Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Czy potrzebne wspomaganie finansowe na leczenie i karmę?
  2. Jasne, ze szelki trzeba przymierzyć. Malwi będzie tak kochana, żeby kupić?:loveu:
  3. [quote name='luka1']dziś Pani dzwoniła. Trochę nie jest zadowolona bo pies nie jest energiczny, nie chce spać w sypialni.[/QUOTE] Rany boskie, jaki bezczelny! Nie chce spać w sypialni?! To skandal! I nic nie niszczy? Szczyt wszystkiego.
  4. Kochana, czip i szeleczki proponuję:) I może jakąś zabaweczkę? Nie wiadomo, czy bidul w ogóle wie, co to jest?
  5. Na wątku wyżej jest napisane o Siestrzeni i Sforze.
  6. Tak, w okresie przedświąteczno-mikołajkowym, to szczeniaki cieszą się powodzeniem. To ostatni tydzień, kiedy oddajemy je do adopcji. Potem dopiero od stycznia.
  7. o dzięki:) Ale pani doktor sama się przyznała, że to jej robota, bo były bardzo symetryczne, po obu stronach, no i Pucuś był w kołnierzu, więc nie lizał. Altacet - dobra myśl:)
  8. Ale Wy jesteście krwiożercze! Takie drastyczne widoki chcecie oglądać?!:cool1:
  9. Witam! Tak, Puculka jedzie już do Państwa. Rano zaliczył wizytę u lekarza, i dobrze, bo okazało się, ze pani doktor przy szyciu spowodowała krwotok - krew spłynęła do moszny i pod skórę na udzie. Jesteśmy bardzo niezadowolone, bo wczoraj prosiłyśmy lekarza o przyjazd, ale w niedziele, to porażka. Pani doktor twierdzi, że to się zdarza, ale my uważamy, że nie powinno. Pucus dostał antybiotyk i tabletki wspomagające wchłanianie się krwiaka. Bardzo nam przykro, bo to dodatkowy kłopot dla Państwa, bo trzeba będzie go obserwować i robić okłady z sody. Niestety, stało się i nie możemy tego odwrócić, ale to na pewno ostatni zabieg, jaki ta pani dla nas wykonywała:shake:
  10. O, dzięki, Elmirko! No, mówiłas, że się wyłączasz, ale nie wiedziałam, na jak długo. Cieszę się, że jesteś:) To czekamy z umawianiem terminu na wieści od Ciebie.
  11. Tak, i jeszcze straszą, że nie wpuszczą więcej:-o
  12. No, śliczne foty! A tu jeszcze watek ślicznej mamci Pucka [url]http://www.dogomania.pl/threads/173205-Sochaczew-Klementyna-urocza-jak-jej-imiAE[/url]
  13. Tak, czas i zaufanie to jedyna metoda. Ale posłałam jeszcze państwu telefon do naszej dyzurnej behawiorystki. Może ich wesprze dobrą radą?
  14. Są jeszcze zdjęcia Pucka z wczoraj. Da się zrobić Ziuteczko?
  15. Jestem za. Główna Księgowa ze skrzydełkami - pierwszy raz widzę:cool3: Ale widok milusi.
  16. UWAGA !!!! Fundacja Nero poszukuje miejsc w płatnych i bezpłatnych Domach Tymczasowych, zarówno domowych, jak i kojcowych. Bardzo prosimy o kontakt każdego, kto może nam takie miejsce zaoferować. Najchętniej w pobliżu Warszawy, Sochaczewa, Błonia. www.nero.egonet.pl Kontakt również na PW: Ziutka, Luka1, malibo57.
  17. [B][COLOR=#3366FF]UWAGA !!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#3366FF] [/COLOR][/B] [B]Fundacja Nero poszukuje miejsc w płatnych i bezpłatnych Domach Tymczasowych, zarówno domowych, jak i kojcowych.[/B] [B]Bardzo prosimy o kontakt każdego, kto może nam takie miejsce zaoferować.[/B] [B]Najchętniej w pobliżu Warszawy, Sochaczewa, Błonia.[/B] [B][URL="http://www.nero.egonet.pl/"]www.nero.egonet.pl[/URL][/B] [B]Kontakt również na PW: Ziutka, Luka1, malibo57.[/B]
  18. [B][COLOR=#3366FF]UWAGA !!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#3366FF] [/COLOR][/B] [B]Fundacja Nero poszukuje miejsc w płatnych i bezpłatnych Domach Tymczasowych, zarówno domowych, jak i kojcowych.[/B] [B]Bardzo prosimy o kontakt każdego, kto może nam takie miejsce zaoferować.[/B] [B]Najchętniej w pobliżu Warszawy, Sochaczewa, Błonia.[/B] [B][URL="http://www.nero.egonet.pl/"]www.nero.egonet.pl[/URL][/B] [B]Kontakt również na PW: Ziutka, Luka1, malibo57.[/B]
  19. [B][COLOR=#3366FF]UWAGA !!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#3366FF] [/COLOR][/B] [B]Fundacja Nero poszukuje miejsc w płatnych i bezpłatnych Domach Tymczasowych, zarówno domowych, jak i kojcowych.[/B] [B]Bardzo prosimy o kontakt każdego, kto może nam takie miejsce zaoferować.[/B] [B]Najchętniej w pobliżu Warszawy, Sochaczewa, Błonia.[/B] [B][URL="http://www.nero.egonet.pl/"]www.nero.egonet.pl[/URL][/B] [B]Kontakt również na PW: Ziutka, Luka1, malibo57.[/B]
  20. To Czakuś u Doroty jeszcze - przed wyjazdem.
  21. Bardzo słusznie. Ale nie wiem, jak z transportem. Bo Elmirki nie ma od jakiegoś czasu, a ja nie mam innego pomysłu, jak na razie. Auraa, a Ty?
  22. Goniu, na czyje konto wpłacić pieniążki dla Mukiego? Na wyprawkę i ekstrasy? Na Twoje?
  23. [quote name='Szarotka']A kto wyrzuca ??[/QUOTE] Słyszałam o drastycznych przypadkach;-) Ale jeśli nie, to sobie jeszcze raz pozwolę: [B][COLOR=#3366FF]UWAGA !!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#3366FF] [/COLOR][/B] [B]Fundacja Nero poszukuje miejsc w płatnych i bezpłatnych Domach Tymczasowych, zarówno domowych, jak i kojcowych.[/B] [B]Bardzo prosimy o kontakt każdego, kto może nam takie miejsce zaoferować.[/B] [B]Najchętniej w pobliżu Warszawy, Sochaczewa, Błonia.[/B] [B][URL="http://www.nero.egonet.pl/"]www.nero.egonet.pl[/URL][/B] [B]Kontakt również na PW: Ziutka, Luka1, malibo57.[/B]
  24. Sky właśnie na spacerku. Żółwia obwąchał i polizał, więc żółw się schował - Sky stracił zainteresowanie. Jutro próba ogniowa, pies zostanie 5 godzin sam w domu - nie spuszcza oka z Hani, więc Hania zastanawia się , czy go do szkoły nie zabrać:razz: Państwo martwią się, czy Sky nie będzie załatwiał się w domu, a martwią się, bo chłopak samczą metodą podniósł nogę i oznaczył nowy teren. Ach, ci faceci:evil_lol:
×
×
  • Create New...