Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Nie wiem, czy nie wystartowałam za szybko.:shake: Anioł Transportowy musi udać się w trybie pilnym w kierunku Poznań, więc Pucunia jest zdany jutro na transport "rodzimy". A rodzimy transport poszedł " na balety", bo się takiej niespodzianki nie spodziewał. Czekamy na kontakt - obecnie niemożliwy. Bardzo przepraszam za zamieszanie. Jeśli coś ulegnie zmianie, to o jeden dzień najwyżej, ale zdaję sobie sprawę, że, jak się czeka, to jest bardzo długo. Przepraszam raz jeszcze.
  2. Z tym silnym charakterem, to chyba przesada - moim zdaniem wystarczy odrobina charakteru w ogólności;-)
  3. Mamy nadzieję widywać nowych państwa na wątku, więc nie będzie problemu z umówieniem się na ewentualną wizytę:)
  4. O rany, gryzoń! To przykrość. Czy to się u niego nasila, czy raczej zanika? Jednorazowy wyskok, czy sposób na nudę?
  5. Czekamy na sprawozdanie Red i Monday z wizytacji Dąbrówki.
  6. Strasznie chudy, bidul. Czy jest bardzo wystraszony? Jak się dziś zachowuje? Wygląda na dobra duszę. A ta rana, to gdzie? W jakim jest stanie (rana), bo w jakim pies, to widzę:(
  7. Lukasek będzie w Biskupicach, gm. Iwanowice, pod Krakowem. Państwo właśnie przeprowadzili się tam z Krakowa. Jeszcze wykańczają domek i otoczenie.
  8. Odezwał się dawny kontakt. Państwo zastanawiali się 10 dni, trwała wymiana poglądów, układanie logistyki i.. zadzwonili, że z pełnym przekonaniem chcą adoptować Sky'a:) Byłam tam dziś na wizycie przed adopcyjnej i jednego jestem pewna - Sky jest chciany - wreszcie! Omówiliśmy chyba wszystkie aspekty sprawy, łącznie z systemem nagród, modelem szelek, żywieniem, zakresem autonomii psa, sposobami postępowania w różnych sytuacjach. Jutro państwo przyjeżdżaja po Sky'a - a dziś była kąpiel:) Prosimy o kciuki!
  9. Lukasek właśnie w drodze do Krakowa! Luka wszystko opisze, jak wróci do domu. Tyle wiem, że państwo jej się spodobali:)
  10. A to ślicznie! A powiedz Karolinko, jak Hamer łobuzuje? Robi jakieś szkody? Cieszę się, że bawi się z innymi psami - to dobrze o nim świadczy. O łaciatym przychówku zapomnij, nic z tego:) Pozdrówka i miziaki dla Maluszka!
  11. Pucuś miewa się dobrze, chyba nawet nie zauważył, że czegoś mu ubyło:evil_lol: Jutro transport - Pucek przyjedzie do Państwa z PatiC, naszym Aniołem Transportowym. Pati ma Państwa adres i telefon. Bardzo prosimy o podpisanie umowy adopcyjnej w 2 egz. i oddanie Pati. Skompletujemy 1 egz. i odeślemy Państwu pocztą.
  12. Kochani, potrzebny RC Hepatic, bo już widać dno w worku. Dark czuje się świetnie na tej karmie, pomaga jego wątrobie znieść leczenie tego nieszczęsnego nicieńca.
  13. Dzień dobry! Witam Beatkę i Artura - Małgosia z tej strony:)
  14. Mal, gdzie jesteś? Czas na rachunki. Nie wiem, czy rozesłałaś wszystkim dane do przelewu? Wysłałam beli51, nie wiem, czy wszyscy inni, którzy pytali, dostali?
  15. Raczej nie stoimy - zdaje się, ze Luka podpaliła dziś świstek z hasłem do konta...
  16. No, podtrzymałaś mnie na duchu, Lukasek! Ale rację masz, będą nowe dostawy, no i co z tego? Świata nie zmieniamy, tylko pomagamy zwierzakom:)
  17. gdzies nbam Elmirka zaginęła i drepczemy w miejscu z wizyta u okulisty. Ale piekarni nie ma. Bardzo chciałabym zobaczyć misia w koszulce:) Lamia, jest jakaś szansa na fotkę?
  18. Nelka:) urocze. Wcisnę się tu z Barem Kawowym. Domek na Waszyngtona jest ok, domek na Żoliborzu jest ok, czeka jeszcze na sprawdzenie jeden domek dla malucha u Marleny - wszystko mam, oprócz adresu;-) rozleca sie maluszki w moment i przyjdzie kolej na Nelkowe. A jeszcze domek w Bramkach:)
  19. W razie czego poślemy Nasz Patrol na sesje zdjęciową po adopcyjną;-)
  20. Zaprosiłam:) Już posłałam maila - czekam na odzew.
  21. Czasem działa cuda. Tylko nie wolno zapominać o antyoksydantach. Każde pobudzenie układu immunologicznego powoduje większe zużycie tlenu i powstanie dużej ilości wolnych rodników Trzeba je wymiatać. Jest to wskazane nawet po każdym szczepieniu, a najlepiej stale. Na szczęście wielu wetów ostatnio o tym przypomina. Ale nie wszyscy..
  22. Dostałam raport od Agaty69 z wizyty przed adopcyjnej we Włocławku. Wystawiła dobrą notę. Państwo skromni i bardzo ciepli, pani nie pracuje, jest cały czas w domu. Mieszkanko maleńkie, ale wystarczy:) Bardzo, bardzo chcą dać dom Puckowi i pytają, czy go od nas dostaną:cool3:
  23. :grin:Dobra jesteś! Komuś już podawałam ten adres. Red? Już wklejam na PW
  24. Już po spotkaniu:) Domek jest ekstra, ludzie mocno zakręceni na punkcie zwierząt, z dużym doświadczeniem. Jutro przyjeżdżają po Lukasa:) W domku jest sunia nowofundland, łagodności wielkiej - aktualnie łazi po niej 6 rudych kocurków, które państwo dostali w prezencie razem z rudą kotką (ukryte w jej brzuszku). Kocurki, to jeszcze jeden przypadek klonów - są wszystkie jednej płci i wszystkie identyczne. Większość ma już zaklepane domki. Z Lukasem będą mieszkać jeszcze ptaszki, świnka morska i pewien pan w terrarium. Kasia nie wiedziała, co to za stwór - olbrzymia zielona jaszczurka. To sie ucieszmy!:cunao::cunao::cunao::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  25. Propozycja skonkretyzowała się na 5.12.:) Szykujemy Zuzę do wyjazdu!
×
×
  • Create New...