Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. W piątek najbliższy jestem umówiona z chętnym domkiem . Luka wstępnie prześwietliła - czas na wizytę. Trzymajcie kciuki za dobry domek dla Przytulanki!
  2. Bardzo dziś prosiłam o nową sesję fotograficzną wszystkich piesków z Jabłonny. Bez tego nie drygniemy:(
  3. Pewnie się biją, ale sito bardzo gęste - i dobrze!
  4. Poproszę o nr konta i dane na PW lub adres i rodzaj karmy, to wyślę kurierem na miejsce.
  5. Panie obydwie macie jakiś kompleks na tle finansów. Mówimy przecież o robocie wolontariackiej. Jak stworzymy wątek Wzajemnej Adoracji i Pochwał, to napiszę, co zrobiłam dla Fundacji - tu nie uważam za stosowne.
  6. Patrząc po dokonaniach to niewiele Pani zrobiła dla Fundacji, chyba nawet nic. Bo jeśli chodzi o dawanie dobrych rad, to nie jest Pani pierwsza. Ale tego mamy nadmiar. Rezygnację należy złożyć w sposób przewidziany w Statucie, czyli na ręce Przewodniczącego Rady Fundacji. Tematy personalne uważamy za zamknięte od kilku postów wzwyż.
  7. Qurczę, i co teraz będzie? Z tą zastawką? A może jakieś bariery Kazanowi postawić? Tylko nie bij!
  8. Dziś jestem w nastroju barowym, ale już nie kawowym. Chłopak - Dżin, dziewczynki: Morgan, Bacardi, Havana.:evil_lol:
  9. Cekinek jest takim fajnym psiakiem. Malizna kanapowa - i taka cisza niedobra wokół niego:(
  10. Pisać, że Awaria, mała, wypłoszona psina po przejściach siedzi w hotelowym boksie i nie wie ciągle, co ją jeszcze spotka...
  11. Tak, podoba się wielu osobom - tylko pomysły mają dziwaczne. Np. "cieplutka budka" na czas nieobecności właścicieli w domu...
  12. Pewnie Monia glutka do hepatica dodaje. Nie trzeba dużo, kilka łyżek wystarczy.
  13. Czego potrzeba w tej chwili Reksowi? Oprócz DS, jasna sprawa.
  14. A to Fanta w twarzowej nogawce męskiej dresowej, jak nazwała ten strój Dorota:)
  15. Nasz "osiołek" kochany zaczął wczoraj kurację Meloxicamem. Dostaje, oczywiście, wszystkie stosowne osłonówki, w tym glutek z siemienia lnianego, ale Monia ma go na "ostrym" oku.
  16. Wieści z domku Derka: Witam Derek pozdrawia życzliwe mu osoby. Po przyjeździe do nowego domu, poszedł na spacer a następnie zwiedzał dom. Dom mu się spodobał bo "podpisał" się na dywanie ( pewnie chciał powiedzieć - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom). Noc przespał spokojnie w swoim łóżeczku ( nie chrapie). Derek sam w domu to nie problem - umie się "zachować". Derek to pogodny piesek lubiacy głaskanie, przytulanie - to takie podrośnięte "psie dziecko", choć wg wieku ok. 2 lata - to już "nastolatek". Derkowi tak niewiele do szczęścia potrzeba: miseczka, dobre słowo, ciepły - własny kąt i już psia mordka jest uśmiechnięta, już się "podlizuje". "Pieskie życie" Derka to już przeszłość. Pozdrawiam U.B.
  17. Kasiu,jak przyjdzie do wpłat, to poproszę o nr konta i dane osoby ( inaczej bank nie przyjmuje dyspozycji) na PW.:)
  18. E, tam! Sąsiad może szuka budzika;-) Poza tym, mozliwe, ze w mieszkaniu zamknie japkę:)
  19. Pomaleńku się socjalizuje. Ale nie można jeszcze powiedzieć, że odzyskała wiarę w ludzi...
  20. Zależy od dnia i godziny. Musisz być z naszą Ziutką w kontakcie telefonicznym - pisz do niej na PW. No, i Warszawa duża;-)
  21. Mało trochę. Dorzucę 50 stałej deklaracji na razie. Jak mi się coś zwolni, to może więcej.
  22. Witam! czy ten spis deklaracji w pierwszym poście jest aktualny?
  23. [quote name='punk']Ja też nie dostałem informacji o nr konta (czy aktualne jest to podane kilka postów wcześniej?) i kogo wpisać na przelewie jako właściciela konta?[/QUOTE] Mal, Słonko, roześlij nr konta i dane na PW.
  24. Nie wiadomo - znaczy się TotoLotek:evil_lol:
  25. Agata, my weźmiemy te szczeniaki i sukę - wygospodarujemy zagródkę. Tylko nie wiem, czy ona zechce tam siedzieć, bo jest siatka tylko 1, 5 metra. Taka zagroda dla szczeniaków. Jak ucieknie, to porażka:( Ale nic innego nie mamy. Boksy wszystkie zajęte. Chyba, ze dla niej znajdziesz cos bezpieczniejszego? Jak nie, to dawaj, mróz idzie, nie ma na co czekać. Tylko jakoś musisz je do Sochaczewa przywieźć.
×
×
  • Create New...