Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Faktycznie. To tylko pierwszy post jest pusty. Przepraszam.
  2. Zdaje się, że Morisowa zbierała na Campari - tylko rozliczenia zniknęły.
  3. Basio dostanie kurierem 15kg[URL="http://temida-zoo.pl/pl/p/KANEMASTER-Pro-LAMB-RICE-15kg/138"] Kanemaster Pro Lamb&Rice[/URL].
  4. Czy ktoś ma pod ręką telefon Stonki? Potrzebuję pilnie dla kuriera do kontaktu.
  5. Proszę o adres Stonki1125 na PW - zamówię karmę dla Basia.
  6. Będziemy prosić, gdzie się da.
  7. Dobra Duszyczka, alice midnight obiecała zrobić Sokołowi bazarek - dzięki, Olu:loveu: Dziś posłałam pocztą fanty. Alice planuje zrobić bazarek szybko, aby zamknąć go do końca marca. Może ktoś zaplanuje bazarek kwietniowy? Obiło mi się o uszy, że nie może być dwóch bazarków na tego samego psa w tym samym czasie - słyszał ktoś?
  8. [quote name='malibo57'] Z rozliczenia Nika28 wynika, że Rafi ma na koncie 114 PLN. Transport dostał już od nas. Czy mogę prosić o przekazanie tych pieniążków Sokołowi? Sokół przyjechał również z "hospicjum" u Czarodziejki, ale jest bardzo ubogi i pilnie potrzebuje wspomagania finansowego. Brak mu na najtańszy nawet hotel. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-ju%C5%BC-w-nowym-awaryjnym-DT-PILNIE-POTRZEBNE-DEKLARACJE."][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/dogob/sokol1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Nika, czy zrobiłaś przelew na konto Sokoła? U Luzi nic się nie zameldowało. Ustaliłyśmy, że Rafciowy "posag", 114 PLN, idzie na konto Sokoła.
  9. [quote name='alice midnight']#2633 [I]- wizyta za tydzień na kolejną serię zabiegów[/I] :rolleyes:[/QUOTE] O, masz! To co, doktorka nie zapisała, że się pyta?:roll:
  10. Już uzupełniam wpłaty z konta fundacyjnego: 1. 50,00 - Bea100. Data 5.03.2012 2. 20,00 - Paweł W. Łódź. Data 5.03.2012 Luzia, czy ja wpłaciłam 20,-?! Miało być 25,-. Możesz sprawdzić? Jeszcze się odniosę do miejsca zamieszkania Sokoła. Bardzo się ucieszyłam, że jeden z psiaków wyjeżdża w marcu do adopcji. W ten sposób zwolniło się miejsce dla Sokoła. Ajlii bardzo lubi Sokoła/Amira ( tak go wołają, a on reaguje:)), pies nie sprawia żadnych problemów, jest sympatyczny i przytulaśny, zgadza się z innymi psami. Cena jest, jaka jest. Tyle przeważnie kosztuje porządny hotel - bezcenne jest to, że Sokół jest w domu i uprawia życie rodzinne. Musimy uzbierać i już.
  11. Nieprecyzyjnie sie wyraziłam - chodziło mi o nowe osoby. Przepraszam.
  12. [quote name='malizna78']Dobrze, napiszę Ci sms.[/QUOTE] Marta prosi o nr do Ketuni, bo nie dostała. Figa nadrzewna nie pojawiła się do tej pory na Dogomanii, a na konto Marty na razie NIC nie wpłynęło. Czy któryś z deklarowiczów wpłacał pieniądze na konto Figi? Swoją deklarację marcową przeleję dziś na konto Marty. Marta roześle numer konta. Jeśli chodzi o samego Groma - muszę zorganizować wyjazd do Wawy, do stomatologa na zabieg pod narkozą. Miejscowy doktor nie podejmuje się takich zabiegów. Zrobię wywiad i po wstępnych badaniach będę ustalać termin. Może uda mi się połączyć to z wizytą u kardiologa, skoro i tak musimy jechać.
  13. Dr Bałucińska zapytała mnie, czy Kajtun pojawi się kilka razy ( w miarę regularnie) na zabiegi, bo nie jest prostym przypadkiem i jeden raz to raczej nie przyniesie efektu.
  14. Tam było jeszcze takie, gdzie stał w wodzie po brzuch. W stawiku. Masz może?
  15. [quote name='ania shirley']Bedą nowe wieści o Gromie?[/QUOTE] Pewnie, że będą. Rozmawiałam z Magdą dziś, ale się przyznam ze wstydem, że nie Grom był tematem. Poprawię się:oops: [quote name='Weimaromaniaczka']Czy mogę prosić o numer konta? Skoro Grom nareszcie dostał szansę i robi takie postępy to trzeba mu to finansowo umożliwić.Deklaruję 15 zł stałej ,na razie do końca roku.[/QUOTE] Dzięki piękne:) Martka wciąż czeka na kontakt ze skarbnikiem. Myślę, że pora zmienić konto i zbierać fundusze, bo Grom faktycznie będzie ich potrzebował.
  16. A ona stoi. Na przekór wszystkim i wszystkiemu, stoi. A nawet zrobiła kilka kroków w kierunku Iwony, zawołana imieniem Campari.
  17. Jaki piękny plakat! Dzięki, Iljova:loveu:
  18. Fajny Rudas - trzeba mu szukać domu bez innych zwierząt. Na spacerach pewnie nie będzie problemu, skoro w ogrodzie jest ok.
  19. Olimpio, czy Szancie jeszcze czegoś potrzeba? Jakiegoś suplementu, obroży na kleszcze, odrobaczania?
  20. Beatko, Ajlii zniknęła, bo wykorzystała limit transferu. Może w poniedziałek się pojawi. U Bochnara wszystko w porządku, tzn. ma ochotę na damskie towarzystwo:cool3:, co jest odrobinę kłopotliwe. Rozmawiałam przez telefon. Wysłałam Ci na maila nową karmę Happy Dog - co o niej sądzisz?
  21. Jest coraz lepiej - lepiej, niż można było się spodziewać. Iwona będzie informować.
  22. Campari - zaraz po przyjeździe do Iwony
  23. [quote name='Ziutka']Olimpio, a może jakieś nowe fotki masz ? Zrobię znowu nowe ogłoszenia, ale może z nowymi fotkami ;)[/QUOTE] Się przyłączam do prośby:) Jak stoicie z karmą?
  24. I dziękuję bardzo:) Był telefon, ale na nim się skończyło - po wysłaniu wzoru umowy nastąpiła cisza. Był jeszcze jeden telefon - czekam na ponowny, po konsultacjach rodzinnych.
×
×
  • Create New...