Jump to content
Dogomania

kuzlik

Members
  • Posts

    363
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kuzlik

  1. daleko...warmińsko-mazurskie,okolice Olsztyna :) ale relacjii z nowego domu nie zabraknie :P
  2. juz fiprex i smakoszki dla malego zakupione :) czekamy :)
  3. odpisalam na swoim watku,ze tak.jak macie transport to jak najbardziej,przy takiej pogodzie kazdy dzien sie liczy.
  4. zryczalam sie jak glupia czytajac watek :) i Kaja,ktorej sie tak poszczescilo :) no Dyziek mam nadzieje ze i tobie sie uda :)
  5. super kobitka trafila :P ale jaka grzeczna przy czyscieniu ucholi,moje to musze ganiac po domu :P
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/335/f9cb72cc3f44084fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/347/adb39f2c881b361amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/343/5431d075905dcc7bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/433/f42dc6ba35f989dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/435/ef448d1ffb9363fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/436/7e374bce53de7c93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/455/1a4875b7c0af3d53med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/290/0ab95fb99825851fmed.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/239/6a05ee541d9e19a2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/292/bc83336b19908dc0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/292/ec85338b11378554med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/204/2933a00ed1f22c0dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/292/f8814be9361e8cb9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/292/4b9a1dcca9b94974med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/297/5deae758fce571fbmed.jpg[/IMG][/URL] dla isadory:)
  8. kuzlik

    Metamorfozy

    to i ja pokaze swoja "stara babe" juz kiedys byla ale bardzo dawno temu.tak wygladala po przybyciu,nie chodzila,trzeba bylo ja na szaliku prowadzac. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/45/e5d628e6ff379529.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/45/04b72db40c0400b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/429/17c4d581aabffe49.jpg[/IMG][/URL] to ostatnie zdjecie mnie przekonalo zeby Banie wziac do domu:)te biedne oczeta.a teraz zyje jak krolewna,ma swojego kolezke:)i wyglada tak:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/297/372d35ccbeb1db78med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/137/4aa7b3aeb9d21349med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/92/90652af57645e830med.jpg[/IMG][/URL] to tylko skrót:)
  9. i minal rok :)dokladni dzisiaj :) patrzac na starą banie zmiana jest niesamowita.dziekujemy razem:ona za dobrego czlowieka a ja za cudowenego psa :)
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/227/c4f1f48843251f8bmed.jpg[/IMG][/URL] zabawa z panem :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/232/a890b6abee280cd0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/232/67ddca245d10f905med.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/224/e5d221cbb63a49b8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/225/f2da5770d55f6dc2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/225/7598a04e1ce4fc76med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/137/4aa7b3aeb9d21349med.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/556fcfe6e52b544d.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/134/556fcfe6e52b544dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be7fea93a5f8711b.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/221/be7fea93a5f8711bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77e032644baaefe1.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/217/77e032644baaefe1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b71d08b3682ad365.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/222/b71d08b3682ad365med.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/198/561466cb081e6e77med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/114/c460b3b26a426e42med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/198/e764109791a71adbmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. oczywiscie ze maja sie bardzo dobrze,ale dziekujemy za pamiec:)fotki jakies nowe mamy ale brak czasu:(przy najblizszej okazji postaram sie wstawic.
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/173/750dc4506d8d25e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/173/6bcd52529a54de2fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/177/3b1753323004f6b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/177/73cc32f0a5c839e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/173/23b218e6311c3c95med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/177/30370e46ab2a651cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/177/6484e966c91525e2med.jpg[/IMG][/URL] i szalony kolezka :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/173/c752926bdaa57893med.jpg[/IMG][/URL]
  16. gdzie tam cudu to tylko milość :)
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/161/7db077532ad87484med.jpg[/IMG][/URL] pływamy :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/161/f12713c93877a8e9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/157/845bf01c85e3ce1fmed.jpg[/IMG][/URL] stara ale jara :)
  18. kuzlik

    Metamorfozy

    ale staruszek:)i tak mu teraz dobrze:)
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/158/e7e6163625298b56med.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/157/d7ff550d489bb561med.jpg[/IMG][/URL]
  21. domyslam sie.ale lepiej myslec o dobrym niz o zlym.
  22. oj napewno wiele psiakow ale ile jest teraz szczesliwych :) i poniekad dzieki tobie :)
  23. no na to wyglada :) fajnie ze ktos taki jak ty,nie znajac jej,nie widzac,pomagajac tylu psom,pamieta o Bani :) milo nam;)
×
×
  • Create New...