-
Posts
10423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malibo57
-
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
W piątek najbliższy jestem umówiona z chętnym domkiem . Luka wstępnie prześwietliła - czas na wizytę. Trzymajcie kciuki za dobry domek dla Przytulanki! -
Sochaczew - malizna SONIA - kto ją pokocha? MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziś prosiłam o nową sesję fotograficzną wszystkich piesków z Jabłonny. Bez tego nie drygniemy:( -
Pewnie się biją, ale sito bardzo gęste - i dobrze!
-
REKS, miał być odstrzelony przez myśliwych, ocalał i szuka domu
malibo57 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Poproszę o nr konta i dane na PW lub adres i rodzaj karmy, to wyślę kurierem na miejsce. -
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Panie obydwie macie jakiś kompleks na tle finansów. Mówimy przecież o robocie wolontariackiej. Jak stworzymy wątek Wzajemnej Adoracji i Pochwał, to napiszę, co zrobiłam dla Fundacji - tu nie uważam za stosowne. -
[MLB] Kryza - teraz NANA została odebrana właścicielom. Ma dom
malibo57 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Patrząc po dokonaniach to niewiele Pani zrobiła dla Fundacji, chyba nawet nic. Bo jeśli chodzi o dawanie dobrych rad, to nie jest Pani pierwsza. Ale tego mamy nadmiar. Rezygnację należy złożyć w sposób przewidziany w Statucie, czyli na ręce Przewodniczącego Rady Fundacji. Tematy personalne uważamy za zamknięte od kilku postów wzwyż. -
Sochaczew - BAZYL - pies z posagiem pozostawiony przy drodze
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Qurczę, i co teraz będzie? Z tą zastawką? A może jakieś bariery Kazanowi postawić? Tylko nie bij! -
Sochaczew - BAKARA I HAWANA - zbieramy na zabieg sterylizacji.
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dziś jestem w nastroju barowym, ale już nie kawowym. Chłopak - Dżin, dziewczynki: Morgan, Bacardi, Havana.:evil_lol: -
Cekinek jest takim fajnym psiakiem. Malizna kanapowa - i taka cisza niedobra wokół niego:(
-
Pisać, że Awaria, mała, wypłoszona psina po przejściach siedzi w hotelowym boksie i nie wie ciągle, co ją jeszcze spotka...
-
Sochaczew - Oskar minął się ze Śmiercią (lub z kulami myśliwego) MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Tak, podoba się wielu osobom - tylko pomysły mają dziwaczne. Np. "cieplutka budka" na czas nieobecności właścicieli w domu... -
Pewnie Monia glutka do hepatica dodaje. Nie trzeba dużo, kilka łyżek wystarczy.
-
REKS, miał być odstrzelony przez myśliwych, ocalał i szuka domu
malibo57 replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Czego potrzeba w tej chwili Reksowi? Oprócz DS, jasna sprawa. -
Nasz "osiołek" kochany zaczął wczoraj kurację Meloxicamem. Dostaje, oczywiście, wszystkie stosowne osłonówki, w tym glutek z siemienia lnianego, ale Monia ma go na "ostrym" oku.
-
Sochaczew - Derek z Brwinowa czeka na swojego człowieka MA DOM
malibo57 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wieści z domku Derka: Witam Derek pozdrawia życzliwe mu osoby. Po przyjeździe do nowego domu, poszedł na spacer a następnie zwiedzał dom. Dom mu się spodobał bo "podpisał" się na dywanie ( pewnie chciał powiedzieć - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom). Noc przespał spokojnie w swoim łóżeczku ( nie chrapie). Derek sam w domu to nie problem - umie się "zachować". Derek to pogodny piesek lubiacy głaskanie, przytulanie - to takie podrośnięte "psie dziecko", choć wg wieku ok. 2 lata - to już "nastolatek". Derkowi tak niewiele do szczęścia potrzeba: miseczka, dobre słowo, ciepły - własny kąt i już psia mordka jest uśmiechnięta, już się "podlizuje". "Pieskie życie" Derka to już przeszłość. Pozdrawiam U.B. -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
malibo57 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Kasiu,jak przyjdzie do wpłat, to poproszę o nr konta i dane osoby ( inaczej bank nie przyjmuje dyspozycji) na PW.:) -
E, tam! Sąsiad może szuka budzika;-) Poza tym, mozliwe, ze w mieszkaniu zamknie japkę:)
-
Pomaleńku się socjalizuje. Ale nie można jeszcze powiedzieć, że odzyskała wiarę w ludzi...
-
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
malibo57 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Mało trochę. Dorzucę 50 stałej deklaracji na razie. Jak mi się coś zwolni, to może więcej. -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
malibo57 replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Witam! czy ten spis deklaracji w pierwszym poście jest aktualny? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
malibo57 replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='punk']Ja też nie dostałem informacji o nr konta (czy aktualne jest to podane kilka postów wcześniej?) i kogo wpisać na przelewie jako właściciela konta?[/QUOTE] Mal, Słonko, roześlij nr konta i dane na PW. -
Agata, my weźmiemy te szczeniaki i sukę - wygospodarujemy zagródkę. Tylko nie wiem, czy ona zechce tam siedzieć, bo jest siatka tylko 1, 5 metra. Taka zagroda dla szczeniaków. Jak ucieknie, to porażka:( Ale nic innego nie mamy. Boksy wszystkie zajęte. Chyba, ze dla niej znajdziesz cos bezpieczniejszego? Jak nie, to dawaj, mróz idzie, nie ma na co czekać. Tylko jakoś musisz je do Sochaczewa przywieźć.