Jump to content
Dogomania

malibo57

Members
  • Posts

    10423
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by malibo57

  1. Pozdrowienia od Dessy [IMG]http://imageshack.us/a/img9/851/img0913og.jpg[/IMG]
  2. Kochani, hałasu bez końca nie będzie. Sokół ma się dobrze, a zainteresowanie na FB spadło, bo "hotel za drogi". Na prośbę o inne, tańsze propozycje - cisza. Dużo gadania, a efekt żaden. Mamy teraz u Ajlii 2 pilne przypadki - Baster zerwał ścięgno stawu skokowego, Osiołek kuleje. Dziś byli obaj w Milanówku u dra Olkowskiego. Teraz dopiero wracają z Ajlii i Jubu. Bastera czeka podwójna, ciężka operacja przeszczepu kości i stabilizacji stawu kolanowego. Osiołek ma paskudne zwyrodnienie i kwalifikuje się do ścięcia główki kości udowej. Luzia dogrywa sprawę częściowego sponsoringu karmy dla Sokoła - częściowego, bo pan z FB deklaruje Brit Senior, a to nie jest karma odpowiednia dla Sokoła. Potrzebne też puszki do podawania suplementów. Potrzebne bazarki. Nie wiem, gdzie podziała się Alice - ale wiem, że powód braku bazarku musi być poważny, bo to solidna dziewczyna. Zapytam o allegro cegiełkowe dla Sokoła. Kto może zrobić bazarek?
  3. [quote name='mal_2']Szar jutro dostanie trocoxil, wet zalecił z oszczędności opokan, ale ponieważ mamy zapasik na leki nie warto oszczędzać, lek jest lepszy i podaje się raz na miesiąc, co ma znaczenie dla żołądka. Trocoxil super się sprawdza przy takich zmianach w stawach, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. I naprawdę uwalnia od bólu :) Zapomniałam dopytać o te blokady :oops: ja sobie muszę na kartce spisać zestaw pytań przy następnym telefonie do Pani Asi :evil_lol:[/QUOTE] Zapytajcie, czy nie należy podawać Ranigastu. Na pewno simię lniane osłonowo. Trocoxil nie jest łagodny dla żołądka, wręcz przeciwnie - może powodować nadżerki i krwotoki, a, ponieważ jest reatard, nie można wycofać się z jego podawania, jeśli pies źle reaguje.
  4. Skromny zakres tego badania krwi, jak na cenę.
  5. [quote name='Luzia'] Stan konta Sokoła wynosi [SIZE="5"]5,30 zł. No, to wesoło nie jest... Ile wpłynie w kwietniu z deklaracji stałych?
  6. Sprawdziłam, dotarły 2 paczuszki - wszystko ok!
  7. Melduję się u Malutkiej - zamówię dla niej karmę [URL="http://www.temida-zoo.pl/pl/p/VITAKE-Adult-Small-5kg/130"]Vitake Adult Mini[/URL] 5 kg.
  8. [quote name='Weimaromaniaczka']Wysłałam 2 paczuszki w każdej było po jednym opakowaniu Notakehlu i Sankombi. :-)[/QUOTE] Jutro zrobię wywiad i dam znać.
  9. Pyta, pyta:) Sprawa jest świeża, jak szczypiorek, nawet jeszcze z Martką nie rozmawiałam.
  10. Z ilością paczuszek to mnie zastrzeliłaś teraz...Nie zapytałam. Rozmawiałyśmy o dawkowaniu, wiem, że jest Notakehl i Sankombi. A jak były rozmieszczone kropelki w paczuszkach?
  11. Kropelki doszły:) Dzięki ogromne! Poza tym, nic nowego. Wizyta u Groma przełożona na kwiecień, ja staram się zorganizować wizytę przed adopcyjną - idzie mi, jak po grudzie. Jest taka sprawa organizacyjna. Pamiętacie, że Grom ma rezerwację u Furciaczek. Miał do niej jechać teraz, pod koniec marca. W paradę weszła operacja i...możliwa adopcja. Po wczorajszych konferencjach tele i innych, powstała taka propozycja, żeby Grom został jednak u Magdy na dłużej. Jeśli, oczywiście, adopcja się nie zrealizuje. Wiem, że u Magdy jest drożej - będę dopłacała od kwietnia to, co powyżej 400,-. Co Wy na to? Miejsce Groma u Furciaczek mogłaby zająć sunia w pilnej potrzebie, nazywana "wredną", "dziką" i "złośliwą" tam, gdzie przebywa obecnie...
  12. A może ktoś od Was ( Poznań i okolice mam na myśli) pojedzie do hotelu i spotka się z Kariną?
  13. Trocoxil jest lekiem o przedłużonym działaniu. Jak każdy NPZ może spowodować krwawienia z przewodu pokarmowego. Jeśli takie objawy wystąpią, nie można zaprzestać podawania leku, bo jest retard. Pies może umrzeć z powodu krwotoku wewnętrznego. Nie jest to bezpieczny lek. Znam 2 przypadki, kiedy psy umarły pomimo osłony ranigastem i siemieniem lnianym.
  14. Czytam ten wątek od zawsze - niezależnie od "sponsorowania". Wydaje się oczywiste, że należy się nam wyjaśnienie w sprawie śmierci Fokusa. Mamy dość na Dogomanii niewyjaśnionych zejść, braku dokumentów, jakichkolwiek informacji. Czy ktoś ma kontakt z Kariną? Trzeba zapytać bezpośrednio, skoro MyszkaMiki nie odpowiada na pytania. Jeśli hotel nie przedstawi odpowiednich dokumentów, to powinien dostać "czerwona kartkę".
  15. Ale masz tam cuda, Zuzlik! Już lecę:)
  16. [IMG]http://imageshack.us/a/img849/4802/dsc02384e.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/3623/dsc02379mi.jpg[/IMG]
  17. Przyszły pozdrowienia i serdeczności od Rafcia i jego Opiekunów dla wszystkich fanów:) [IMG]http://imageshack.us/a/img443/4213/dsc02429syf.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img27/8528/dsc02427s.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img844/5517/dsc02425nd.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img88/8769/dsc02419u.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img208/1705/dsc02389ge.jpg[/IMG]
  18. I powiększyła się Rodzina tych, co kochają psy:) Gratulacje i serdeczne dzięki za to, że pozwalacie Effy opiekować się Małym.
  19. Wysłałam maila - dziękuję. PW to kiepski patent do korespondencji.
  20. Isadoro, chciałam wysłać PW, ale masz pełną skrzynkę.
  21. [quote name='amica']Nie przegapiłaś, dość długo był w przygotowaniu z uwagi na moje kłopoty w pracy i brak możliwości wyrobienia się ze wszystkim, ale już jest gotowy i można zaglądać. Ruszyła I edycja z udziałem twoich fantów między innymi. [I][B][SIZE=3][COLOR=magenta]Link do bazarku Clevisi:[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224879-BAzarek-dla-Clevisi-na-hotelik-do-30.03.?p=18858273#post18858273[/URL] Ps. Droga cioteczko malibo ponieważ masz zapchaną skrzynkę i nie mogę się dopchać na PW, dlatego przepraszam tutaj, że być może niepokoiłaś się o to, co dzieje się z fantami. Starałam się wystawić wszystko, jednak 2 bluzeczki zostawiłam na drugi rzut. Zapraszam Cię serdecznie na bazarek i jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie fanty!!!![/QUOTE] Kochana Amico, to nie los fantów spędzał mi sen z powiek, a finanse Clevisi:) Ciesze się, że coś przybędzie w jej "skarpetce". Bazarek wielki - dużo pracy.
  22. Ok, dzięki:) Ja też zawsze tak wysyłam dociera - odpukać! Dostałam wyniki Groma 1. [URL="http://www.sendspace.pl/file/301a86d0456f96d1df9d6ed"]RTG[/URL], [URL="http://www.sendspace.pl/file/118d306bf424d1105e69c64"]RTG 1[/URL] 2. Badanie krwi [IMG]http://a.imageshack.us/img215/8246/scan0001kg.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img195/4281/scan0002su.jpg[/IMG] 3. Opis usg - mam tylko w takiej formie: "W badaniu USG śledziona znacznie powiększona o zwiększonej echogeniczności i hypoechogennej zmianie ogniskowej o średnicy około 2,5 cm" Mam wielka prośbę do Martki - chodzi o wstawienie imienia Groma na początku tytułu. Teraz sama go przegapiam wielokrotnie w subskrypacjach, więc myślę, że nie rzuca się w oko. Chyba, że aż taka gapa jestem...
  23. Jasne, rozumiem. Dzięki za info - szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo nie bombardowałabym telefonami i sms'ami. Bardzo mi przykro.
×
×
  • Create New...