I ja jestem. Grosikiem niestety nie wspomogę, ale będę podnosić... Gdyby trzeba było ogłaszać to dajcie znać, porobię im dużoooo. Szkoda mi psiaczków, dobre, że chociaż dach nad głową mają...
Cioteńki, poprosić kogoś o ładny banerek? ;)
Przepraszam, ale cichutko jest, a tez kaska potrzebna...
http://www.dogomania.pl/threads/180931-CIUSZKOWO-dla-maA-ych-i-duA-ch-NA-TRANSPORT-2-rottkA-w-do-hoteliku-Do-8-03-2010r?p=14213372#post14213372