiel:) Prosimy o kciuki! -
Sochaczew - kolejny podhalańczyk pozbawiony domu MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Lukasek właśnie w drodze do Krakowa! Luka wszystko opisze, jak wróci do domu. Tyle wiem, że państwo jej się spodobali:) -
A to ślicznie! A powiedz Karolinko, jak Hamer łobuzuje? Robi jakieś szkody? Cieszę się, że bawi się z innymi psami - to dobrze o nim świadczy. O łaciatym przychówku zapomnij, nic z tego:) Pozdrówka i miziaki dla Maluszka!
-
Pucuś miewa się dobrze, chyba nawet nie zauważył, że czegoś mu ubyło:evil_lol: Jutro transport - Pucek przyjedzie do Państwa z PatiC, naszym Aniołem Transportowym. Pati ma Państwa adres i telefon. Bardzo prosimy o podpisanie umowy adopcyjnej w 2 egz. i oddanie Pati. Skompletujemy 1 egz. i odeślemy Państwu pocztą.
-
Dzień dobry! Witam Beatkę i Artura - Małgosia z tej strony:)
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
Mal, gdzie jesteś? Czas na rachunki. Nie wiem, czy rozesłałaś wszystkim dane do przelewu? Wysłałam beli51, nie wiem, czy wszyscy inni, którzy pytali, dostali? -
Sochaczew - BAKARA I HAWANA - zbieramy na zabieg sterylizacji.
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No, podtrzymałaś mnie na duchu, Lukasek! Ale rację masz, będą nowe dostawy, no i co z tego? Świata nie zmieniamy, tylko pomagamy zwierzakom:) -
gdzies nbam Elmirka zaginęła i drepczemy w miejscu z wizyta u okulisty. Ale piekarni nie ma. Bardzo chciałabym zobaczyć misia w koszulce:) Lamia, jest jakaś szansa na fotkę?
-
Sochaczew - BAKARA I HAWANA - zbieramy na zabieg sterylizacji.
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Nelka:) urocze. Wcisnę się tu z Barem Kawowym. Domek na Waszyngtona jest ok, domek na Żoliborzu jest ok, czeka jeszcze na sprawdzenie jeden domek dla malucha u Marleny - wszystko mam, oprócz adresu;-) rozleca sie maluszki w moment i przyjdzie kolej na Nelkowe. A jeszcze domek w Bramkach:) -
Sochaczew - kolejny podhalańczyk pozbawiony domu MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
W razie czego poślemy Nasz Patrol na sesje zdjęciową po adopcyjną;-) -
Zaprosiłam:) Już posłałam maila - czekam na odzew.
-
Czasem działa cuda. Tylko nie wolno zapominać o antyoksydantach. Każde pobudzenie układu immunologicznego powoduje większe zużycie tlenu i powstanie dużej ilości wolnych rodników Trzeba je wymiatać. Jest to wskazane nawet po każdym szczepieniu, a najlepiej stale. Na szczęście wielu wetów ostatnio o tym przypomina. Ale nie wszyscy..
-
Dostałam raport od Agaty69 z wizyty przed adopcyjnej we Włocławku. Wystawiła dobrą notę. Państwo skromni i bardzo ciepli, pani nie pracuje, jest cały czas w domu. Mieszkanko maleńkie, ale wystarczy:) Bardzo, bardzo chcą dać dom Puckowi i pytają, czy go od nas dostaną:cool3:
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
:grin:Dobra jesteś! Komuś już podawałam ten adres. Red? Już wklejam na PW -
Sochaczew - kolejny podhalańczyk pozbawiony domu MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Już po spotkaniu:) Domek jest ekstra, ludzie mocno zakręceni na punkcie zwierząt, z dużym doświadczeniem. Jutro przyjeżdżają po Lukasa:) W domku jest sunia nowofundland, łagodności wielkiej - aktualnie łazi po niej 6 rudych kocurków, które państwo dostali w prezencie razem z rudą kotką (ukryte w jej brzuszku). Kocurki, to jeszcze jeden przypadek klonów - są wszystkie jednej płci i wszystkie identyczne. Większość ma już zaklepane domki. Z Lukasem będą mieszkać jeszcze ptaszki, świnka morska i pewien pan w terrarium. Kasia nie wiedziała, co to za stwór - olbrzymia zielona jaszczurka. To sie ucieszmy!:cunao::cunao::cunao::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: