-
Posts
363 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kuzlik
-
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
no prosze :)i Baniora sie pokazala :) -
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/143/976a051ca36c6698med.jpg[/IMG][/URL] -
Wrocław.Jamnik - a właściwie starszy, wyniszczony psi szkielet. MA DOM !
kuzlik replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
alez on ma dluuugasny nos i piekna masc :) -
witam trafilam na watek przez przypadek,ale mysle ze moge cos napisac na ten temat.pol roku temu wzielismy psa ze schroniska,jamniko podobna sunie ktora miala problemy z kregoslupem,ale byla na lekach i nie bylo tego tak widac.tzn chodzila na sztywnych nozkach,ale chodzila.po 2 dniach leki przestaly dzialac bo biorac ja do domu nie dawalismy jej nic.przestala wogole chodzic,miala bezwladny tyl.nawet ogonek nie "dzialal".odrazu udalismy sie do weta stwierdzil ze to dyskopatia,u jamnikow bardzo czesto wystepujaca choroba szczegolnie na starosc.tez wychodzilismy na spacery na szaliku :( Bania miala przepisane leki przeciwbolowe i przeciwzapalne,bo z bolu nic jesc nie chciala,sikala w domu,ale wygladalo na to ze ona nawet o tym nie wiedziala,chyba przez ten paraliz.po miesiacu moze 1,5 brania lekow,ciepla i jak wszystkie ciotki z dogo mowia milosci zaczela chodzic,krok po kroczku,pozniej nawet biegac.teraz jest wszystko w jak najlepszym porzadku :) co prawda chodzi na sztywnych nogach ale chodzi.proponuje znalesc dobrego weta,ktory postawi dobra diagnoze i rozpoczac leczenie.nie jest to tania sprawa ale warto,o ile bedzie to dyskopatia,chociaz mam nadzieje ze nie.
-
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
dzialkowe pieknosci:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/135/263c4141190defeemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/131/6060cb434e429c58med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/135/5955b01117814a86med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/135/d073b375d4b49f27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/131/c161db466db088a0med.jpg[/IMG][/URL] i grubasny:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/131/b28551e920cea83bmed.jpg[/IMG][/URL] -
hopaj do gory
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
kuzlik replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Bunia-> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bunia-138119/#post12312562[/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
kuzlik replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Tabaka-> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tabaka-pluszowy-kochany-mis-czeka-na-ciebie-138117/#post12312467[/URL] -
sliczna sunia bardzo przypomina pluszowego misia. Jest miła i bardzo kocha ludzi ,na spacerkach kazdego wolontariusza obdarowuje swoja miloscia:)okropnie lubi spacerki i zabawy. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/127/89058286d928ea37med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/123/12b16e96d1bb8fe5med.jpg[/IMG][/URL]
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
kuzlik replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wstawilam Felcie bo chyba nie miala watku,teraz wezme sie za Tabake i Bunie :) Felcia-> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/felcia-czeka-na-domek-138076/[/URL] -
Teddy NARESZCIE szczęśliwy we wspaniałym DOMU STAŁYM
kuzlik replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
ale sie dziadkowi udalo :) -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
kuzlik replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
on jest taki piekny,mam nadzieje ze znajdzie sie dla niego domek! -
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
i jeszcze jedno [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/100/d3450d1083d71405med.jpg[/IMG][/URL] -
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
u nas wszytsko w najlepszym porzadku :) dziekujemy za zainteresowanie bo juz myslalam ze o nas zapomnialyscie ciotki-w sumie o mnie jak o mnie ale Bani :) ostatnio stwierdzilismy ze ona powinna sie nazywac Bandyta a nie Banita,jest z niej taka lobuziara :) ze Stiuardem sa juz ziomkami a raczej wkoncu. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/95/b3825b515e0bfe73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/118/a6f6f38f26933cc6med.jpg[/IMG][/URL] nawet we snie trzeba pilnowac zabawek kiedys: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/429/17c4d581aabffe49.jpg[/IMG][/URL] teraz :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/1a455e2960c826a1med.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy :) -
Bania juz byla ale tyle nowych fotek ze chce sie ja pokazac znowu :) 13 sto latka ze schroniska z dyskopatia :( ale pokanala chorobe i juz biega :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/2be188760ec9ef74.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/90652af57645e830med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/429/17c4d581aabffe49.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/1a455e2960c826a1med.jpg[/IMG][/URL] tak dla porownania :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/95/b3825b515e0bfe73med.jpg[/IMG][/URL] i z kolezka:)
-
wlasnie o tym wczoraj myslalam ale obawiam sie ze niektore sceny sa zbyt drastyczne :( niestety prawdziwe :(
-
biedna psina bardzo biedna ale oczy ciagle ma smutne:(chyba jeszcze czasu potrzebuje
-
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/92/0283609e7f3cffc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/90652af57645e830med.jpg[/IMG][/URL] slodziutka kobitka :) -
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/92/0283609e7f3cffc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/90652af57645e830med.jpg[/IMG][/URL] slodziutka kobitka :) -
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
odpoczywanko :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/84/fc1d7e7d6619f87fmed.jpg[/IMG][/URL] -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
kuzlik replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
zaje...piekny psiak i tak fajnie zaczyna mu sie ukladac.moj chlopak mial identyczna sunie ale ze starosci musieli ja uspic :(do tej pory ma wyrzuty sumienia bo Sonia byla z nimi od zawsze i kiedy patrze na ta mordke....szkoda ze jego rodzice to juz starsi ludzie i pewnie nie beda chcieli juz psa a my mamy 2.ale zycze wszystkiego dobrego i trzymam mocno kciuki -
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
latajaca Bania :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/80/c2343538369c09ddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/80/92288de3e97759f7med.jpg[/IMG][/URL] -
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/73/223cf30a6273dad2med.jpg[/IMG][/URL] -
Banita - starsza jamniczka od lat w schronisku. Ma domek !!! :)
kuzlik replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
znalazlam dzisiaj Banie przegladajac zdjecia po kilku dniach pobytu u nas no moze po tyg albo 2 :)pamietam jak sie cieszylismy ze biega za zabawkami,ale dzisiaj jak na to patrze to jestem dla niej pelna podziwu,jaka ona musiala byc silna. [url=http://www.youtube.com/watch?v=ToqWWLffcEo]YouTube - P1010728[/url] a teraz nie ten pies biega,skacze,nawet uwaza Stiuarda za kolege.postaram sie wrzucic jutro filmik z teraz z zabawy psiakow:)