Jump to content
Dogomania

kuzlik

Members
  • Posts

    363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kuzlik

  1. no prosze :)i Baniora sie pokazala :)
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/143/976a051ca36c6698med.jpg[/IMG][/URL]
  3. alez on ma dluuugasny nos i piekna masc :)
  4. witam trafilam na watek przez przypadek,ale mysle ze moge cos napisac na ten temat.pol roku temu wzielismy psa ze schroniska,jamniko podobna sunie ktora miala problemy z kregoslupem,ale byla na lekach i nie bylo tego tak widac.tzn chodzila na sztywnych nozkach,ale chodzila.po 2 dniach leki przestaly dzialac bo biorac ja do domu nie dawalismy jej nic.przestala wogole chodzic,miala bezwladny tyl.nawet ogonek nie "dzialal".odrazu udalismy sie do weta stwierdzil ze to dyskopatia,u jamnikow bardzo czesto wystepujaca choroba szczegolnie na starosc.tez wychodzilismy na spacery na szaliku :( Bania miala przepisane leki przeciwbolowe i przeciwzapalne,bo z bolu nic jesc nie chciala,sikala w domu,ale wygladalo na to ze ona nawet o tym nie wiedziala,chyba przez ten paraliz.po miesiacu moze 1,5 brania lekow,ciepla i jak wszystkie ciotki z dogo mowia milosci zaczela chodzic,krok po kroczku,pozniej nawet biegac.teraz jest wszystko w jak najlepszym porzadku :) co prawda chodzi na sztywnych nogach ale chodzi.proponuje znalesc dobrego weta,ktory postawi dobra diagnoze i rozpoczac leczenie.nie jest to tania sprawa ale warto,o ile bedzie to dyskopatia,chociaz mam nadzieje ze nie.
  5. dzialkowe pieknosci:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/135/263c4141190defeemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/131/6060cb434e429c58med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/135/5955b01117814a86med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/135/d073b375d4b49f27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/131/c161db466db088a0med.jpg[/IMG][/URL] i grubasny:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/131/b28551e920cea83bmed.jpg[/IMG][/URL]
  6. Bunia-> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bunia-138119/#post12312562[/URL]
  7. Tabaka-> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tabaka-pluszowy-kochany-mis-czeka-na-ciebie-138117/#post12312467[/URL]
  8. sliczna sunia bardzo przypomina pluszowego misia. Jest miła i bardzo kocha ludzi ,na spacerkach kazdego wolontariusza obdarowuje swoja miloscia:)okropnie lubi spacerki i zabawy. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/127/89058286d928ea37med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/123/12b16e96d1bb8fe5med.jpg[/IMG][/URL]
  9. wstawilam Felcie bo chyba nie miala watku,teraz wezme sie za Tabake i Bunie :) Felcia-> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/felcia-czeka-na-domek-138076/[/URL]
  10. on jest taki piekny,mam nadzieje ze znajdzie sie dla niego domek!
  11. i jeszcze jedno [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/100/d3450d1083d71405med.jpg[/IMG][/URL]
  12. u nas wszytsko w najlepszym porzadku :) dziekujemy za zainteresowanie bo juz myslalam ze o nas zapomnialyscie ciotki-w sumie o mnie jak o mnie ale Bani :) ostatnio stwierdzilismy ze ona powinna sie nazywac Bandyta a nie Banita,jest z niej taka lobuziara :) ze Stiuardem sa juz ziomkami a raczej wkoncu. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/95/b3825b515e0bfe73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/118/a6f6f38f26933cc6med.jpg[/IMG][/URL] nawet we snie trzeba pilnowac zabawek kiedys: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/429/17c4d581aabffe49.jpg[/IMG][/URL] teraz :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/1a455e2960c826a1med.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy :)
  13. kuzlik

    Metamorfozy

    Bania juz byla ale tyle nowych fotek ze chce sie ja pokazac znowu :) 13 sto latka ze schroniska z dyskopatia :( ale pokanala chorobe i juz biega :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/2be188760ec9ef74.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/90652af57645e830med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/429/17c4d581aabffe49.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/1a455e2960c826a1med.jpg[/IMG][/URL] tak dla porownania :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/95/b3825b515e0bfe73med.jpg[/IMG][/URL] i z kolezka:)
  14. kuzlik

    Metamorfozy

    wlasnie o tym wczoraj myslalam ale obawiam sie ze niektore sceny sa zbyt drastyczne :( niestety prawdziwe :(
  15. kuzlik

    Metamorfozy

    biedna psina bardzo biedna ale oczy ciagle ma smutne:(chyba jeszcze czasu potrzebuje
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/92/0283609e7f3cffc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/90652af57645e830med.jpg[/IMG][/URL] slodziutka kobitka :)
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/92/0283609e7f3cffc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/90652af57645e830med.jpg[/IMG][/URL] slodziutka kobitka :)
  18. odpoczywanko :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/84/fc1d7e7d6619f87fmed.jpg[/IMG][/URL]
  19. zaje...piekny psiak i tak fajnie zaczyna mu sie ukladac.moj chlopak mial identyczna sunie ale ze starosci musieli ja uspic :(do tej pory ma wyrzuty sumienia bo Sonia byla z nimi od zawsze i kiedy patrze na ta mordke....szkoda ze jego rodzice to juz starsi ludzie i pewnie nie beda chcieli juz psa a my mamy 2.ale zycze wszystkiego dobrego i trzymam mocno kciuki
  20. latajaca Bania :D [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/80/c2343538369c09ddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/80/92288de3e97759f7med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/73/223cf30a6273dad2med.jpg[/IMG][/URL]
  22. znalazlam dzisiaj Banie przegladajac zdjecia po kilku dniach pobytu u nas no moze po tyg albo 2 :)pamietam jak sie cieszylismy ze biega za zabawkami,ale dzisiaj jak na to patrze to jestem dla niej pelna podziwu,jaka ona musiala byc silna. [url=http://www.youtube.com/watch?v=ToqWWLffcEo]YouTube - P1010728[/url] a teraz nie ten pies biega,skacze,nawet uwaza Stiuarda za kolege.postaram sie wrzucic jutro filmik z teraz z zabawy psiakow:)
×
×
  • Create New...